Šta je novo?

Izbori 2024

Drzava sa najvisom inflacijom u evrozoni, uveliko pred recesijom. Ali zato vrca od suverenosti i busanja u grudi junacke i ucutkivanjem zapadnih ambasadora pred domacim glasacima. A kad ti isti suverenisti odu preko, mole za jos para koje im fale u budzetu. Oh, kako poznato zvuci...
 
Poslednja izmena:

Znaci iz cinjenice da je Evropa bila spremna da sebi nacini ogromnu stetu povlacenjem sa ruskog trzista i odricanjem od njihovih resursa, autor izvlaci zakljucak da iz Srbije nece smeti da se povuku, jer gubitak mocnog srpskog trzista i resursa bi ih dokrajcilo?

Ako potpisemo sporazum postajemo periferni dodatak zapadnim ekonomijama za eksploataciju jeftinih resursa, a ako ne potpisemo onda valjda postajemo evropski Singapur, nije mi bas najjasnije.

Potpisali ili ne potpisali sve osatje isto.
 
Pa da, ostaje sve isto. Slovenija je u EU i Nato od pre dvadeset godina, Hrvatska od pre deset, u nato pre 15, nemaju vize, nemaju granice, imaju evro, idu u Ameriku sa pasošem samo, prosečni životni standard 2, i 2.5 puta veći nego kod nas, oni završili autoputeve mi otvorimo 10 kilometara dovlačimo dodole i puštamo kišu. Tresemo se svaki dan da l oko Kosova, da l oko RS, dižemo spomenik likovima iz srednjeg veka, slavimo tuđe predsednike, i ljubimo im slike. Ložimo blato, i ložimo se na vođine finte, al nam zato jana voda smeta. Verovatno zbog superiornih gena. Merimo se sa albancima makedoncima i bosancima, pola afrike nas prešišalo, životi prolaze, generacije odlaze, i živimo u mulju istih problema oko kojih se vrtimo decenijama. Ne može da se odigra pošteno fudbalska utakmica, a ne nešto više, ali čim evropa nešto traži mi smo protiv. Jer je mali perica tako zamislio svet, da su svi protiv njega i da ga ne voli učiteljica. Pa će onda da usadi svom detetu taj svoj slepački, gubitnički mentalitet, da i on slučajno nešto ne pokuša.
 
skup povodom bizarnog obeležavanja godišnjice smrti Milana Nedića
dee.jpg
 
Pa da, ostaje sve isto. Slovenija je u EU i Nato od pre dvadeset godina, Hrvatska od pre deset, u nato pre 15, nemaju vize, nemaju granice, imaju evro, idu u Ameriku sa pasošem samo, prosečni životni standard 2, i 2.5 puta veći nego kod nas, oni završili autoputeve mi otvorimo 10 kilometara dovlačimo dodole i puštamo kišu. Tresemo se svaki dan da l oko Kosova, da l oko RS, dižemo spomenik likovima iz srednjeg veka, slavimo tuđe predsednike, i ljubimo im slike. Ložimo blato, i ložimo se na vođine finte, al nam zato jana voda smeta. Verovatno zbog superiornih gena. Merimo se sa albancima makedoncima i bosancima, pola afrike nas prešišalo, životi prolaze, generacije odlaze, i živimo u mulju istih problema oko kojih se vrtimo decenijama. Ne može da se odigra pošteno fudbalska utakmica, a ne nešto više, ali čim evropa nešto traži mi smo protiv. Jer je mali perica tako zamislio svet, da su svi protiv njega i da ga ne voli učiteljica. Pa će onda da usadi svom detetu taj svoj slepački, gubitnički mentalitet, da i on slučajno nešto ne pokuša.

MIslis da ce potisivanje ovog sporazuma dovesti do toga da vise ne lozimo blato i da imamo cist vazduh?
Znas li uopste zasto lozimo blato?
Znas li uopste zasto lozimo otrovni lignit?
Zato sto radikalska banda zaradjuje na tome prodajuci otrovni lignit ljudima koji tako stede za statusna letovanja, da bi i oni mogli da vide Evropu i pohvale se.
Znas li da su radikali i njihov vodja glavni izvodjaci radova za NATO i USA, ovde.
Ovo sto imamo, ovo sto jesmo, to podrzavaju one iste snage koje zele da potpisemo taj sporazum. (ne saamo da podrzavaju, nego i zaradjujju na naama, bas ovakvima)
Pa Hulja mase tim sporazumom.

