Šta je novo?

Izbori 2024

Али ово...
Мајке ми шизофренија. Иначе скапирао сам да ће због бојкота ССП, СРЦЕ и НДСС у београдским општинама неке опозиционе општине ( Звездара и Нови Београд) већина зависити од покрета МИ и да ће због бојкота коалиција око СНС можда први пут победити на Новом Београду. Мислим надам се да неће, али није немогуће. НДСС, СРЦЕ и ССП нису много активни на НБГ, најактивнији су ДС и ЗЛФ, па се надам да сам само параноичан.
 
Занимљиво ми је да Милош Јовановић за кога се причало, барем овде, да се спрема за 2027. је једним потезом себи сваку шансу за тако нешто угасио.
Ако ништа друго макар ће се унети потребна свежина у опозиционим редовима.
 
 
Lol, nemojte padati na ovaj PR
Screenshot_20240504_160503_Samsung Internet.png

Izvor: https://m.facebook.com/story.php?id=584849888902129&story_fbid=1404721480248295
 
Deluje da je uradio fade i rasirio se u ramenima malo 🥰
 
Opa, daj nam više detalja. Pratim razna udruženja koja su vezana za rudnike i ovi mi izgledaju legit.
 
Ume da se prošmekeriše kad 'oće'
Pogledajte prilog 197297
Dobrice, gledaj i uči..
Šmele, nema šta. Mislim da nam zaista fali jedan ovakav moderan mlad političar na vlasti, kao što su u CG uradili sa Dritanom i onim drugim likom (ne pratim CG scenu toliko pa ne znam imena). Dosta nam je metuzalema i ispušenih muštikla, kao i ovih raspalih pivopija i wannabee hipstera što u 40 godina nemaju dana radnog iskustva u realnom sektoru i fizičkim izgledom kao da ih je poplava izbacila.

Dok ovaj momak Savo deluje da ima i muda i šlifa i plus možda da izgleda fizički tako da se dosta ljudi identifikuje sa njih.
 
Inace, tvitove sam skinuo sa Alo, pazite tekst koji su napisali uz njih

SKANDALOZNA PREPISKA MANOJLOVIĆA SA ŽENAMA Pogledajte kako ih spopada po internetu (FOTO)​

Skandalozna prepiska predsednika inicijative “Kreni promeni” Save Manojlovića, koji je i jedan od organizatora tzv. ekoloških protesta, pojavila se na internetu.

U njoj se vidi kako ovaj predstavnik opozicije na društvenim mrežama spopada pripadnice nežnijeg pola.

Za samo dva dana Manojlović se dopisivao sa velikim brojem žena, a izvlači se zaključak da je očigledno narcisoidna ličnost jer je retvitovao sve tvitove u kojima ga hvale i govore da je lep.

Skandaloznu prepisku pročitajte u galeriji koja se nalazi ispod.

🤣🤣🤣🤣
 
Tesko Savu, Pristevcu poniklom na BG asfaltu kad i gejovci pocnu da ga smaraju, pored raznih uspaljenih zenski. Al morace biti populista, da se dodvori svakom, bitan je svaki glas. :)
 
Tesko Savu, Pristevcu poniklom na BG asfaltu kad i gejovci pocnu da ga smaraju, pored raznih uspaljenih zenski. Al morace biti populista, da se dodvori svakom, bitan je svaki glas. :)
Prvi put imam osecaj da u opoziciji imamo politicara koji ima kapacitet da se svima obrati. Nadam se samo da ce se drzati podalje od SPN likova i ostalih sa N1/Nova i ako bude bio istrajan, mozda se i mi apstinenti konacno odlucimo da mu damo glas. Samo je bitno da se drzi podalje od SPN i ostalih sa N1/Nova, u to ubrajam i novinare tipa Beckovicka koji su nam izuzetno antipaticni.

Drz' se Savo i ne zaboravi na nas apstinente kojima si u ovom trenutku jako simpatican, i mozes nas izvuci na izbore, za razliku od nesposobnjakovica iz SPN.
 
Jesmo li ti i ja KONACNO na istoj strani? :)
Drago mi je da Savo privlaci sve tipove ljudi, pa i vas trolove.

Trolovi mogu biti dosta uticajni, kao kad su na primer DJB presli cenzus zbog istih.

Za razliku od besmislenih tviterasa i raznih opskurnih likova po internetu koji podrzavaju razne Biljane i slicne pojave i stvaraju laznu sliku da te osobe nesto vrede, a imaju 0,3 posto podrske.

Savi ostaje da se oblaci i trimuje bradu ko svi pravnici i privuce taj tip ljudi, mogao bi malo neko kraft pivo da rokne i ukombinuje crvene carape sa onim dosadnim pravnickim izgledom zbog hipstera i da grli babe po pijaci obucen u vuneni dzemper.

Za kraj, na zavrsnom mitingu da skine kosulju i baci je u publiku, a zene i homoseksualci da odlepe na njegovo izvajano telo od zgibova od parkicu, a ujedno da pokaze Kosovo je Srbija tetovazu na maljavim grudima i privuce desno orijentisane birace.
 
