Šta je novo?

Izbori 2024

Ocigledno da sad ne postoji narodna volja i da je većini ok ova najgora gradska vlast u istoriji koja ni jedan infrastrukturni projekat nije uradila a i ono sto jeste je katastrofa...
Dakle vecina ili voli acu srbina ili su im renderi bitniji od totalne katastrofe i sunovrata - u takvim uslovima (plus medijski mrak i krađa izbora) opozicija i moze samo da kmeči,
kao sto sam vec rekao ako građani hoce žvalu i gangulu - eto im ih!

Ima nas kojima je opozicija ili kofa pavlake bolja od ovog užasa na vlasti ali mi smo nažalost još u manjini i možemo samo da čekamo da ostalima dođe iz dupeta u glavu
Provozaj se od Beograda do NS vozom, ili idi na more u Grcku kolima, i pronadji i zabelezi sve sto je katastrofa. Ne mozemo da rusimo vlast tako sto nabrajamo sve sto je uradila i proglasimo za lose, to vredja inteligenciju ljudi i tako nikada necemo uspeti. Drzati se kriminala, korupcije, odsustva pravne vlasti i drugih uzasnih stvari koje mozemo objektivno da im zameramo i moramo to da radimo dok ne padnu na vlasti. Ali ako se sprdamo sa izgradnjom puteva, pruga, fabrika ma kakvih da su ( i dalje zaposlhavaju ljude koji to cene), to je recept za neuspeh na izborima, tako moramo da ubedimo svoje glasace da je presudilo premestanje 20k ljudi iz provincije u gradu sa 1.6 miliona ljudi kojim vlada dr. Gangula.
 
Provozaj se od Beograda do NS vozom, ili idi na more u Grcku kolima, i pronadji i zabelezi sve sto je katastrofa. Ne mozemo da rusimo vlast tako sto nabrajamo sve sto je uradila i proglasimo za lose, to vredja inteligenciju ljudi i tako nikada necemo uspeti. Drzati se kriminala, korupcije, odsustva pravne vlasti i drugih uzasnih stvari koje mozemo objektivno da im zameramo i moramo to da radimo dok ne padnu na vlasti. Ali ako se sprdamo sa izgradnjom puteva, pruga, fabrika ma kakvih da su ( i dalje zaposlhavaju ljude koji to cene), to je recept za neuspeh na izborima, tako moramo da ubedimo svoje glasace da je presudilo premestanje 20k ljudi iz provincije u gradu sa 1.6 miliona ljudi kojim vlada dr. Gangula.
Kakve veze ima gradska vlast (sto sam jasno napisao u postu koji si sam citirao) sa vozom do ns ili putem do grcke inteligencije ti???

Centralna vlast je sigurna do 2027 a u gradu imamo sansu da promenimo ali po svemu sudeci necemo, dr gangula je gradonacelnik po meri prosecnog beogradjanina izgleda
 
Daj, Došljak, ti nekad umeš da budeš toliko površan i ograničen, da se prosto frapiram..
Не треба да се замајавам небитним студентским изборина. На факултетима се праве избори сваке године. И ето сад још постоје та глумљења лудила као што су листе где су могућности за манипулације још веће. И док ми ликујемо што су тзв. опозициони студенти као победили тзв. СНС студенте, шта се ради по питању градских избора?
 
Не треба да се замајавам небитним студентским изборина. На факултетима се праве избори сваке године. И ето сад још постоје та глумљења лудила као што су листе где су могућности за манипулације још веће. И док ми ликујемо што су тзв. опозициони студенти као победили тзв. СНС студенте, шта се ради по питању градских избора?
И поред тога што су то крајње небитни догађаи и даљe су у питању су Јунајтед медија и опозиција™ лупетања и етикетирања.
Цењени Данас пише - изашло је око 1000 студената а победничка група је добила око 150 гласова више. Једноставна математика каже да је поражена, тобож СНС екипа, узела 42.5% гласова. Ако толико узимају међу студентском популацијом у Београду, онда опозиција боље ни да не излази на изборе.
 
Не треба да се замајавам небитним студентским изборина. На факултетима се праве избори сваке године. И ето сад још постоје та глумљења лудила као што су листе где су могућности за манипулације још веће. И док ми ликујемо што су тзв. опозициони студенти као победили тзв. СНС студенте, шта се ради по питању градских избора?
Нису битни студентски избори сами по себи, пример је илустрација да у тешким условима треба засући рукаве и гурнути руке у блато, а не само кукати да је све намештено и да се ништа не може.

Лепо је знати да су сва го*на на једној хрпи ма колико нам лопаташа требало да их склонимо.
И поред тога што су то крајње небитни догађаи и даљe су у питању су Јунајтед медија и опозиција™ лупетања и етикетирања.
Цењени Данас пише - изашло је око 1000 студената а победничка група је добила око 150 гласова више. Једноставна математика каже да је поражена, тобож СНС екипа, узела 42.5% гласова. Ако толико узимају међу студентском популацијом у Београду, онда опозиција боље ни да не излази на изборе.
Никако, ти избори имају слабу заинтересованост и излазност, гласају углавном студенти који имају корист од тих организација и њихових намештаљки.
 
