Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644833#p644833:1nyuyaaf je napisao(la):
zemun-ac » Pet Avg 02, 2019 3:36 pm[/url]":1nyuyaaf]Poslao sam Vam broj telefona firme koja je meni ugradila komarnike.
Hvala
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644833#p644833:f3jgsu7h je napisao(la):
zemun-ac » Pet Avg 02, 2019 3:36 pm[/url]":f3jgsu7h]Poslao sam Vam broj telefona firme koja je meni ugradila komarnike.
Ako moze neka slika plise komarnika na vratima, donji deo kako je uradjen. Hvala :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644844#p644844:2vnak8x2 je napisao(la):
darkot » Pet Avg 02, 2019 3:31 pm[/url]":2vnak8x2]
Ako moze neka slika plise komarnika na vratima, donji deo kako je uradjen. Hvala :)

Saljem cim odem u stan :) U sustini, postoji razmak izmedju prozora i donje vodjice komarnika koji je debljine one vodjice za roletne. Planirao sam tu da ubacim neki alu profil i sakrijem rupu ali generalno mnogo bolje izgleda nego sto sam imao u glavi pre porudzbine :D

Update: ne bi bilo lose proveriti da li ta rupa sme da se zamaskira jer se u tom slucaju roletna ne spusta do kraja vec 3-4 cm pre nego sto je predvidjeno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644586#p644586:352lgj3s je napisao(la):
Dule.BGD » Čet Avg 01, 2019 9:52 pm[/url]":352lgj3s]
Ninaa":352lgj3s je napisao(la):
Kazite mi ako je neko bio, stanica Zemun, za promenu adrese, samo radnim danima do 16-17h ili rade i popodne ili vikendom?
Pre posla navratite to je najpametnije, uvece pitanje je koliko sluzbenika radi u popodnevnoj smeni, a trebalo bi da rade ko svi mup.ovi do 20h.

Pozdrav...
Evo ja sam zavrsila u subotu, rade od 7:30-15:30 i bila sam prva na salteru! Topla preporuka da se ide subotom
 
Asfaltiran trotoar između dva travnjaka ispred Arome
f1f904c6e1aa778a91141bac19cc2438.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644847#p644847:3iddcsfd je napisao(la):
zemun-ac » Pet Avg 02, 2019 4:45 pm[/url]":3iddcsfd]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644844#p644844:3iddcsfd je napisao(la):
darkot » Pet Avg 02, 2019 3:31 pm[/url]":3iddcsfd]
Ako moze neka slika plise komarnika na vratima, donji deo kako je uradjen. Hvala :)

Saljem cim odem u stan :) U sustini, postoji razmak izmedju prozora i donje vodjice komarnika koji je debljine one vodjice za roletne. Planirao sam tu da ubacim neki alu profil i sakrijem rupu ali generalno mnogo bolje izgleda nego sto sam imao u glavi pre porudzbine :D

Update: ne bi bilo lose proveriti da li ta rupa sme da se zamaskira jer se u tom slucaju roletna ne spusta do kraja vec 3-4 cm pre nego sto je predvidjeno.
Može li slika i meni, gledao sam juče i nije mi baš jasno gde uglaviti komarnik a da ne bude spolja, preko ramova vrata/prozora?
Hvala.
 
Pizdravljam komšije i molim vas za neki predlog vezan za komarnike. Ako neko ima slike ili majstora, firmu. Žao mi je, što neće biti jednoobrazni, ali ajde barem da nadjemo neko lepo rešenje.
 
b2f73dfc658c496105286ddd402c9cca.jpg



Jel zna neko nesto o ovome? Ako nas je merin prijavio za infostan, sta ima mi sada da zovemo djubretare...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne razumem ovo... kakvo deponovanje smeća?
Pa mi ni nemamo kontejnere... :D
 
Končano obišao zgradu, nisam imao strpljenja da čekam primopredaju :D

Meni lepo izgleda, zelenilo treba održavati i zalivati da poraste sve to lepo. Ograda na svernoj i zapadnoj strani nije uživo toliko užasna kao na slikama ali bila bi još bolja da se ozeleni pa da se ni ne vidi. "Nikina ulica" jeste užas.

