Šta je novo?

Izbori 2024

Znači on je organizovao miting da bi pokrio ne sebe, nego preuzimanje severa Kosova?

thats-crazy-shit-man-amazed.gif
 
S tim sto je tih 60% realno 70%+

Po deseti put, mi imamo 6.500.000 registrovanih glasaca i na osnovu te cifre racunamo izlaznost. Ta cifra veze s mozgom nema.

2000. sa sve Crnom Gorom, milion zivih ljudi u Srbiji vise i manje emigranata registrovanih kao glasaca je bilo 6.800.000 registrovanih. Pa je i od toga uz podrsku sa svih strana i neverovatan naboj i zelju za promenama izaslo 71% ljudi pred 5. oktobar.

To beki gaji neke fantazije da takvih ko on sto im je glas zlatan ima stotine hiljada pa su mnogo bitni.
Ja znam najmanje 20 ljudi koji nikad ne glasaju, ukljucujuci i sebe.

Pravnik iz Kosovske Mitrovica Marko Jakšić izjavio je za TV N1 da se trenutno nalazi u Zvečanu gde se, kako je rekao, u suštini odvija mali rat.
„U Zvečanu je mali rat u suštini. Bez ikakvih razloga, bez ikakve potrebe, (premijer Kosova Aljbin) Kurti nastavio je da sprovodi svoju represiju na severu“, kazao je Jakšić.
Ocenio je da je Kurti bez povoda krenuo da zauzme opštine u kojima ljudi rade i ostvaruju prihode.
„U toku današnjeg dana se svašta dešavalo. Ovo je vrhunac njegovog ludila i ne znam šta neko u Srbiji čeka!? Je l’ mi stvarno trreba da odemo odavde, jer ovde nama ne daju da normalmno živimo“, poručio je.


Kurti je sjajan igrac.
1. Iskoristio je glupost protivnika?
2. Dogovr sa Huljom?
3. I jedno i drugo>

Hulji jako odgovara ovo na Kosovu, jer moze da kaze da je opozicija u dosluhu sa Kurtijem.
Niste nece biti od ZSO, a pristacemo na sve.
 
Poslednja izmena:
Govornik

Već pola veka dolazi narod
ispred Doma revolucije
doveden autobusima,
traktorima, tabanima
i tramvajima bez šina
da sluša govor Govornika
koji viče iste priče kao navijen.

"Naši problemi su veliki,
ozbiljni i svetski!
To nisu problemi za svakoga!
To su problemi
dostojni samo nas.
I vas!
I tako dalje!
Nismo valjda očekivali
da se borimo za velike stvari
i da imamo male probleme!
Ko nije sposoban da umre,
nije sposoban ni da živi.
I tako dalje.
Borićemo se za budućnost naše dece
do poslednjeg čoveka!"

Jedan od agitatora povika:
"Tako je!"
i narod prihvati:
"Tako je! Tako je!"

I govornik nastavi da viče:
"Dokazaćemo svima jednog dana
da smo ono što danas nismo!
Nećemo stati ni posustati
dok ne stignemo tamo
gde smo krenuli!
I samo mi znamo gde idemo
i zašto se borimo
i ovako ponosno živimo!
I tako dalje!
Jedan prijatelj me je neki dan
u prolazu upitao
Šta će biti ako ne pobedimo,
ako sve izgubimo
i zauvek nestanemo?
Ništa, rekao sam ja,
ako ne pobedimo,
to znači da se ceo svet
opredelio za Veliko zlo!
I tako dalje!
A ako se desi da na planeti pobedi zlo,
onda i ne treba da nas ima!
Neka nas nema!
Neka živi zlo!"

I agitator ponovi: "Neka živi zlo!"
A narod prihvati i povika:
"Neka živi zlo!"
I raziđe se autobusima,
traktorima, tabanima
i tramvajima bez šina.

Dušan Kovačević
 
Realno za koga da glasaš? Mislim da ne postoji prava opozicija kod nas, neka me neko ispravi ako grešim. Uglavnom ima lažne opozicije da se glasovi rasipaju. I na kraju mi smo kolonija, ne znam da li je uopšte moguće da se ovako mala država izvuče, čak Nemačka kao ni cela EU ne može a kamoli Srbija. Time hoću da kažem da bi Vučićev naslednik radio slično.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Jel ima neka kamera da radi i snima ispred skupstine? Naxi ne radi.
 
I na kraju mi smo kolonija, ne znam da li je uopšte moguće da se ovako mala država izvuče, čak Nemačka kao ni cela EU ne može a kamoli Srbija. Time hoću da kažem da bi Vučićev naslednik radio slično.
Kako su se "male" države poput CG, Slovenije i Hrvatske izvukle?
 
Mogi misle da je Kurti pion, krpa, gnida i americki rob, kao Hulja.
Tko smo navilkli da razmisljamo jer smo spremi da budemo robovi.
Nasa elita ne moze da zamisli drugacije.
Albanci su nesto drugo. Zaklinju se na vernost Americi za stvari koje ih nista ne kostaju (Ukrajina).
Cvrsto brane svoj interes tamo gde im je bitno (ne daju ZSO).

Dobrašinović: Sve što se danas dešava na КiM je dogovor Vučića, Кurtija i zapada
Dragan Dobrašinović, lider pokreta "Uspravna Srbija", reagovao je povodom današnjih burnih dešavanja na Кosovu u Metohiji, tačnije na severu srpske pokrajine gde je Кurtijeva policija upala u opštine kojima je do Vučića rukovodilo većinsko srpsko stanovništvo u Zubinom Potoku i Zvečanu. Za to vreme, Vučić pravi kontramiting u Beogradu, botovi budžetaši su doveženi o trošku naroda, saobraćaj u prestonici je u kolapsu i vanredna je situacija, a svi mediji ćute o današnjem nasilju nad Srbima na КiM.
 
Jok. Minimum se trazi.
Ako ti u ovih 11 godina i jedno 30 opozicionih opcija koje su prodefilovale za to vreme nisi nasao neku koja ce ispuniti tvoj 'minimum' onda mozda treba da se zapitas da li tvoja definicija 'minimuma' zapravo znaci to sto kazes da znaci.

Tvoje pravo da izigravas princezu na zrnu graska, ali nemoj sr**i i pricati o nekom 'minimumu'.

Par miliona nas nadje neku opciju za sebe, al ti si nisi kao taj plebs, ti si jako politicki zreo i samosvestan, to sto osnovnu izbornu matematiku ne razumes nema veze, tvoj glas treba zasluziti.
 
Vrh