Šta je novo?

Izbori 2024

Pa zar ovo ne bi trebalo da bude dobra stvar za evropejce i ljude koji pričaju kako su AV i SNS proruski faktor u Srbiji.

Po meni nema logike da proruski faktor (SNS i AV) zastupa interese Rio tinta i gura njihov projekat u Srbiji, a da istovremeno Rio tinto aktivno lobira za pridruživanje Srbije EU.

Te 2 stvari su antiteza jedna drugoj.
 
Inace, Savo se vec stilizovao, mislim da je ovo trenutno prava mera da bude privlacan svim generacijama
Savo mi je neuporedivo simpaticniji lik od Dobrice i ekipe. Ali neuporedivo simpaticniji i ovako kao pojava i kada prica, sve. Npr. sa Savom mislim da bih mogao komotno da sedim na kafi i da imam bezbroj zajednickih tema za pricu, dok sa Dobricom i njegovom ekipom verovatno ne bih mogao da sedim ni 5 minuta.

Sto se tice outfit-a i generalno pojave, mislim da i Sava ima neke stvari na kojima bi mogao da poradi, obizirom da i dalje vise lici na nekog asistenta sa Pravnog faksa nego na snaznog politicara sa harizmom i pojavom koju ne mozes da ignorises. Pored malo modernije frizure (neko je pominjao fade), dodao bih i malo duzu fazoniranu bradu, kao i malo moderniju (fensi) garderobu, i obavezno mora da se baci na trening snage i nabacivanje misicne mase, jer nasi ljudi vole "velike" i snazne ljude i mislim da bi sa takvim izgledom mogao da bude "all round resenje" za sve.

On treba da bude privlacan i desnicarima i umerenima, i kao pojava i po retorici.
 
Koliko je divno bez Djilasa i ekipe, naprednjacka st*** gubi njihov omiljeni argument: ,,a bolji su vam pacovi, zmije i narkomani?".

Nit je Savo bio na vlasti i imao grad pun zmija, pacova i narkomana za vreme njegovog mandata, nit je gradio rugla poput BNV-a.

A ni BB bogami nisu.
 
Koliko je divno bez Djilasa i ekipe, naprednjacka st*** gubi njihov omiljeni argument: ,,a bolji su vam pacovi, zmije i narkomani?".

Nit je Savo bio na vlasti i imao grad pun zmija, pacova i narkomana za vreme njegovog mandata, nit je gradio rugla poput BNV-a.

A ni BB bogami nisu.
Сад треба опозиција да оплете и по жутима, прво у редовима СНС - др Шапић, Весић, Мали и екипа. Па онда и по радикалима. Има ту лепог материјала за паљбу на све стране, и СПС се да поткачити.
 
Koliko je divno bez Djilasa i ekipe, naprednjacka st*** gubi njihov omiljeni argument: ,,a bolji su vam pacovi, zmije i narkomani?".

Nit je Savo bio na vlasti i imao grad pun zmija, pacova i narkomana za vreme njegovog mandata, nit je gradio rugla poput BNV-a.

A ni BB bogami nisu.
Sad im smeta Savin naglasak, kad nemaju šta drugo da izvuku.
 
Ako može neki primer tog aktivnog lobiranja za Zrbiju u EU od strane Rio Tinta. Hvala.
Nemam pristup tim podacima, ovo sam pročitao na Nova rs radar portalu. Pretpostavljam da oni imaju nekakve podatke, čim su izneli to u javnost.

Ali iz mog ugla za evropejce bi trebalo da je fantastična vest da jedna Fortune 500 lobira za prijem Srbije u EU.
 
Zasto se ovim ljudima daje prostor u medijima? Koji su faktor u politici Nebojsa Zelenovic i Biljana Stojkovic? To sto su pristali na 0 mandata u skupstini samo govori koliko su bedni i nebitni. Pa Djilas je cak Tadicu i Radulovicu nudio po 1 mandat, a stranci Zajedno nisu dali nijedan mandat.
 