Komarnike na vrtiću nisam video nigde, moguće da su spakovani, ali viđam neke već po nekim stanovima.

Bašte u dvorišu sa ovako visokim zidovima stvarno dosta ruže ceo kompleks. Varijanta sa rendera je bila daleko lepša. Da li je ovo još jedan kompromis na račun bezbednosti ili na račun toga štu su se malo pogubili sa stvarnim kotama i visinama prizemlja.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=645143#p645143:zjeukrud je napisao(la):
Trecelice » Sub Avg 03, 2019 5:59 pm[/url]":zjeukrud]
b2f73dfc658c496105286ddd402c9cca.jpg



Jel zna neko nesto o ovome? Ako nas je merin prijavio za infostan, sta ima mi sada da zovemo djubretare...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakvi likovi. Samo na ulazu kod vas zalepili ili svuda?
 
dekius":18murhws je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=645143#p645143 je napisao(la):
Trecelice » Sub Avg 03, 2019 5:59 pm[/url]":18murhws]



Jel zna neko nesto o ovome? Ako nas je merin prijavio za infostan, sta ima mi sada da zovemo djubretare...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakvi likovi. Samo na ulazu kod vas zalepili ili svuda?


Ja sam video kod mene, nisam zagledao po drugima... zvacu ih u ponedeljak pa cu videti o cemu se radi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644314#p644314:cualq5nf je napisao(la):
Monarh » Čet Avg 01, 2019 8:25 am[/url]":cualq5nf]Da ne ostane samo na rečima i idejama, napisao sam mail Aromi sa par sugestija:

1. da uvedu parking za bicikle
2. da vide sa Merinom, da se produži staza ispred ulaza da izlazi na dobanovaćku
3. da povedu računa o ambalaži ispred magacina i način na koji se dostavlja roba

Nisam pisao ništa za nervozne kasirke, ostavljam da ih Johnny84 šarmira i oraspoloži :D

Komsija, da li ste dobili neki odgovor od Arome? Juce je ispred ulaza u magacin bilo na desetine pikavaca (u pola kvadrata) i nekog smeca koje radnici ostavljaju za sobom. Stvarno mi nije jasno da lokal koji je juce poceo sa radom ovako ne vodi racuna. Danas sam bio u West 65 i tamo je isto Aroma ali ispred magacina je 10 puta cistije nego kod nas. Pretpostavljam da je to uslov onoga ko im izdaje lokal.

Ako vec nemamo ni zelenilo niti bilo sta drugo, ajde neka ovaj goli asfalt bude uredan. Da se razumemo, ulica je navodno na "nicijoj zemlji" ali ulaz u magacin je na teritoriji stambenog kompleksa tako da od firme koja odrzava kompleks ocekujem da uredjuje i taj deo. U suprotnom im necu placati odrzavanje pa neka me tuze.

Izvinjavam se ako sam smorio ali stvarno ispred magacina je uzas. Sve drugo je odlicno, stan, zgrada, garaza ali dok dodjem do stana svaki put se iznerviram.
 
Nikakav odgovor za sada.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Juce uvece sam prosao oko celog kompleksa. Ispred arome sedi zena a pored nje flasa sa pikavcima, smece se baca kod ograde stadiona... Bas mi sve deluje uredno i cisto. Aroma je odlicna.
I na nasem ulazu je zalepljeno obavestenje... Nisam siguran o cemu se radi ali proveravam ujutro.

Da li neko ima info sta ce predstavljati ona konstrukcija za ogradu, dokle ce ici, koje ce visine biti... Pricam o strani Koloseuma
Da li ce je ozeleniti?

