Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Vodi se racuna kako kamioni izlaze na ulicu ne samo ovde vec na vise gradilista po gradu. Nema vise one price znas kako je na zapadu peru se gume pre nego sto izadje kamion sa gradilista.
Pogledajte prilog 2

Deo gradilista koji je blizi adi je odmakao dosta, stubovi su uveliko iznad zemlje. Taj deo nisam slikao.
Pogledajte prilog 1

Kao bonus slikao sam osmatracha:)
 
stvarno bi bilo interesantno da u objektu bude taj kamen tipa toaleti, garaza ili neki kafici, na kraju krajeva i radnje ! :)
 
Pohvale za ovu firmu, naspurot onoj koja gradi Zemunsku Kapiju. Kad pada kisa,kamioni razvuku ono blato sve do saobracajne,pa vi vidite koja je to razdaljina. A ovde kod GTC nema blata ni na trotoaru na izlaznoj kapiji.
 
Na poslednjoj slici se vidi kako ploca za prvi sprat poprima oblik kao sa rendera. Deo koji gleda na adu.

Inace ako bude glasanje za NAJ gradiliste, ovo je moj favorit. Uredno, svedeno, jasno, brzo, kvalitetno, precizno...rade marljivo bez neke velike "buke" zavrsavaju posao.
 
Sta se desava sa pristupnim saobracajnicama? Kad se planira ona rekonstrukcija itd?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=511260#p511260:l74mf6kt je napisao(la):
plećko » Čet Jan 25, 2018 12:36 pm[/url]":l74mf6kt]Jel bude jaka detonacija ?
Boga mi,dobro me protreslo.Ovi rokaju dobro :shock:
 
Pre neki dan prolazio kolima pored gradilista izgledace to impoznatno na tom mestu zaista bice kao ukras :D
 
Vrh