Šta je novo?

Izbori 2024

Tri lopate i jedan pijuk.
U nedelju kad igra Srbija ovo će gledati samo Matija Bećković i @GOJE .
20240614_204413.jpg
 
Неам појма ко су лопатице, а интимно заиста не гледам фудбал, али ни утисак. Чак уопште не пратим политичке емисије. Беобилд ми је главни извор информација, уз повремено гуглање званичних цифара.

Тако да, вероватно ћу трчати, док је још пријатна температура, таман да одморим од тешких, али надасве задовољавајућих, пољопривредних викенд радова. Лоше си ме (опет) проценио.
 
Tri lopate i jedan pijuk.
U nedelju kad igra Srbija ovo će gledati samo Matija Bećković i @GOJE .
Pogledajte prilog 201724
мени је урнебесно да вас ова жена оволико тригерује, чак и ако вас малтене потпуно игнорише

вас 800.000 не сме да се суочи са њом једном и још је сами ничим изазвани помињете и пените због ње

подсећа ме мало на ону анегдоту са Ајнштајном, кад су нацисти организовали "велики аријевски протест" против његових "жидовских теорија" о релавитету где су скупили ваљда 100 (?) наци научника да јавно "одбаце" његову теорију као неистиниту

на шта је Ајнштајн рекао "шта ће им 100, ако није истинита довољан је један да је побије"
 
Jel nas ignoriše ili nas 800k ne sme da se suoči sa njom a ona nas zove aj dogovori se sam sa sobom šta je od ova dva pa da eventualno nastavimo ovu mučnu debatu o donjodorćolskoj prdari.
 
мени је урнебесно да вас ова жена оволико тригерује, чак и ако вас малтене потпуно игнорише

вас 800.000 не сме да се суочи са њом једном и још је сами ничим изазвани помињете и пените због ње

подсећа ме мало на ону анегдоту са Ајнштајном, кад су нацисти организовали "велики аријевски протест" против његових "жидовских теорија" о релавитету где су скупили ваљда 100 (?) наци научника да јавно "одбаце" његову теорију као неистиниту

на шта је Ајнштајн рекао "шта ће им 100, ако није истинита довољан је један да је побије"

Hehe, baš tako.

Ja mislim da na političkoj sceni nije bilo većih kukavica on SNS ekipe jako dugo, 70tak godina sigurno 😂

Toliko su hrabri, da ne samo da ne smeju da izađu na bilo kakav medijski teren koji nije "utaban" za njih, nego su se toliko ogradili da su digli i one odvrate ograde oko predsedništva i zgrade skupštine, a to čak ni Milošević nije radio 😂

Skupina tužnih, iskompleksiranih, suštinski neostvarenih kompleksaša. Nije ni čudo što su privukli sav DOS šljam kod sebe :)
 
Јел видиш ти да је ваша широка коалиција освојила мање гласова него СНС у децембру?
 
Pa bas cudno 2. juna kad je pola Srbije na odmoru da dobijemo manje glasova.
 
Pa bas cudno 2. juna kad je pola Srbije na odmoru da dobijemo manje glasova.
Ti što glasaju za vas ne idu dalje od Bubanj Potoka. ☝️

One žene u Utisku izgledaju sasvim pristojno. Daj da vidimo tebe, lepotane! U stvari, ti se ložiš na bugarsku kafansku pevačicu, Jovanu Jeremić. 😂
 
Jel nas ignoriše ili nas 800k ne sme da se suoči sa njom a ona nas zove aj dogovori se sam sa sobom šta je od ova dva pa da eventualno nastavimo ovu mučnu debatu o donjodorćolskoj prdari.
Vokabular dostojan SNS panja. Žene nazivaš "prdarama". E moj ti, da nisi lopov, ženu bi video samo na slici.
 
Ukupni rezultati Beogradskih izbora 2.6.2024.


Pogledajte prilog 201771
Пола од мање од пола, искрено благо поражавајуће. Мада све скупа поражавајуће за целокупну политичку сцену која је исто поражавајућа.
 
Jel nas ignoriše ili nas 800k ne sme da se suoči sa njom a ona nas zove aj dogovori se sam sa sobom šta je od ova dva pa da eventualno nastavimo ovu mučnu debatu o donjodorćolskoj prdari.

Ваш вођа је и био позиван и учествовао у њеној емисији кад му се пола земље смејало, када је схватио да нико од вас 800.000 нема капацитета за тако нешто онда сте престали да покушавате да се суочите са њом или било којим иоле способним новинаром који не чита питања са пушкице

Очигледно вас и даље пеку бламови оно мало пута када сте покушали да опседате њен студио и фејловали


 
Dobro, ali 3/5 beograda nije imalo nista protiv da oni nastave da vladaju iako nisu glasali direktno za njih, i to je nešto...
Ja to gledam tako da je 3/5 Beograda nije htelo za njih da glasa, a ni za opoziciju odnosno da je sav učinak Vučića i SNS bio nedovoljan ili negativan u toj meri da nije mogao da natera 3/5 Beograda da izađe na izbore i da ima da svoju podršku.
 
Ja to gledam tako da je 3/5 Beograda nije htelo za njih da glasa, a ni za opoziciju odnosno da je sav učinak Vučića i SNS bio nedovoljan ili negativan u toj meri da nije mogao da natera 3/5 Beograda da izađe na izbore i da ima da svoju podršku.
Gledo ne gledo, 3/5 beograđana nije izaslo da smeni ove sto implicira da im do promene i nije toliko stalo jer je epilog tog neizlaska ostanak ovih odnosno nastavak njihovog jahanja...

Sns-u i nije bilo potrebno da juri vecu podrsku od ove jer ce i naredne 4god imati glat vlast u gradu,
dovoljno je bilo da aktiviraju boudalu da bojkotuje samo tu i eto vlasti,
a da se prisetimo kako su do skora svi kukali kako ta boudala treba da se skloni i da dodju nova lica i eto desilo se bas to...
 
СНС тактика је да огади опозицију њиховим потенцијалним гласачима. И иду увек на то да подрже потписима листе које неће прећи цензус, као и што праве сателитске листе типа Муфтија на БГ нивоу, Ћале ово је за тебе, оних лажних 1 од 5 милиона и сл.
 
СНС тактика је да огади опозицију њиховим потенцијалним гласачима. И иду увек на то да подрже потписима листе које неће прећи цензус, као и што праве сателитске листе типа Муфтија на БГ нивоу, Ћале ово је за тебе, оних лажних 1 од 5 милиона и сл.
Poenta price da je vecini stvarno dosta ove vlasti, izasli bi masovno i onda nikakve fantomske liste ne bi pomogle.
Nažalost vecina nema nista protiv da ostanu i nastave po starom
 
Шта да ти кажем, људима је просто гадно да гласају за бивши ДОС да ће радије трпети СНС багру.
Сад нам треба сазревање Савовог покрета са дистанцирањем од бившег ДОС, лагано изумирање ДОС деривара (ДС, НДСС, ССП, ЛДП, и тд.) и јачање локалних покрета попут доктора из Ниша.
 
Шта да ти кажем, људима је просто гадно да гласају за бивши ДОС да ће радије трпети СНС багру.
Сад нам треба сазревање Савовог покрета са дистанцирањем од бившег ДОС, лагано изумирање ДОС деривара (ДС, НДСС, ССП, ЛДП, и тд.) и јачање локалних покрета попут доктора из Ниша.
Ako samo nek ga trpe dobro njima dobro radikalima, naravno to sto je dosta bivseg dos-a (i to onaj najgori deo) presao u radikale im naravno ne smeta...
 
Vrh