Šta je novo?

Izbori 2024

Upucan na Vracaru lik sa 12 krivicnih prijava koga juri policija jer mora u zatvor.

Ceka lik pljesku, nasao ga krimos iz suprotnog klana da ga upuca, ali murija nije mogla.

Bitno da su mene smarali deset puta u poslednjih pet godina i nesto pretili da mogu da me skinu golog da me pretresu na sred ulice, iako nemam dosije, niti ista kod sebe i normalno se ponasam.

Zivi se sve normalnije, bio Vucic predsednik ili Zeljko Samardzic. Mozes iz kreveta da radis sa i za ceo svet, imas da kupis i porucis iz bilo koje radnje na svetu tv, patike, farmerke, ves masinu... sta god, za smesne pare.

Zato je bezbednost na prvom mestu, koja ce doci kroz smenu svih krimosa sa bitnih funicija i kroz zaustavljanje promocije kriminala i kica i sunda kroz medije, koje stvara nove krimose i pojacava lozenje kod postojecih.

j*** mi se bukvalno za sve, snaci cu se za pare, nisam ,,drzavo daj mi posao" lik, makni mi Kristijane, Karleuse i ekipu sa ekrana i umivene verzije njih sa bitnih funkcija.

I policija da radi svoj posao, a ne da cima klince po autobuskim stajalistima u potrazi za dzointom, a zna se gde su tone droge.

Ko krene u tu kampanju, ima moj glas.

Onaj ko bude imao muda da doda i nova.rs na onaj spisak sa informerom, pinkom i ekipom.

IMG_20230522_220702.jpg
 
Спрема се нови покрет са Зоком. Ту ће и Аца, могуће и Неша.
Da. Novi proevropski pokret.
Ekipa iz ambasade je ipak malo zakasnila.
Kako ce da udahnu zivot tom lesu?

Ima jedna stvar koja ce sigurno da odredi nasu buducnost, to je zahev za ukidanje rijelitija.
Ako se to desi, buducnost nije teko crna.
Jer to bi bilo prvi put za 30 godina da je uradjeno nesto dobro za javnost, za gardjane, a lose za Kapital.
Videcemo ko na tome insistira, a koga je bas briga.

Sto se tice pucnjave na Vracaru "policija traga za osumnjicenim", a svi znaju ko je to.
Sada je ljudima teze da prihvate ovako nesto, svaka pucnjava teze pada.
Vidimo da drzav Srbija polako nestaje svi njeni instrumenti (skolstvo, organi reda, zdravstvo) sve to polako prestaje da vrsi svoju funkciju.
Da li je moguce da je jedan zlotvor, jedan psihopata kriv za to?
Da li je to uradio prtiv volje naroda ili je narod zeleo da se u svom seljackom anarhistickom zanosu oslobodi stega organizovanog drustva?

U Beogradu je dosta ljudi, sad to vidimo, koji bi zeleli da imaju drzavu kakvu imaju i drugi.
 
Poslednja izmena:
Zato što postoji opravdana sumnja da se istrošeni prezervativ menja drugim! Gazde iste. Ipak, šetamo i mi simpatizeri, zato je privatizovanje protesta kontraproduktivno. Ovi su preterali i u ovoj muljačini završavaju prljave stvari. De facto davanje severa Kosova, konverzija zemljišta, ovo oko EPS-a, to su same po sebi pojedinačno afere za ulicu.

...a i deluje kao menjanje dresova. U očekivanju basketa za 15 min, mnogi deluju kao LBJ, rado bi na poluvremenu uzeli dres Denvera ako krene po zlu, ali daju sebi šansu da ostanu na brodu koji se ljulja, za razliku od ove plavuše domaćice, ona bi promenila dres odmah, kao KD recimo...
 
Dodao bih, a i zato što je predsednik autentično njihov saradnik od samog starta.

I cela ova garnitura. Kad čujete Dačića kako na pitanje o sankcijama Rusiji sladostrasno odgovara "to je nemoguće", sve vam je jasno (euronews kod Minje). Ovu zemlju čekaju jake turbulencije i loša vremena.
Screenshot_2023-05-23-09-43-30-780_com.twitter.android~2.jpg
 
Upucan na Vracaru lik sa 12 krivicnih prijava koga juri policija jer mora u zatvor.