Ta stranka "zajedno" još postoji?
Zar ih nisu svi odbori već napustili?

Taj zelenović se pokazao kao uber-retard, izbušio bojkot 2020te a sad kenja o bojkotu, budalah jednom rečju...

Edit: kad će jova bakić da gostuje negde?
Čekam njegov komentar na potez riđe rđe...
 
Poslednja izmena:
Ах да, Биљана Стојковић. Особа коју кад види било који иоле нормалан човек не буде му добро и прва мисао која му падне на памет јесте "боље Вучић на власти него да ми дође оваква", а онда се сетиш да у опозицији постоје много нормалнији политичари за које можеш да гласаш. Сетимо се само Биљине и Зеленовићеве иницијативе да Србија добије морнарицу и да ће подржати СНС ако уведе санкције Русији.
 
Гени су чудо.
1714753871024.png
 
Ах да, Биљана Стојковић. Особа коју кад види било који иоле нормалан човек не буде му добро и прва мисао која му падне на памет јесте "боље Вучић на власти него да ми дође оваква", а онда се сетиш да у опозицији постоје много нормалнији политичари за које можеш да гласаш. Сетимо се само Биљине и Зеленовићеве иницијативе да Србија добије морнарицу и да ће подржати СНС ако уведе санкције Русији.
Ako kaže "bolje vučić na vlasti nego da dođe onakva" onda i nije normalan, dapače...
 
Nije ni ovaj narod normalan i treba da nad njim Vučić vlada doživotno, ako ne glasa za pokret Kreni-Promeni u meri u kojoj će moći sam ili u koaliciji sa autističnom opozicijom da formira većinu/vlast.
Potpuno se slažem i to sve vreme pišem!

Ali nekima su vučić/gangula ipak bliži srcu zbog *random nebitan razlog u vezi opozicije*
 
Ako kaže "bolje vučić na vlasti nego da dođe onakva" onda i nije normalan, dapače...
Ne znam koliko puta moram da napišem da to nije opcija.

Ona je takva da bi Vučić bio na vlasti.

Ne postoji opcija da Biljana dođe na vlast.

Takvi su ubačeni da opozicija slučajno ne bi pobedila. Ne može Biljana da pobedi na predsedničkim izborima. Sve i da se narodu smuči Vučić na maks i njoj kao kandidatu opozicije za predsednika skoči rejting na 70 posto, odmah će ispaliti 100 izjava kojima će spustiti rejting na nazad na 5 posto.
 
Ne znam koliko puta moram da napišem da to nije opcija.

Ona je takva da bi Vučić bio na vlasti.

Ne postoji opcija da Biljana dođe na vlast.

Takvi su ubačeni da opozicija slučajno ne bi pobedila. Ne može Biljana da pobedi na predsedničkim izborima. Sve i da se narodu smuči Vučić na maks i njoj kao kandidatu opozicije za predsednika skoči rejting na 70 posto, odmah će ispaliti 100 izjava kojima će spustiti rejting na nazad na 5 posto.
Naravno, zato sto je narod većinski priglup,
- da nije - mogao bi jednostavnim masovnim glasanjem za biljane/ljiljane/teta đane da razyebe celu tu kombinaciju tj i te ubačene i one koji ih ubacuju u paketu,
Al nee,
Biljana izjavila ovo,
ljiljana izjavila ono...
...i sve to dok tandem gangula - žvala pljačkaju i uništavaju grad...
 
Naravno, zato sto je narod većinski priglup,
- da nije - mogao bi jednostavnim masovnim glasanjem za biljane/ljiljane/teta đane da razyebe celu tu kombinaciju tj i te ubačene i one koji ih ubacuju u paketu,
Al nee,
Biljana izjavila ovo,
ljiljana izjavila ono...
...i sve to dok tandem gangula - žvala pljačkaju i uništavaju grad...
Nije glup. Ne bi ništa rаzjеbao.

No, dobro.
 
Vrh