A znas li zasto kod nas ni izbori ne mogu da se organizuju?
Zasto su nasi politicari tako jeftini i bez principa, kao Djilas ili Bosko O.?
Hoce li i to da se popravi kad potpisemo?
Samo od sebe?
Kao sto glupi rojalisti veruju: "Bez kralja ne valja"
Dodje kralj i mi postajemo Svedska.

Ne zasmejavaj me.

Ja ne bih imao nista protiv da potpisemo, ako bi nam se nesto dalo.
Mi, st***, cak ni ne znamo sta se potpisjuje.
Dobro, saznace verni Bosko.
Nesto za nista.
 
Poslednja izmena:
Mislim da će se potpisivanjem sporazuma malo skinuti s grbače ovom narodu koji je izmučen, koji je utučen, koji nema trunku života u sebi. Izađi na ulicu, i pogledaj nebeski narod smrdljiv i pocepan, kako tumara gradom bezidejno. Govorim o narodu u centralnoj srbiji, a tek o mučenicima na kosovu, koji su statisti u svom filmu. Šta će se promeniti u životu bilo koga od vas ovde ako se potpiše sporazum? Neće ništa, samo će prosečna polupismena kretenčina da prestane da se tripuje oko srca srbije, koje postoji samo u mašti tog istog srbende. Što, da neće da se pojavi dupla granica dole ako potpišemo? Dupla carina? Da neće da se nakoti duplo više albanaca nego što ih ima? Svi problemi ovog naroda jesu zato što se povlađuje onom najprizemnijem sloju stanovništva, zadriglim srbendama koji ne znaju padeže, ne čitaju nušića, ali kad mu se pomene srce srbije, skoči i drekne "kome duzme prase".

I ti ovde svaki bogovetni dan tandrljaš o suverenizmu, o tome kako je vučić ovakav, a opozicija još gora, svaka ti dlaka smeta. Šest ipo hiljada postova gde pljuješ sve što ima veze sa srbijom, a udaraš se šatro u grudi. Držiš sliku orbana kao mađarskog političara, smećara koji nije ništa bolji niti gori od ovih smećara kod nas. Koristi samo kljakavost te evropske unije, i busa se dok mu ne zavrnu uši. Ali ne, nacionalista će samo da traži argumente koji mu idu na korist, nikako neće gledati objektivno.

Najveći trik miloševića je što je ubedio narod da nije izgubio kosovo, a najveća beda ovog naroda je što je poverovao u to. I danas, svaki dan se kao nadmudrujemo i kao mi ga ne damo, a oni se kao otimaju. A i to kosovo je prejadna država, koja ni struju ne može da obezbedi narodu, u 21. veku, a ne uređenu i funkcionalnu državu.

Umesto da s obe ruke grebemo da se nekako ufunjamo u nato i eu, ne zato što su oni mnogo dobri, nego zato što ulazak u nato znači sigurnost od rata, a ulazak u eu koliko toliko normalan život, dok još iko želi da živi ovde. Jeste, bombardovali nas ameri, ali na japan su roknuli dve nuklearke, pa opet japanci postali najbliži partneri amerima. Što, srbi su časniji od japanaca? Jesu, da.
 
I ti ovde svaki bogovetni dan tandrljaš o suverenizmu, o tome kako je vučić ovakav, a opozicija još gora, svaka ti dlaka smeta. Šest ipo hiljada postova gde pljuješ sve što ima veze sa srbijom, a udaraš se šatro u grudi. Držiš sliku orbana kao mađarskog političara, smećara koji nije ništa bolji niti gori od ovih smećara kod nas. Koristi samo kljakavost te evropske unije, i busa se dok mu ne zavrnu uši. Ali ne, nacionalista će samo da traži argumente koji mu idu na korist, nikako neće gledati objektivno.
Znas li zasto ja tako pisem?
Zato sto mislim da mi moramo da se menjamo.
Ja Njega ne mogu da sklonim, pisanjem mogu da nateram ljude da se zamisle.
U potpunom ponizenju i ocaju to je jedino sto moze da se uradi.
Prvenstveno u medjusobnim ophodjenima.
Da smo mi drugaciji ni Njega ne bi bilo.
On je odraz i posledica naseg shvatanja sveta.

