Šta je novo?

Javno osvetljenje (Kandelabri ,Bandere)

20240208_192415.jpg
 
Na više mesta po gradu sam primetio da ne radi ulično osvetlenje u prethodnih mesec dana.
 
pocrkale su sve sijalice javnog osvetljenja u bulevar marsala tolbuhina
 
Pre bih rekao da je neko propustio da uključi prekidač koji reguliše pomenutu ulicu.
 
На кошаркашком терену у блоку 33 годинама нису у стању једну лампу да поправе.
 
На кошаркашком терену у блоку 33 годинама нису у стању једну лампу да поправе.
najbolje svetiljke su bile one stare kao valjak s sesiricem po parkovima i nekim sporednim ulicama, e to je bilo najlepse i najbolje svetlo svih vremena
 
Чувене сијалице са живом. Сећам се као мали увече кад почну да се пале прво трепере плаво.
 
Те сијалице су укинуте, и од 2026. биће забрањена производња због живе. Али постоји и бели лед. Он је на аутопуту кроз Бг, док су булевари са одвратним наранџастим.
 
@Алез, да ли можеш да не пишеш за сваку реченицу по једну поруку/пост ? Све ово си могао да напишеш у једној поруци/посту.
 
По приградским насељима су у претходних пар недеља скоро свуда поставили ЛЕД сијалице. Видео сам у Малом и Великом Мокром Лугу, Кумодражу, Реснику. У принципу, свуда где је на бетонским бандерама, Оне канделабре нису дирали, на њима су и даље метал халогене. По мени велики посао, а медијски неиспраћен..
 
Vrh