Ceka lik pljesku, nasao ga krimos iz suprotnog klana da ga upuca, ali murija nije mogla.

....

Onaj ko bude imao muda da doda i nova.rs na onaj spisak sa informerom, pinkom i ekipom.

Pogledajte prilog 162565
A šta treba da vlada na klinačkom trep nastupu? Nisu došli na poslednju večeru.
 
Moja Srbija bi uložila snažan diplomatski protest u najmanju ruku.

Da li i dalje postoje "mozgovi" koji tvrde kako je "Sloba američki čovek"? Da li je i njima jasnije zašto su se desile devedesete? Sumnjam.

Peter Zeihan je u jednom videu napomenuo kako je srpska politika u trenutku rušenja berlinskog zida bila, kao prst u oko (ili šamar) Americi i zapadu. Tako tim rečima. Nisu devedesete pale sa Marsa.

Screenshot_2023-05-23-09-51-52-588_com.android.chrome~2.jpg
 
Зашто је „државотворна” опозиција резервисана према протестима?
Zasto sto se plase da bi saradnja sa direktnom ekipom Ambasade mogla da im spusti rejting kod pristalica.
Mada i oni vole da idu na prijeme u istu, i oni vole dolare.

U tom mulju nase politike nema cistih.
Ne moze da se kaze "Ovo je 100% dobro" ili "Ovo je 100% lose".
Dobro, vlast SNS-a je 100% losa.
Ali svi ovi opozicionari igraju svoje male prljave igre.

Sve vise verujem da su Zelenovic i Cuta organizovali proteste da bi ugusili energiju ljudi.
Ali to nije bilo smao lose.
Imalo je i dobru stranu, da je ipak toliki broj ljudi delovao psiholoski na hulju i njegove.
 
Poslednja izmena:
Negde sam video da Dveri ucestvuju u organizaciji. Ako je tako, postovanje za njih, tu su i pomazu, a odlucili su da se medijski ne eksponiraju.
 
Доказ да увек маторци падају под шарм ауторитета и јефтиног популизма. Због? Пад когнитивних спосбности? Зар је толико не егалитарно тражити укидање право гласа после 55/60? Уз право гласа одузео бих им и возачку дозволу после 60. Већ је било дискусије о овоме па се понављам али просто је проблем очигледан. И на митингу у Панчеву пре неки дан иста прича.
 
Доказ да увек маторци падају под шарм ауторитета и јефтиног популизма. Због? Пад когнитивних спосбности? Зар је толико не егалитарно тражити укидање право гласа после 55/60? Уз право гласа одузео бих им и возачку дозволу после 60. Већ је било дискусије о овоме па се понављам али просто је проблем очигледан. И на митингу у Панчеву пре неки дан иста прича.

Mislim da strah i blizina smrti nagoni stare ljude da traze ekstermnu sigurnost.
 
Председник косовске скупштине Глаук Коњуфца изјавио је да је Косово близу завршетка тужбе за геноцид Србије над народом Косова.
Коњуфца је, после седнице Председништва Скупштине, рекао да су о тужби против Србије консултоване и најзначајније стручне личности.
 
Не верујем да нам следе избори за свим нивоима због овога:
Ograničenje na dva izbora
Član 12.
Niko ne može više od dva puta da bude izabran za predsednika Republike, bez obzira na to koliko su mu trajali prvi i drugi mandat.
извор: закон о председнику

Управо ту се види још један успех ових протеста. Мислим да након овог великог одзива грађана, која је верујем изненадила АВ, опција промена устава више није тако реална.
 
Не верујем да нам следе избори за свим нивоима због овога:

извор: закон о председнику

Управо ту се види још један успех ових протеста. Мислим да након овог великог одзива грађана, која је верујем изненадила АВ, опција промена устава више није тако реална.
Samo izađite ... Bitno je.
 
Vrh