Šta je novo?

Izbori 2024

Neverovatna je količina regionalnog šovinizma u samo par poruka.

Savo Manojlović je građanin Srbije, rođen u Srbiji, sa višedecenijskim prebivalištem u Beogradu. Ima svako pravo da se kandiduje za gradonačelnika Beograda.
To су те европске вредности којима тежимо.
 
Da ne preterujete malo, niko nije sporio Savu Manojlovića ovde.
 
iako je taj Kosovar u Beogradu preko 25 godina.
I moj kum sa Kosova iz Peći došao pre 30 godina pa i dalje se nija aklimatizovao na Beograd.
I dalje praktikuje svoje plemenske običaje u BG.
Isto važi za meni još jednu blisku osobu koja je 1997 došla iz Gnjilana u BG, i dalje isto ponašanje kao da i dalje živi na Kosovu i Gnjilan a ne u BG
 
Mislm ali su za mene bili i ostaće Kosovari.


Kako čemu to? Pogledaj krajišnici sa putovnicama šta su napravili od Srbije i Beograda, pa onda im se pridružili i ovi veliki Srbi sa Kosova u tome.
Još da glasam za njih pa ne pada mi na pamet. Pre ću i za govedo od Šapića da glasam nego za njih.
Šapić je sa Korduna 😉
 
Idi, mozes i odmah, hvataj ribu rukama i jedi je zivu, ne znam sto pises po internetu i koristis modernu tehnologiju ciji je otac onaj krajiski seljak Tesla.

Sve bojkotuj da nemas posla sa tim primitivcimа, moze da ti se desi da upalis tv i iskoci ti onaj plemenski divjak Kosovar Ljuba Tadic 🤮
 
Krajiški seljak Tesla i divljak Kosovar Ljuba Tadić su barem nešto dali ovom narodu i time ga zadužili.

Šta su ovi novi uradili po tom pitanju?
 
Predlazem ti da roknes kuma kosovara prvom prilikom pa da onda budes autentican srbijanac kao losmi obrenovic, mozda i deo autoputa dobije naziv po tebi ako nista parking kod novog meka.
 
I moj kum sa Kosova iz Peći došao pre 30 godina pa i dalje se nija aklimatizovao na Beograd.
I dalje praktikuje svoje plemenske običaje u BG.
Isto važi za meni još jednu blisku osobu koja je 1997 došla iz Gnjilana u BG, i dalje isto ponašanje kao da i dalje živi na Kosovu i Gnjilan a ne u BG
Au, pa gde kuma Kosovara da nadjes.
Zar nisi mogao nekog autenticnog Srbijanca Srbendu.
 
Predlazem ti da roknes kuma kosovara prvom prilikom pa da onda budes autentican srbijanac kao losmi obrenovic, mozda i deo autoputa dobije naziv po tebi ako nista parking kod novog meka.
Rekoh mu jedno milion puta do sad da ću ga vratiti odakle je došao. Mada ne bi se on ni bunio zbog toga😂
 
I moj kum sa Kosova iz Peći došao pre 30 godina pa i dalje se nija aklimatizovao na Beograd.
I dalje praktikuje svoje plemenske običaje u BG.
Isto važi za meni još jednu blisku osobu koja je 1997 došla iz Gnjilana u BG, i dalje isto ponašanje kao da i dalje živi na Kosovu i Gnjilan a ne u BG

Ne postoji grad na Kosovu koji se zove Peć. U Metohiji već postoji.

A šta predstavljaju plemenski običaji iz Peći i gnjilansko ponašanje? Baš me zanima.
 
Krajiški seljak Tesla i divljak Kosovar Ljuba Tadić su barem nešto dali ovom narodu i time ga zadužili.

Šta su ovi novi uradili po tom pitanju?
Pa ne znam kako bi ih selektovao? Neka rampa na ulasku u Beograd i testovi inteligencije i kulture?

Novi nas zajedno unistavaju, i Beogradjani i Hercegovci i Crnogorci i Krajisnici i Kosovci... koja je razlika?

Ali zato ce Savo to sad da promeni i unapredi Beograd kao gradonacelnik pa vise neces da se pitas sta su Kosovci uradili 🥰
 
Ok, Savo korektno izgleda, nije previše usukan, mada bi mogao malo da trenira i raširi se, malo da ojača i ošiša se malo modernije, osenči sa strane..deluje previše fin, mora malo da se naoštri, da lupi šakom o sto..
 
Vrh