Šta je novo?

Hilton Hotel [Hotel | 34 000 m²]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=462854#p462854:36q4dmaq je napisao(la):
Dunkela » 02 Jul 2017 10:54 am[/url]":36q4dmaq]Ja ne znam sta oni cekaju sa ovim rusenjem ovih štalica preko puta hotela, stvarno je ruzno da preko puta hotela sa 5* stoje ovakve zgradice koje nisu ni za predgradje a kamoli za centar grada.Da li mozda neko zna kad bi to poceli da ruse?

Ceo taj blok je predvidjen za P+6 tako da ove male zgradice ce biti kad tad srusene i zamenjene zgradama.
Bice to sigurno u narednih par godina posto se ipak radi o izuzetno dobroj lokaciji te ce se sigurno naci investitori za to u dogledno vreme.
 
Samo je pitanje da li će sve placeve kupiti jedan investitor i sve biti jedna zgrada ili će svako na svom placu zidati "svoj mali raj".
 
Nije loš pogled :)

19620560_1286199481502067_3344440222535514802_o.jpg


19693852_1286198864835462_6625930351629117747_o.jpg


Izvor: Facebook/D.A. Dizajn arhitektura
 
Da li i drugi ne možete da vidite poslednje 3 slike ili ih ne vidim samo ja?
 
Вероватно слике не види нико. Често се ово појављује, ако се поставе преко Фотобукета. @Декац постави слике преко нашег Беобилд сервера.
 
Biće, kao što sam rekao, daleko ružnija i jeftinija nego na renderu. Ono što meni najviše fali je taj zastakljeni deo na zadnjem spratu koji je trebao da naglasi ugao zgrade, ovako je sve jedan veliki stakleni blok i ništa više.
hilton_beograd_1_110717_tw1024.jpg
 
Stakleni blok realno izgleda bolje od 90% zfrada u bg, tako da i nije lose.
 
Dal je ikada ispostovan render u podpunosti u srbiji,uvek su tu neka sklepavanja u jeftinija resenja,sto posto ce i tronozac ostati samo one cevke.
 
Nadam se da ce barem ovaj stabloliki stub na cosku da urade kao na renderu,
da bi uz odgovarajuce osvetljenje na kraju delovalo "ok".
To je ono naminimalnije ocekivanje.
 
Uopste nisu ispostovali render, na kraju su odradili obicnu staklenu zid zavesu.
Totalno razocaravajuce!
 
moze da se desi da ce cak na kraju ipak biti kao na renderu...a meni se iskreno ovako i malo vise dopada
 
Sigurno nece biti kao na renderu jer je ovo klasicna zid zavesa i vidi se da nije nista predvidjeno da se kaci na nju tako da ce ovo biti klasicni staklenac kao sto se gradilo 90ih.
 
Е, па, ја сам схватио да на овом форуму царују љубав према једноставним стакленим формама, одбојност према панелима, одређеним бојама, затим, равнодушност према геометријским формама на фасади и, генерално, наклоност ка медиокритетним зградама (онима које нити се воле, нити се мрзе).

Читали људи Беобилд и потрудили се да задовоље преовлађујући укус.
 
A šta predstavljaju one šipke što štrče na poslednjem spratu?

Možda će one biti iskorišćene da se montira još jedan "sloj" fasade.

Samo nagađam. Neko stručniji će znati da objasni da li je to uopšte moguće.
 
Te sipke koje spominjes Homere sluze da se kaci platforma pomocu koje ce da se cisti fasada sa spoljasne strane.
 
mislio sam da su sipke deo dekora, pre svega.

ovaj poslednji sprat / krov, bi mogao malo da izvuce stvar, posto je po renderu takodje staklen, sa formom koja zgradi daje glavni karakter.
 
Vrh