Šta je novo?

Hoteli Beograda

Screenshot_20240330-074506_Viber.jpg


Screenshot_20230203-081747_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20230203-081739_Samsung Internet.jpg


Hotel terazije ovo su malo stariji renderi tipa 20 godina @Homer Jay mozda iskopa nesto
Bice hotel nažalost nisu uspeli da se dogovore sa kladionicom bar za sad
 
Ipak neće ništa rušiti. Slavija lux ostaje hotel, biće renoviran i imaće četiri zvezdice. Kula postaje poslovna, a deo ka Makenzijevoj će biti hotel sa tri zvezdice:

 
Mene zanima da li će zadržati nazive Slavija i Slavija lux ili će biti Centar no2 I no 3 :D , Ovo mi je skoro izašlo na društenim mrežama, koliko sam video zgrada u kojoj se prodaju stanovi ali forsira se da je imati hotel u komšiluku izuzetna prednost.
1714386033582.png
 
Mislim da smo se svi nadali da ce smanjiti visinu kule hotela Slavija...barem ce biti nova fasada i to bez odvratnih reklama

Na kraju ipak ce doci do drasticnog poboljsanja cele Slavije, zajedno sa Slavijom lux i rusenjem one trosne uske zgradice do NBS
 
Al' su ga otegli sa izgradnjom kao da grade 10 hotela sa 50 spratova :)
 
Ne znam da li je bilo, ali radi se rekonstrukcija bivseg hotela Splendid u Dragoslava Jovanovica.

Mogu da se kladim da ce oziveti i gradiliste bivse zgrade Putnik, koje je odmah do... Verovatno su culi za subvencije pa cekaju...
 
Pa taj hotel stoji zatvoren par godina ako se nevaram mislim da su se čak nesto sudili i sa kinotrkom
 
Majkic je duzan odavno i bankama u Srbiji. Koliko se secam iz neke cak je svoje kockarnice nudio jednoj banci da pistanu ekspoziture.
 
Majkiću je izgleda krenulo nizbrdo još od kad mu se desila ona porodična tragedija pre desetak godina...
 
Vrh