I dalje mislim da nas je Merin izradio za tu stranu jer smo prepusteni vlasnicima preko puta kako ce nam ta strana biti uredjena... A mislim da ni oni nemaju vlasnistvo nad njom.. Uzas...
Da li neko ima ideju kome ovo prijaviti? Kome se zaliti? Da trazimo da nam ozelene...
Ili je za to prekasno?
 
Fatma":2fe7piwg je napisao(la):
Juce uvece sam prosao oko celog kompleksa. Ispred arome sedi zena a pored nje flasa sa pikavcima, smece se baca kod ograde stadiona... Bas mi sve deluje uredno i cisto. Aroma je odlicna.
I na nasem ulazu je zalepljeno obavestenje... Nisam siguran o cemu se radi ali proveravam ujutro.

Da li neko ima info sta ce predstavljati ona konstrukcija za ogradu, dokle ce ici, koje ce visine biti... Pricam o strani Koloseuma
Da li ce je ozeleniti?

I dalje mislim da nas je Merin izradio za tu stranu jer smo prepusteni vlasnicima preko puta kako ce nam ta strana biti uredjena... A mislim da ni oni nemaju vlasnistvo nad njom.. Uzas...
Da li neko ima ideju kome ovo prijaviti? Kome se zaliti? Da trazimo da nam ozelene...
Ili je za to prekasno?


Meni u ovom trenutku deluje kao da fe taj zidic (vise kao prag) kod koloseuma biti neke minimalne visine oko 20-30 cm i da ce duz njega biti neko osvetljenjedo ulaza u restoran... ali ajde videcemo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trecelice":1tpkmvau je napisao(la):
Fatma":1tpkmvau je napisao(la):
Juce uvece sam prosao oko celog kompleksa. Ispred arome sedi zena a pored nje flasa sa pikavcima, smece se baca kod ograde stadiona... Bas mi sve deluje uredno i cisto. Aroma je odlicna.
I na nasem ulazu je zalepljeno obavestenje... Nisam siguran o cemu se radi ali proveravam ujutro.

Da li neko ima info sta ce predstavljati ona konstrukcija za ogradu, dokle ce ici, koje ce visine biti... Pricam o strani Koloseuma
Da li ce je ozeleniti?

I dalje mislim da nas je Merin izradio za tu stranu jer smo prepusteni vlasnicima preko puta kako ce nam ta strana biti uredjena... A mislim da ni oni nemaju vlasnistvo nad njom.. Uzas...
Da li neko ima ideju kome ovo prijaviti? Kome se zaliti? Da trazimo da nam ozelene...
Ili je za to prekasno?


Meni u ovom trenutku deluje kao da fe taj zidic (vise kao prag) kod koloseuma biti neke minimalne visine oko 20-30 cm i da ce duz njega biti neko osvetljenjedo ulaza u restoran... ali ajde videcemo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad je sasvim očigledno da je postojao dogovor izmedju investitora i Koloseuma, sto neko rece, preko nase grbace. Nadam se da cemo se udruziti i zajednicki boriti protiv ovoga sto su nam uradili.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
persida":26infkhd je napisao(la):
Trecelice":26infkhd je napisao(la):
Fatma":26infkhd je napisao(la):
Juce uvece sam prosao oko celog kompleksa. Ispred arome sedi zena a pored nje flasa sa pikavcima, smece se baca kod ograde stadiona... Bas mi sve deluje uredno i cisto. Aroma je odlicna.
I na nasem ulazu je zalepljeno obavestenje... Nisam siguran o cemu se radi ali proveravam ujutro.

Da li neko ima info sta ce predstavljati ona konstrukcija za ogradu, dokle ce ici, koje ce visine biti... Pricam o strani Koloseuma
Da li ce je ozeleniti?

I dalje mislim da nas je Merin izradio za tu stranu jer smo prepusteni vlasnicima preko puta kako ce nam ta strana biti uredjena... A mislim da ni oni nemaju vlasnistvo nad njom.. Uzas...
Da li neko ima ideju kome ovo prijaviti? Kome se zaliti? Da trazimo da nam ozelene...
Ili je za to prekasno?


