Šta je novo?

Izbori 2024

Sutra ce Predsednik i Drzavnik imenovati mandatara. Evo misljenja jednog dezurnog patriote sa B92. Ono sto bit pise je u stvari zelja vecine. To je infantilni san o svemogucem Ocu Zastitniku.

"Predsednikove odluke su uvek bile dobre. Ne sumnjamo ni ovog puta u njegov izbor. Sve je za dobrobit naroda i države ."
 
Pokradeni i naštelovani poslednji izbori (kao i svi prethodni) ne mogu da potvrde da se radi o želji većine. Baš naprotiv, radi se o pukoj manjini...

Botovi nisu u stanju da imaju sopstveni stav, oni su tu samo sa zadatkom.

Inače, ovo će biti samo još jedna u nizu nelegalnih vlada i institucija.
 
Vecina u najmanju ruku tolerise ovo stanje.
Ponasanje vlasti im je u najmanju ruku prihvatljivo.
 
Ne, to što neko toleriše - ne znači i da je za njega prihvatljivo.
Narod je istrošen, umoran i zastrašen. U tome je stvar.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=780910#p780910:3d75uec6 je napisao(la):
Vladivoje » Pon Okt 05, 2020 11:33 am[/url]":3d75uec6]Ne, to što neko toleriše - ne znači i da je za njega prihvatljivo.
Narod je istrošen, umoran i zastrašen. U tome je stvar.

Mislim da je suprotno. Ovo je vlast kakva vecini odgovara. Taj osecaj da "sve moze" da je dovoljno biti poslusan da izbegnete zakon, da mozete da se "snadjete", to nas covek voli, u tome pliva.
Od 1804. bilo je raznih vlasti. Vecinom su zahtevale nesto, imale neki cilj, barem malo.
Sve su te vlasti bile nenarodne jer nisu razumeli narod.
Sve sto narod treba pise u Informeru.
Sve za cim zudi, ima na Pinku.
Nista se ne trazi od nas. Nikakva zrtva ili napor. Cak se i odlazak na patriotski miting nagradjuje sendvicom ili sa jednom crvenom.
Sve se prodaje.
Nisu potrebni kvaliteti, nasuprot.
Trazi se podlost i pokvarenost.
To svi mogu.

Kao ilustraciju kako brzo idemo ova vest:
Небојша Зеленовић: Припадници СНС на челу са Александром Пајићем упали у просторије ГИК, држе нас “у притвору” - полиција не одговара на позиве.
 
Uskoro treba se formira Vlada, pa da se ne zaboravi da je nelegitimna, lopovska jer su Izbori pokradeni. Znači niti ta Vlada niti ijedan njihov zakon koji izglasaju nije legitiman. Sudska i policijska postupanja po njima nisu legitimna jer su zasnovana na krađi Izbora. Ta Vlada stoga neće biti demokratska na volji naroda već zasnovana na čistoj sili nekolicine uzurpatora vlasti.
 
Da, kriminalna banda je ponovo uzurpirala vlast, nakon još jednih pokradenih "izbora".

Svi izbori u poslednjih 30 godina su bili pokradeni, odnosno nelegalni.
Ali ovo što se desilo na izborima 2020. godine je do sada nezabeleženo, mislim na zastrašujuće razmere kriminalnih radnji pre izbora, u toku izbora i nakon izbora.
 