Ako su Hrvati ili Bugari prosli bolje, to nije zato sto su u NATO, nego su u startu bili iznad nas.
To je nuzno zlo za njih, sporedna stvar.
I Turska je u NATO, a ni tamo niej ba sneka demokratija.
NATO nema veze sa time.
Samo cemo kupovati skuplje oruzje.
NATO je zamisljen za borbu protiv komunizma, komunizma nema vise.
Treba li da marsiramo na Moskvu?
Logika ti jako labava.

Sto se Orbana tice, nije pokrao izbore, ipak pobedjuje.
Suprotstavio se briselskom sljamu.
Sta ces vise.
 
Poslednja izmena:
Meni je ovde cak i veci problem ovakav naslov

U centru Beograda skup posvećen Milanu Nediću, nedaleko od njih kontraskup antifašista (FOTO)​


Lupljene su etikete, eto i Danas ih lupa i sad tu povratka tesko da ima. Ako vec drzava nije zabranila skup, uvuceni smo kao drustvo u te podele. Pazi, molim te, skup antifasista. Antifa vs Anti-Antifa i slicne gluposti.

To se zovu normalni ljudi.

Inace, dobra ova policajka sa Dobricine slike 😁
 
Dobro Jovanoviću. Šta je sada Jovanoviću. Jel ti se ne radi? (tu rečenicu obožavam) Dobro, jel ti se ne radi?? Po kom osnovu? Neverovatno... A koji član poslovnika? Aha, a jel to poslovnik koji ste vi doneli...?

A nekada je predsednik skupštine zvučao ovako: Reč ima narodni poslanik Ime Prezime. Replika narodni poslanik Ime Prezime. Sad samo što ne kaže, a ko ti drma kavez Jovnoviću?

Kao vaspitač u domu sa nepopravljivim adolescentima, delinkventima... Trener ima više poštovanja prema klincima koje je odveo na pripreme... a to je sve naučio od Vučića kako on postrojava i ponižava saradnike i sad on to preslikao u skupštini...
 
O kakvoj blamaži vi pišete? Jel’ može neki link koji diskredituje ovog tzv. experta, a da nije Danas.
 
Mislim da će se potpisivanjem sporazuma malo skinuti s grbače ovom narodu koji je izmučen, koji je utučen, koji nema trunku života u sebi. Izađi na ulicu, i pogledaj nebeski narod smrdljiv i pocepan, kako tumara gradom bezidejno. Govorim o narodu u centralnoj srbiji, a tek o mučenicima na kosovu, koji su statisti u svom filmu. Šta će se promeniti u životu bilo koga od vas ovde ako se potpiše sporazum? Neće ništa, samo će prosečna polupismena kretenčina da prestane da se tripuje oko srca srbije, koje postoji samo u mašti tog istog srbende. Što, da neće da se pojavi dupla granica dole ako potpišemo? Dupla carina? Da neće da se nakoti duplo više albanaca nego što ih ima? Svi problemi ovog naroda jesu zato što se povlađuje onom najprizemnijem sloju stanovništva, zadriglim srbendama koji ne znaju padeže, ne čitaju nušića, ali kad mu se pomene srce srbije, skoči i drekne "kome duzme prase".

I ti ovde svaki bogovetni dan tandrljaš o suverenizmu, o tome kako je vučić ovakav, a opozicija još gora, svaka ti dlaka smeta. Šest ipo hiljada postova gde pljuješ sve što ima veze sa srbijom, a udaraš se šatro u grudi. Držiš sliku orbana kao mađarskog političara, smećara koji nije ništa bolji niti gori od ovih smećara kod nas. Koristi samo kljakavost te evropske unije, i busa se dok mu ne zavrnu uši. Ali ne, nacionalista će samo da traži argumente koji mu idu na korist, nikako neće gledati objektivno.

