Šta je novo?

Izbori 2024

Pisite Hani da predje u DS da postane nova Jelena Trivan u soft verziji i ima da preporodi Stranku 🤣 Vreme joj je da napreduje, umesto da stagnira s Ludim Raduletom
 
Хана је у духу омладине која сматра да су ДС лузери, и да треба бити уз нове снаге. Друга је ствар што је ДЈБ скренуо са неке реалне приче у теоретичаре, могуће да се Радује занео америчким трендовима.
 
Хана је у духу омладине која сматра да су ДС лузери, и да треба бити уз нове снаге. Друга је ствар што је ДЈБ скренуо са неке реалне приче у теоретичаре, могуће да се Радује занео америчким трендовима.
Hana tik tok turbo dzihad treperka kvazi urbana riba moze samo sa Karleusom da predje u Vucicev novi pokret.
 
Пази, клинци њу готиве. Оља Бећковић их смара.
 
Mozda ce preci u Stranku u kojoj joj novi serviser obeca visoku poziciju.
Ne bi me iznenadilo da dodje u novi Pokret za Drzavu, jer ako je mogao Sns da uzme Jovanova, koji je strahovito napredovao, moze i Hanu.
Mada, cisto sumnjam. Nema svaka zena ku*vinski mentalitet poput Zorane.

Realno je da nece preci u stranku u kojoj su svi jednaki, ili materijalno nemaju nista. Poput Radomira Lazovica, nit skole, nit imovine.
Djilas je previse mator i potrosen :)
 
Vucic je stvorio dve Srbije i rezultat toga su Ribnikar i Mladenovac.

Srbija Ane Brnabic i Kristijana Golubovica.

Bake Praseta i Safeta Pavlovica.

Turbo trep dzihada i turbo folk dzihada.

Hana pripada ovoj prvoj.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Iskreno, ne pratim previse Hanu, zapravo jako slabo. Znam da je Djb privatizovana, nema mogucnosti za napredak, ova servisira Ludog Radula i taj krug je zatvoren.
Pacovi su pobegli s tog broda jos pre nego sto je naleteo na santu na sred Atlantika.
Ali, Vlast je slaba na novinarke, Marija Obradovic, Ljiljana Smajlovic, Ksenija Vucic... mozda je uzme neko radi tradicije... a stavovi... ko jos pita za to.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Odlucno i protiv jednih i drugih i trecih... i koliko god ih ima

IMG_20230607_152343.jpg



IMG_20230607_152409.jpg
 
Poslednja izmena:
Ја сам грађанска Србија, нисам сељачка. Али лик који има... вољу да сними серију у којој шачица бугарашких убица и кољача потамани пола Београда - по којем се без основа покаки као да је био централноамеричка забит - мени је необјашњив, и неухватљив. И то ми баш и није грађански, него онако, дрипачки у естетском смислу, сељоберски.
 
A eto, on je ipak ikona...
Niko od urbanih velicina ga ne proziva.
 
Porediti film sa rijalitijem gde gengbenguju našmrkane starlete u vreme nedeljnog ručka, je kao očekivati od Gokua da pomogne u bici kod Hersona.

Ali neki ljudi jednostavno imaju poriv da se poseru na sve i svakoga.
 
Porediti film sa rijalitijem gde gengbenguju našmrkane starlete u vreme nedeljnog ručka, je kao očekivati od Gokua da pomogne u bici kod Hersona.

Ali neki ljudi jednostavno imaju poriv da se poseru na sve i svakoga.
Ja nista nisam poredio posto rijaliti i ne gledam. Uticaj Bjeloglicevih serija i filmova je stetan po omladinu.

Ako ima neko gori ne znaci da je ovaj manje los.
 
Ali to upravo to znači. Ako je neko gori, znači da je alternativa manje loša.
 
Mana Bjelogrlica je sto pravi iznimno glupe i dosadne filmove, a ne sto ima nasilja ili cega vec.
Pa i Tarantino ima nasilja ali je za ove nase izmislio film.
 
Pozdrav sa lokala, čekamo sledeću ostavku ;)


@Vračarac Budi muško jednom u životu i daj ostavku na sve funkcije.
 
Poslednja izmena:
Жвала само уме да долива уље на ватру, ваљда су му то изворна подешавања. Ако се и забрани, довољно је да неко снима са прозора или се попне кров.
 
Vrh