Šta je novo?

Kako ste saznali za Beobuild?,

BOKI SMOKI

Advanced
Učlanjen(a)
23.03.2009.
Poruke
2.015
Pohvaljen
19
Lokacija
Pancevo
Ja sam saznao preko skycrapercityja, posto su kacene slike sa beobuilda pa sam po tome i nasao.A zanimma me u poslednje vreme ovoliki broj novih ljudi sto dolaiz da li je razlog belvile ili zaiteresovanost za sam Beograd, teme rasprave itd....... Ako tema postoji prebacite je.
 
A friend told me.. :D
Šalim se, ni ne sećam se više, ali znam da je bila ona neka stara stara verzija, i da je postojalo nešto slično za Zagreb.
 
Surfovao po netu i trazio zanimljive web stranice i ako se dobro sjecam na Search sam ukucao Construction of Belgrade i pojavio se ovaj web uz jos neke :) . Poslje svega sajt je za pohvalu 5+ :kk: :gobb:
 
24 sata.....mesecima sam citao o raznim projektima, a sve informacije preuzete sa Beobuilda.....i eto me!
 
Posto me arhitektura veoma interesuje nisam morao puno da surfujem kako bi naleteo na ovaj sajt. Puno tema za koje sam se interesovao i slika koje sam trazio nalazio sam iznova na ovom forumu. Neko vreme sam samo citao postove i sada sam odlucio da se konacno registrujem. :)
 
Pojma nemam, ne secam, naleteo sam na njega slucajno jednog dana, i eto me, od tada visim :D
 
Wile E. Coyote":k03fm56t je napisao(la):
Мислим да сам тражио мост на Ади и УМП.
I jel si se pokajao?Mislim zbog mosta i pratecih stvari oko ump-a? :)
 
BOKI SMOKI":2cv8uklo je napisao(la):
Ja sam saznao preko skycrapercityja, posto su kacene slike sa beobuilda pa sam po tome i nasao.A zanimma me u poslednje vreme ovoliki broj novih ljudi sto dolaiz da li je razlog belvile ili zaiteresovanost za sam Beograd, teme rasprave itd....... Ako tema postoji prebacite je.
Нисам потпуно сигуран, али ми се чини да сам и ја сазнао преко ССЦ
 
ja pojma nemam, samo se secam da nekoliko meseci sam samo gledao glavnu stranu i projects deo, nije mi pao napamet da pogledam forum, kad sam prvi put video sta sve ima u forumu shvatio sam da sam skroz promasio sustinu ovog sajta.... :)
 
Mislim da sam tražio na netu informacije o Airport City-ju :)
Zanimalo me je šta će biti na tom mestu ako već ne bude iskorišćeno za istureno odeljenje Muzeja vazduhoplovstva, kako je ranije bilo predlagano.
 
Saznao sam sa jednog turistickog foruma, jer sam nedavno planirao (i ostvario) dolazak u Beograd, pa sam trazio neke korisne informacije. Super ste ;)
 
Googlao sam nesto o sredjivanju grada i pojavio se forum medju prvim rezultatima pretrage...Obicno me mrzi da se uclanjujem na forume, ali eto...
 
Видео сам повремено да ћаћа прати овде, али сам заборавио сајт. После сам случајно нашао на једвите јаде али не сећам се како
 
Danas kada pretrazujes bilo koji pojam vezan za Beograd, dobijes sadrzaj sa beobuilda, vec na prvoj stranici. :laugh:
 
kucao na Google, u vezi Hrama Svetog Save, naleteo na temu, punu informacija, slika i zainteresovao sam se xd Od tad pratim jedno 20-30 tema xd
 
Vrh