Najveći trik miloševića je što je ubedio narod da nije izgubio kosovo, a najveća beda ovog naroda je što je poverovao u to. I danas, svaki dan se kao nadmudrujemo i kao mi ga ne damo, a oni se kao otimaju. A i to kosovo je prejadna država, koja ni struju ne može da obezbedi narodu, u 21. veku, a ne uređenu i funkcionalnu državu.

Umesto da s obe ruke grebemo da se nekako ufunjamo u nato i eu, ne zato što su oni mnogo dobri, nego zato što ulazak u nato znači sigurnost od rata, a ulazak u eu koliko toliko normalan život, dok još iko želi da živi ovde. Jeste, bombardovali nas ameri, ali na japan su roknuli dve nuklearke, pa opet japanci postali najbliži partneri amerima. Što, srbi su časniji od japanaca? Jesu, da.

Са овим памфлетом си озбиљан кандидат за члана главног одбора СНС-а.
 
Сурова реалност је да непријатељство између народа и након потписивања франко-германског плана неће нестати. Ово је са циљем смањења тензије између администрација у Бг и ПР. Замрзнути конфликт остаје до даљњег. Као и дивљање над нашим народом и понижавање. А кренуће и све гласније приче о тзв. ратној одштети.
 
"Danas" je obično antisrpsko smeće od "novina". Ne volim da koristim tu reč, ali je istina.
Tamo vršljaju hrvatski i albanski agenti, oni su verovatno i finansijeri tog smeća. Za njih je dobar svako ko Srbiju polije fekalijama i predstavi je kao najveće zlo u svetu. To ima samo kod nas. Imate Vučićevo i ovo Dražino smeće. Zajedničko im je što nisu novine.
 
@Anonymo96

Podsetio si me sad i na ovaj njihov medijsko-marketinški trik, kada su izmislili čitavu priču oko hapšenja nekog nepostojećeg Igora Despotovića. Koji je navodno spremao teroristički napad. A do dana današnjeg nigde mu nije objavljena nijedna fotografija. :) Ni sa privođenja, ni sa suđenja, ni od ranije... nigde ništa. Novine o njemu i dalje uveliko pišu, ali fotografije izgleda ne postoje. :) Čovek ima ime, prezime i državljanstvo Srbije, ali izgleda da nikad nigde nije fotografisan, pa ni za sliku u ličnoj karti. :D


P.S.
Jako je interesantno kako se o tom teroristi Despotoviću pisalo na sva zvona krajem februara 2022, pa onda apsolutno ništa 10 meseci, pa onda opet odjednom 26.12.2022. I opet za svih tih 10 meseci niko ni fotografiju da mu opali. 😄 Čak su i onom Kosmajcu, u roku od par nedelja od dolaska u javnost, iskopali neku jednu izanđalu fotografiju, a posle sa vremenom još više drugih. Ali ovaj Despotović ispade veća misterija i tajna nego DB Cooper bogte! 😄
 
@Anonymo96

Podsetio si me sad i na ovaj njihov medijsko-marketinški trik, kada su izmislili čitavu priču oko hapšenja nekog nepostojećeg Igora Despotovića. Koji je navodno spremao teroristički napad. A do dana današnjeg nigde mu nije objavljena nijedna fotografija. :) Ni sa privođenja, ni sa suđenja, ni od ranije... nigde ništa. Novine o njemu i dalje uveliko pišu, ali fotografije izgleda ne postoje. :) Čovek ima ime, prezime i državljanstvo Srbije, ali izgleda da nikad nigde nije fotografisan, pa ni za sliku u ličnoj karti. :D


P.S.
Jako je interesantno kako se o tom teroristi Despotoviću pisalo na sva zvona krajem februara 2022, pa onda apsolutno ništa 10 meseci, pa onda opet odjednom 26.12.2022. 😄
To je dokaz da im je rejting pao, čim se Vučić hvali. Kada gubiš, kažeš da pobeđuješ kako bi obeshrabrio protivnika.
Još uvek se sećam 89 razbojnika koji nikada nisu identifikovani. Pronađeno navodno oružje, ali ne i oni. Neša zna da ih ima 89, ali ne zna ko su. 😂
 
Vrh