Šta je novo?

Izbori 2024

Pa zato i nema validne proputinovske opozicije osim u pokušaju (nada) svi ostali su ili na platnom spisku sns ili vec i formalno pri sns-u,
a i kad se prosečni šupljoglavi obožavalac i verni glasač sekte pita ko mu je najdraži političmar posle žvalavog (nekima i pre) - odgovor je uvek - putin!
 
Има пуно потенцијалних кандидата за следећег председника у целом спектру партија - Вулин, Мицика, Милош француз, Мики Алексић, Саво, професор Несторовић...

Фиктивни Руски утицај на српску политику је жвака за сељака, за бусање 40-50годишњих младића испред задруге, и за плашење нато стрина и оправдање паразитирања фондовских паразита.
У пракси непостојање тог утицаја је демонстрирано у Тирани.
 
Što je babi milo to joj se i snilo...

Izgleda životna deviza svih rusofiličara
 
Ja stvarno ne znam o kom ruskom uticaju pričamo. Pritom niti sam rusofil niti volim zapad. Samo gledam realno.
Hoćeš da kažeš da nema ama baš nikakvog ruskog uticaja?

Da čovek koji je rado viđen gost jednog od najbližih kepecovih ljudi i najiskusnijih kgb-ovaca je "nato tetka" koja služi za "dekor"?
 
Нема руског утицаја. То је жвака за сељака. Коска коју баце да је глођу на једном крају четнопутинофили, а са друге стране НАФО пудлице.
 
Нема руског утицаја. То је жвака за сељака. Коска коју баце да је глођу на једном крају четнопутинофили, а са друге стране НАФО пудлице.
Pa da, ruski mediji pišu hvalospeve o žvali i vlasti tek onako, pro bono...

A ovi prvi koje si naveo su skoro celokupno žvalino biračko telo i plus oni koji imaju malo više mozga pa vide šta žvala radi na planu izdaje nacionalnih interesa zarad vlasti i para pa su kao protiv njega ali su im glavni trn (i pored galopitajućih izdaja u proteklih 12god) u oku opozicija i neki novinari
 
Нисам нешто приметио, осим ако ниси мислио да је Хепи тв руски медији.
Има АВ веће и шире бирачко тело од путинофила. Брдо је ту урбаних, модерних, углађених, који су ту из користољубља или чувања позиције. Напредњаци у свом гласачком телу имају све, од житеља циганмала, преко најруралнијих сељака свих села, до свих директора школа, урбаних и образованих, културних радника, до старлета, богатунчића који паре троше по Балију и Дубаиу, и највећих привредника.
 
Нисам нешто приметио, осим ако ниси мислио да је Хепи тв руски медији.
Има АВ веће и шире бирачко тело од путинофила. Брдо је ту урбаних, модерних, углађених, који су ту из користољубља или чувања позиције. Напредњаци у свом гласачком телу имају све, од житеља циганмала, преко најруралнијих сељака свих села, до свих директора школа, урбаних и образованих, културних радника, до старлета, богатунчића који паре троше по Балију и Дубаиу, и највећих привредника.
Ima sve to ali najmasovniji su upravo ovi pratioci pinka i happy-ja, njih je najviše i otuda toliko titranje uparvo njima...

S tim u vezi bi recimo kepec mogao u kratkom roku da izmakne tepih žvali ispod nogu samo da na svim svojim propagandnim glasilima izjavi da je žvala zapadna pudlica koja prodaje srpske nacionalne interese i da to pusti u etar preko svojih grupa koje operišu ovde -
a gle čuda to se ne dešava već upravo suprotno, pitam se zašto...
 
Hoćeš da kažeš da nema ama baš nikakvog ruskog uticaja?

Da čovek koji je rado viđen gost jednog od najbližih kepecovih ljudi i najiskusnijih kgb-ovaca je "nato tetka" koja služi za "dekor"?
Ima ruskog uticaja. Tolikog, da ovi koje oni smatraju proruskim uđu u Vladu.
S druge strane, stvarni proruski uticaj se ograničava da im nije dat nijedan resor nego su ministri bez ministarstava.

Vučko pokušava da balansira i izigrava Tita, s tim što on nije ni bleda kopija istog. A sa Titom i njegovim balansiranjima smo završili u građanskom ratu bez ijednog saveznika. Šta će biti sa ovim možemo da nagađamo, ne verujem da može dobro po nas da izađe.
 
