Šta je novo?

'Građevinska mafija',gradnja mimo zakona,korupcija,...

Da li postoji ikakva šansa da se ova DOS-ova/tranziciona rugoba na Trgu republike sruši ili makar zakloni nekom zgradom? Poslovnom partneru iz USA koji mi je trenutno u gostima nikako nisam mogao da objasnim šta ta zgrada predstavlja i otkud ona u samom centru grada.
1000064904.jpg
 
Da li postoji ikakva šansa da se ova DOS-ova/tranziciona rugoba na Trgu republike sruši ili makar zakloni nekom zgradom? Poslovnom partneru iz USA koji mi je trenutno u gostima nikako nisam mogao da objasnim šta ta zgrada predstavlja i otkud ona u samom centru grada.Pogledajte prilog 189611
To je izgrađeno za vreme SPO imas detaljno o tom negdje na temi trg republike
Ako hoće nešto da uradis dobro za bg kupi te stanove i sruši
 
Poslednja izmena:
To je izgrađeno za vreme SPO imas detaljno o tom negdje na temi trg republike
Hvala za info! Znaci to je izgradjeno jos pre DOS-a, pre bombardovanja? U svakom slucaju bas je katastrofalno.
Ako hoće nešto da uradis dobro za bg kupi te stanove i sruši
Pa ne znam da li je za prodaju? Mnogo to love za zaje*******anciju. Mislim realno morao bi neko da uleti sa par milki da bi kupio to i srusio. Ajd ok da sam u gradjevinskom biznisu, tada bi mozda i razmisljao u pravcu da kupim to (da stanarima ponudim mnogo vecu cenu od trzisne) i da na tom mestu izgradim neku poslovnu kulu od 20ak spratova ili vise. Ali nazalost, nisam u gradjevinskom biznisu.
 
У тој згради је нпр. представништво Републике Српске.
 
Hvala za info! Znaci to je izgradjeno jos pre DOS-a, pre bombardovanja? U svakom slucaju bas je katastrofalno.

Pa ne znam da li je za prodaju? Mnogo to love za zaje*******anciju. Mislim realno morao bi neko da uleti sa par milki da bi kupio to i srusio. Ajd ok da sam u gradjevinskom biznisu, tada bi mozda i razmisljao u pravcu da kupim to (da stanarima ponudim mnogo vecu cenu od trzisne) i da na tom mestu izgradim neku poslovnu kulu od 20ak spratova ili vise. Ali nazalost, nisam u gradjevinskom biznisu.
Kupi samo zadnji nadogradjen sprat i ukloni ga zasadi gore drvece naprimer
 
Ajd ok da sam u gradjevinskom biznisu, tada bi mozda i razmisljao u pravcu da kupim to (da stanarima ponudim mnogo vecu cenu od trzisne) i da na tom mestu izgradim neku poslovnu kulu od 20ak spratova ili vise. Ali nazalost, nisam u gradjevinskom biznisu.
Ili na tvoju srecu ako imas ovakav biznis model :)
 
Vrh