Никако, ти избори имају слабу заинтересованост и излазност, гласају углавном студенти који имају корист од тих организација и њихових намештаљки.
Ма наравно, само то важи за обе групе. Ко је икада студирао у Београду и Србији зна о чему се ту ради.

Поента је да Јунајтед медија, опозиција™ и разни други амбасадорски канали (који опет раде и са режимом) делегирају неке тобож студенте као вође и представнике свих. Сећам се када је на једном прошлогодишњем протесту говорио каобајаги представник студената. Човека лично познајем, имао је тад већ преко 30 година и није превалио трећу годину студија. Плус уопште није био друштвено ангажован на факултету, није чак ни био члан парламента.
 
A ja se sećam kada je jedan čovek sa jedva završenom srednjom školom, koji je bio najuren iz železnice jer nije umeo čak ni da čukne točak kako treba, jer je toliko glup kao k...c, postao generalni direktor energetskog sektora države, i isti zamalo uništio i sahranio, te ga ostavio okrnjenog, spaljenog, osramoćenog, u dugovima, problemima i kvarovima.

Da, fak studenti. Ne trebaju nam oni i ne trebaju nam nikakve promene. Treba sve da ostane kako jeste.

Nuklearni-Mica.jpg

milorad-grcic.png


Živela Srbija! Živeo Predsednik Vučić!
 
Не треба да се замајавам небитним студентским изборина. На факултетима се праве избори сваке године. И ето сад још постоје та глумљења лудила као што су листе где су могућности за манипулације још веће. И док ми ликујемо што су тзв. опозициони студенти као победили тзв. СНС студенте, шта се ради по питању градских избора?

Ljilja Smajlović al za razliku od nekih bezobraznih forumaša, čini se da nisi svestan toga.

Ja ne znam oko studenata al znam i pričao sam oko sindikata. SNS manipulacije i gadosti kojima sam lično svedocio, dakle na svim je nivoima. I uopšte me ne bi čudilo da su organizovano harali i na FPN dok im se grupa studenata nije organizovano usprotivila.

Nije nebitno. Isto tako može da se kaže a šta sindikati, tobože pro vlast, ajde mi da se bavimo gradskim izborima. Ajde, bavimo se, glasaćemo ali nije to sve na nižim nivoima skretanje pažnje nego je lakmus papir kako to izgleda u svakodnevnom životu nas koji nismo u politici i ne kandidujemo se za odbornike kao Vučko.

Dakle nameštanja, perfidnosti i agresivan pristup da se potpuno zbriše onaj ko nije sa njima je način njihove vladavine prisutan na svim nivoima. I to je ok da se primeti. Nije nebitno. A sad možemo dalje o gradskim izborima...
 
Нису битни студентски избори сами по себи, пример је илустрација да у тешким условима треба засући рукаве и гурнути руке у блато, а не само кукати да је све намештено и да се ништа не може.

Лепо је знати да су сва го*на на једној хрпи ма колико нам лопаташа требало да их склонимо.

Никако, ти избори имају слабу заинтересованост и излазност, гласају углавном студенти који имају корист од тих организација и њихових намештаљки.
Студенти нису референтна популација релевантна за изборе. Слободнији су од запослених и људи са породицама и мање подложни уценама.
 
Pa danas svakome daju da predaje, ne čudi me da su i tebe ubacili, što zbog stranke što zbog manjka kadra. Zbog toga i jesmo tu gde smo.

Ne daju svakom. Ja sam se bio prijavio za jednu privatnu srednju školu, u januaru, da predajem pravne predmete, poslao im CV i napisao da imam iskustva u HR-u i da će iz radnog prava imati sve moguće primere pravnih akata kako se izrađuju... sve sam bio izvukao od poslednjeg poslodavca, naravno zaštitio privatne podatke lica na koje se odnose, ali u mašineriji u kojoj sam radio, nema šta nema od radnopravnih akata što mi nije bilo u rukama i što ne bih mogao da konkretno i primerima pređem sa učenicima...

Bili bi maksimalno obučen HR administrativno tehnički kadar sutra da se pojave bilo gde.

Naravno ne volim improvizaciju, spremao bih se za svaki konkretan čas.

Misliš da su se potrudili da odgovore?
 
Izuzetaka i svetlih primera uvek ima, ali generalno stanje je očajno a gomila predavača nisu sposobni ni za život u zajednici, a kamoli za predavanje i podučavanje drugih.
 
Jbt onaj zadnji bojkot je bio bukvalno pucanj u glavu popoziciji, ne cak ni u nogu nego u glavu - i gle cuda, riđi je tad profitirao i izdigao se kao neki kolovođa...
...taj nesrećni bojkot osim što je skoro pa sahranio neke opozicione stranke imao je za posledicu jos i da prljavi radikali vec 4 godine bez pardona vladaju vracarom i starim gradom gde nisu mogli da prismrde...
...iskreno se nadam da je ovo samo sredstvo pritiska jer ako nije, eto radikala jos 4god u beogradu i po opstinama
 
Samo kad bi Dzigi naučio da podeli screenshot u prihvatljivoj rezoluciji…ili je i to deo specijalnog rata?
 
Vrh