Драго ми је да се ДЈБ опаметио и враћа изворној политици тј. изношењу решења за проблеме. Дуго се лутало са покушајем "Суверенисти" приче која се никад није примила у народу.
Нажалост сада је прекасно за то, макар за ове изборе. Ово кажем као њихов гласач од самог оснивања 2014. Неће проћи цензус скоро нигде осим можда у некој од Бг општина и рецимо у Зрењанину. Овај пут мој глас иде другој опцији која је најсличнија њима и која ће прећи цензус јер ствар је превише деликатна да би се бацио глас.
Надам се да ће ДЈБ бити онај стари за неке следеће изборе.

Са ФБ профила Саше Радуловића, као одговор на питање са твитера зашто их нема у медијима а ретки су који имају леп програм:

Одговор је: медији. Онај кога медији не промовишу (да промовишу) као да не постоји. Медијски дуопол у Србији промовише власт са једне стране и про-западну опозицију са друге. Не зна се шта је горе. И онда грађани, који се уопште не прате детаљно политику, мисле да је све исто, да су сви исти и да ништа не може да се промени. ДЈБ није "исти".

ДЈБ је након избора 2016.године био лидер опозиције. А онда су кренули напади од Н1, Данаса и свих могућих про-западних "аналитичара" да се то промени, јер на ДЈБ нико није могао да утиче. ДЈБ није ни про-западни, ни про-источни, ДЈБ је искључиво про-српски. Промовисан је Саша Јанковић, који је након "победе" 2016. вратио Ђиласа у политику 2018. на београдским избориме, који је онда као лидер про-западне опозиције водио опозицију из фијаска у фијаско:
- угушени протести
- бојкот локалних избора 2020. када је СНС требао да изгуби централне београдске општине али их је због бојкота сачувао и држао 4 пуне године
- подршка противуставно уведеном ванредном стању и сулудим затварањима људи
- бојкот референдума крајем 2021. и почетком 2022. када је власти омогућио да са само 1,2 милиона бирача прогура референдум
- захтев за спајање београдских и републичких избора 2023. без иједног захтева за изборне услове
- захтев да се споје београдски и локални избори сада, а онда бојкот локалних избора у Београду које би власт глатко изгубила, али излазак на остале локалне изборе у којима власт има добре шансе да их добије

Сви ови потези су много помогли власти да сачува власт свих ових година. Док се не промени наметнути "лидер" опозиције, власт је сигурна и зато морамо прво тај проблем да решимо.

Српска политичка сцена, какву смо до јуче познавали, више не постоји. Време је да кренемо из почетка. 2016.године смо освојили преко 11% у Београду са планом у 20 тачака за Београд. Време је да се бирачи врате извору: уместо активиста разних НВО без икаквог радног и професиналног искуства, јединој политичкој опцији која има и знање, озбиљност, одговорност и политичку вољу да уведе ред.

Од силног политиканства, нико више не говори о РЕШЕЊИМА. Наш план је остао исти: увођење реда и јасних правила за све, онако како сам то урадио када је био министар привреде.

Први корак је ПОРЕСКА РЕФОРМА у Београду: силно неизграђено грађевинско земљиште, а приходи никакви. На пример, од земљишта које је поклоњено фирми Београд на води, сада већ преко 500 хектара највреднијег грађевинског земљишта на Балкану, Београд је могао да приходује око 4 милијарде евра. А то је само мали део ресурса које поседује град.

Све политичке опције копирају план ДЈБ из 2016.године, али га ниједна не разуме. А тек овај део о пореској реформи, а то је основ за све.

ПРОМЕНА у Србији креће из Београда. бирајте паметно. Бирајте људе који имају знање, животно искуство и политичку вољу да донесу ПРОМЕНУ. Гласајте за Доста је било. Ми смо РЕШЕЊЕ ЗА ПРОМЕНУ.
 
Drago mi je da Savo privlaci sve tipove ljudi, pa i vas trolove.
Ne znam da li ovo da shvatim kao kompliment ili uvredu, imajuci u vidu da si vec jednom napisao da su mi postovi "suvise inteligentni za nekog ko se predstavlja kao seljacina". Nisam siguran sta je tacno trol iz tvoje definicije, ali ponovo izraz da su mi postovi "suvise inteligentni" mi ipak godi da procitam, jer je ipak mnogo lepse procitati da neko ko te ne gotivi smatra da ono sto pises je inteligentno, nego da smatra da je glupo.
 
Šmele, nema šta. Mislim da nam zaista fali jedan ovakav moderan mlad političar na vlasti, kao što su u CG uradili sa Dritanom i onim drugim likom (ne pratim CG scenu toliko pa ne znam imena). Dosta nam je metuzalema i ispušenih muštikla, kao i ovih raspalih pivopija i wannabee hipstera što u 40 godina nemaju dana radnog iskustva u realnom sektoru i fizičkim izgledom kao da ih je poplava izbacila.

Dok ovaj momak Savo deluje da ima i muda i šlifa i plus možda da izgleda fizički tako da se dosta ljudi identifikuje sa njih.
Inace su Jakov i Savo generacija, čak se i poznaju lično
 
Vrh