Šta je novo?

Izbori 2024

Snimljeni su svi, ima video.

 
Beki hoćeš li na glasanje pita ljubazno gospodin sa snimka samo se nije dobro čulo na snimku.

hoces li.jpg
 
Snimljeni su svi, ima video.

Ово је прекршило сваку меру, мора бити кажњено. Кад би се само на свим бирачким местима народ организовао да јуре ове мафијаше са паралелним листама..
 
Najviše me nerviraju ćutolozi koji u ovakvim situacijama samo stoje i gledaju (a da nisu SNSovi glasači). Ok, ne želiš da se uplićeš. Onda bar pozovi prokletu muriju.

Ovo ne važi samo za ove izborne incidente, kažem generalno. Ja kad vidim recimo pijane pavijane na ulici kako se makljaju, zovem muriju. Najmanje što mogu da uradim. A tek da vidim kako grupa nasilnika usred bela dana pred narodom napada jednog čoveka, pa zvao bih istog momenta.

Nego to je to današnje vreme ćutologa i ''nemoj se zameram'' i ''ima ko će'' beskičmenjaka... A neki i nisu beskičmenjaci, nego su samo prosto blentavi i pogubljeni. Mada više je ovog ''ima ko će'' i ''nemoj se zameram''. To slušam i viđam u raznim oblicima preko 30 godina. Ima ko će... Neko bi trebalo... Valjda će neko...
 
Pošto je dugačak red, već tri člana biračkog odbora su prošli kroz red da provere da li svako stoji u svom redu (posebni redovi za 3 biračka mesta podeljena po početnom slovu prezimena). Malo pre je prošao treći, pitao stariji par ispred mene, kažu nisu se prijavili. Dali mu pasoš, proguglao na sajtu da proveri gde su upisani - upisani u Smederevu. Kaže ne možete da glasate, za svake izbore morate da se prijavite. I najlepša rečenica : "Sada znate, za sledeće izbore da se prijavite i da glasate za promene, da ne bude opet ovako". Ima nade.

Struktura u redu je takva da ima i starijih i mladih, što je lepa vest. Iza mene par izričito protiv AV.
 
Evo ovako, ja jutros odustao, OŠ Jelena Ćetković, 5 biračkih mesta, na svakom red min 30 metara! Dobra energija, pristojni ljudi. Probaću kasnije.

Žena prijavljena na NBG, išli posle tamo, bila je jedina na glasanju, ali kaže pune kutije.
 
Vrh