Šta je novo?

Gradske fontane i javne česme

да... стварно докле више са тим гробљанским и квази манастирским чесмама
 
To smo davno konsttovali kad su nekad davno postvili isstu negdje na keju na nbgu
 
muzej-25maj.jpg

topcider sa fpz ovako je to nekad izgledalo
 
57hgi.jpg

zna li se gdje je zavrsila figura iz ove fontanice u metropolu
 
Fontana u zgradi suda [aeroinzinjering]

dsc02447.jpg


i ispred suda na nbg

dsc02454.jpg
 
topcider.jpg

milorad sa fpz kad je ovo postalo istorija da mi je znati :?:
 
Somi303":4cm0hzp0 je napisao(la):
Мора да је до тебе, ја све видим :)
Сад и ја видим. Шта је било не знам, али је углавном писало да није могуће видети слике ! :p Ах та техника
 
Рачуна се ваљда у фонтану :wink:
На Бежанијској коси у Веспућијевој улици број 36 је пола хотел Веспући, пола стамбена зграда, а у приземљу хотела је и кафе пицерија Веспући. У надкривеној баштици је ова фонтана, ништа посебно, али жубори :)

 
Jel taj hotel počeo sa radom,sećam se da je bio neki zastoj ?
 
Колико знам још није, још нисам видео да су упаљена нека од светала по собама хотела (кад предвече или увече туда прођем). Рачуна се у мање пословне хотеле, а ево имају и некакав сајт http://www.vespucci-hotel.com/, који је ужас како је урађен. Још увек пише да је у фази изградње (!!!!), а слике које су постављене су у ствари цртежи зграде/хотела и цртежи неких од соба.
Има и објашњење како колима доћи из неких од праваца, а спомињу и долазак из неког непознатог правца :bash:. Негде је у објашњењима написано и погрешно име улица, али ајде да им опростимо и не познавање опште културе, а тамо где је контакт има текст на неком страном језику !!!
Све у свему јако јако лоше.
 
dsc03308.jpg

kultura eksurzije tek kad je dosao profesor izasli su iz iste :bash:
 
Ma da li se ta fontana tako puni, ahahahahhahah, Beograde :D

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
 
Наравно да се не пуни тако. Сви вентили за довод воде су већ затворени, а због одлуке да фонтане раде за Новогодишњи и Божићни празник, се приступило једноставнијем и бржем поступку пуњења базена саме фонтане/а.
 
Jesu bre oni normalni? Za sledeću nedelju se prongnozira pad temperature ispod nule.
Kakav bre rad fontana, voda će se zalediti i popucaće cevi.
 
relja":36h3fry6 je napisao(la):
Jesu bre oni normalni? Za sledeću nedelju se prongnozira pad temperature ispod nule.
Kakav bre rad fontana, voda će se zalediti i popucaće cevi.
Upravo to!
Gledam, pa opet proveravam prognoze, pa...
Retardi nisu normalni...
Ocekuju se ozbiljniji mrazevi pocetkom naredne sedmice.


Jedino, ako nisu upumpali antifriz ;) :D
 
dsc04063.jpg

tas mali dokaz da je ovdje nekad bilo vode
Beograd1960-06_zpsbcb044ac.jpg

HotelMetropol-4_zps415d99ed.jpg

ovdje voda nece vise poteci simpaticna ogradica
 
Vrh