E...Djabe smo birali
Današnje vecernje novosti okrenule mi stomak naopako , umalo ne ispovracah se od muke... nisam mogao ni do kraja da pročitam tekst koj pocinje vako
,, Srpski budjet posle osam meseci u minusu 344 milijarde .... ,, :shock:

Aman placamo armiju čata sve sa ,,glavnim,, da vodi racuna o našem zajedničkom novčaniku
a
oni se prave blesavi i odvedose nas u minus,
Ne prihvatam nikakva opravdanja :twisted:
mene banka nakon jednog meseca opominjala zbog minusa od 100 din, a nakon tri , bi me tužila
a ovi osam meseci se prave blesavi
pa tek sad kao iskocio minus :rant:

More , ne može ni to a ni oni ondak da traju dugo... nek si spremaju kufere pa na tatinu njivu , kad za drugo nisu
:twisted: :evil: :twisted:

Usput videh i natpis neki čukun-deda od 96 god (pri)vodi SO Zvezdaru danaske
pa di sa tolko leta može da nas vodi ?
osim na sarane
:lool:
 
Treba napraviti novu temu opsti izbori 2022 gde SNS osvaja 240 mandata :bubanj: :mrgreen:
 
Evo najnovije mentalne perverzije na tzv. političkoj sceni, samo jedne od milion u poslednjih 30 godina:

Doskorašnja visoka funkcionerka Demokratske stranke Gordana Čomić buduća je ministarka za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog, potvrdili su izvori Nova.rs.

:arrow: https://nova.rs/vesti/politika/gordana- ... ska-prava/

Dakle, i ova najnovija vest samo potvrđuje sve ono o čemu pametni ljudi pričaju već punih 30 godina.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=785494#p785494:laaqlr4r je napisao(la):
dove » Uto Okt 20, 2020 2:46 pm[/url]":laaqlr4r]“KAD DVOJAC IZ NOVOG BEOGRADA PREĐE REKU” Vučić se sastao sa Šapićem

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić sastao se sa predstavnikom izborne liste Srpski patriotski savez – SPAS Aleksandrom Šapićem.




https://www.novosti.rs/vesti/politika/9 ... ao-sapicem
Nije mi jasno, gde će da stave tanjire i pribor za jelo? Ostalo...
216218906.gif
 
Hvala na objašnjenju @wexy ali svakako mi ne deluje praktično. Zamalo će jesti sa krila. Obišla sam dobar deo sveta ali ovaj trik još nisam videla. Baš napredno. ;)
 
Restoran je kineski, takvi su stolovi obicno, mozda je ovaj malo manji nego inace ali i njih dvoje su dvometrasi pa je mozda opticka varka :).
 
Sklonili su pribor za jelo da im Šapić slučajno ne izbode šefa. Samo štapići.
 
Narod se divi svojoj novoj Vladi i bezgranicnoj mudrosti svog Drzavnika.
 
Politikom ne moze da se bavi posten i karakteran covek. To su jednostavno slabosti za tu delatnost i ako ste takvi, ne mozete biti politicar. I kamo srece da je to samo za politiku...

Danas ce da se pljuju, sutra ce da prave vladu jedni sa drugima. Politika je danas jedno - sutra je drugo, to je tako.
 
Neki pametni ljudi davno rekoše: Politika i kriminal, to je jedno te isto.

Zato, narod se već jednom mora obračunati sa kriminalcima.
 
Sastav vlade, i ponovna postavljenja istih kriminalaca su jasna poruka Drzavnika stanovnistvu: "Prezirem vas, ne mozete mi nista, uz mene je sila."
 
Ah, sila, tj policija i vojska samo radi svoj posao... Koje su to ljige, a kad se setimo kako se junački predstavljali u spotovima Amadeusa "Moja je zemlja", Srbe čuva Bog i Žandarmerija, pa trening SAJ-a BG Sindikat "To je ta ekipa"... Koja farsa, koje kukavice, ćute, kao i moja "najelitnija" Gardijska brigada, onoj vojsci u Obrenovcu migranti osvojili kasarnu... Da se ogrebu o platu i stan od naroda. Dok su ljudi kao moj deda na početku rata otišli u boj, stvarali zemlju, i kad se oslobodila skinuli uniforme, otišli da nešto rade, posle njih u miru su u uniforme vojske i policije seli najveći paraziti, ljige i kukavice ko što vidimo danas...
 
Vrh