Nema ruskog uticaja ?!?
Kako beše ona čuvena izreka: "prvo što je đavo uradio je da ubedi ljude da ne postoji".
Ima ruskog uticaja, ima i američkog, nemačkog, francuskog, itd. Pravo pitanje je - čiji je najveći?
Američki.. Da nema američku podršku-Vučić ne bi ni vladao.. Uostalom, čiju je zaštitu nedavno zatražila Zagorka Dolovac, bežeći od novinara na nekoj konferenciji? Pa Hilovu, mrtva ladna dotrča do njega-molim vas, zaštitite me, jure me neki novinari.. a on, predstavnik najveće demokratske sile, gde se uvažavaju medijske slobode, ne reče joj-izvinite gospođo, nemam ja s tim ništa, odgovorite na novinarska pitanja, nego stade u odbranu te jadnice, okrenu se ka novinaru i reče kako on sa Zagorkom vodi privatan razgovor.. u fazonu, odbij novinarčiću..

E to vam je najbolji dokaz ko štiti i drži ovaj otpad na vlasti ovde i čiji uticaj je presudan.
 
Да кажемо реакција ДЈБ на Мацуру као министарку.
Са њиховог Фб профила:

Несхватљиво је да четири године ботовског пљувања по ДЈБ, без икаквих других квалификација, може некоме да донесе министарско место, као у случају Мацуре, или место председника Управног одбора РТС-а као у случају Бранислава Кланшчека.

Још је невероватније да су обоје четири године добијали велики простор не само на медијима власт, већ и на Н1 и у Данасу. Кланшчек је 4 године био редован колумниста у Данасу и практично сви текстови су били посвећени нападима на ДЈБ.

Можда је време да се гласачи које су извозали у круг преко Саше Јанковића, Белог, Ђиласа, "НВО" активиста разних паткастих и других покрета без животног и професионалог искуства, врате првој и јединој изворној политичкој опцији која није настала у кухињи власти или запада, врате на почетак. Једино ДЈБ има и знање и програм и искуство и политичку вољу да уведе ред и успостави систем јачи од самовоље сваког појединца и набрекле партократије, систем у интересу грађана.
 
У преводу, већина од тих 40% који су за бојкот бојкотују јер сматрају да је изборна понуда лоша, а не зато што су неке странке позвале на бојкот. Видећемо како ће Саво Манојловић водити кампању по Београду и Новом Саду.
 
Колико видим проценат оних што бојкотују је једнак онима што не изађу на изборе у сваком изборном циклусу, који проценат горе-доле.
 
У преводу, већина од тих 40% који су за бојкот бојкотују јер сматрају да је изборна понуда лоша, а не зато што су неке странке позвале на бојкот. Видећемо како ће Саво Манојловић водити кампању по Београду и Новом Саду.
Može da se kaže i da smatraju da je bolje da ostane šapić nego da se nešto promeni...
Evo đilas se samoukinuo sa izbora u bg (dok je u nekum drugim mestima sve ok po njemu), evo ušao i sava manojlović kao novo lice (sad jbg ne znam kako on stoji sa renderima) pa opet ne valja... - na radost tih 40% dosta su velike šanse da im ostane šapić još neko vreme...
 
evo ušao i sava manojlović kao novo lice (sad jbg ne znam kako on stoji sa renderima) pa opet ne valja... - na radost tih 40% dosta su velike šanse da im ostane šapić još neko vreme...
Da mi Kosovar vodi BG neka hvala. I ovako se od njih i ovih preko Drine sve teže podnosi BG kao grad za život.
 
KosovaR je izraz koji forsiraju ptari. Pravilnije se kaze Kosovac ako mislis na Srbe s Kosova.
Mislm ali su za mene bili i ostaće Kosovari.

Cemu to? Pa odakle su ti baba i deda, ili prababa ili pradeda? Odakle su Tesla, Pupin, Milankovic? Kakve veze ko je odakle, ne razumem?
Kako čemu to? Pogledaj krajišnici sa putovnicama šta su napravili od Srbije i Beograda, pa onda im se pridružili i ovi veliki Srbi sa Kosova u tome.
Još da glasam za njih pa ne pada mi na pamet. Pre ću i za govedo od Šapića da glasam nego za njih.
 
Vrh