Meni u ovom trenutku deluje kao da fe taj zidic (vise kao prag) kod koloseuma biti neke minimalne visine oko 20-30 cm i da ce duz njega biti neko osvetljenjedo ulaza u restoran... ali ajde videcemo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad je sasvim očigledno da je postojao dogovor izmedju investitora i Koloseuma, sto neko rece, preko nase grbace. Nadam se da cemo se udruziti i zajednicki boriti protiv ovoga sto su nam uradili.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
I ja se nadam. Takođe se nadam da nećemo zaboraviti kontejnere.
 
Videćete kada se budete uselili kakvu buku stvara Nikina lula na šupi i kako se to čuje iz stanova... ovo se odnosi na sve stanove koji su blizu šupe a ima ih dosta... drnda noću do 22h a u poslednje vreme i do ponoći... mene više brine to nego zidić za koji su nas očigledno zeznuli kao i sve ostalo sa te strane. Mislim da nema ništa od uređenja... jer se “gvožđe kuje dok je vruće”. :grand:
 
U principu se slazem da je mpzda i kasno ali ajmo da stvar sagledamo sa druge strane.

Kod prodaje stana smo se vodili renderom... Nismo to dobili.
Kada su rusili zid rekli su da ce druga strana uraditi zardinjere sa zelenilom... Ocigledno ni od toga nista. Cist dogovor o kom sam vec pricao..

To sto smo pustili pare i izvrsili primopredaju stana nema nikakve veze sa ovim spoljnim delom koje investitor nije ispostovao.

Uostalom zasto se sami ne bi ogradili ako vec oni nece... Na toliko stanova to ne bi uopste bilo mnogo a dobili bi prelep pogled.
Zasto da gledamo u baste sa stolovima i suncobrane???

Pa obicnu ogradu sa saksijama i cvecem da stavimo bilo bi mnogo lepse nego ovako.
 
Fatma":r9j717i2 je napisao(la):
U principu se slazem da je mpzda i kasno ali ajmo da stvar sagledamo sa druge strane.

Kod prodaje stana smo se vodili renderom... Nismo to dobili.
Kada su rusili zid rekli su da ce druga strana uraditi zardinjere sa zelenilom... Ocigledno ni od toga nista. Cist dogovor o kom sam vec pricao..

To sto smo pustili pare i izvrsili primopredaju stana nema nikakve veze sa ovim spoljnim delom koje investitor nije ispostovao.

Uostalom zasto se sami ne bi ogradili ako vec oni nece... Na toliko stanova to ne bi uopste bilo mnogo a dobili bi prelep pogled.
Zasto da gledamo u baste sa stolovima i suncobrane???

Pa obicnu ogradu sa saksijama i cvecem da stavimo bilo bi mnogo lepse nego ovako.
Konačno da neko da najpametniji predlog do sad! Nemojmo se zavaravati da ce bilo ko od,, njih" ista uraditi, sem naravno, u svoju korist, a to vec rade.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jutro komšije,

Juče predveče sam svratio do stana i odem do vrtića da još jednom bacim pogled na komarnike... kad na igralištu 5-6 klinaca od po 11-12 god, dva klinca skaču po onom pauku kao da su prvi put u životu videli igralište... vrata naravno širom otvorena kao i uvek (uredno uđem i zatvorim ih za sobom kao što to radim i kod svoje kuće). Nije me mrzelo, pustim korak dole do obezbeđenja i ponovo im skrenem pažnju da moraju da obrate pažnju na to ko ulazi unutra i kako se ponaša prema imovini koja je vlasništvno svih nas stanara i čije održavanje svi debelo plaćamo. Naravno posle 5 minuta klincui su seli na bajseve i zapalili... Tokom razgovora je prišla jedna žena sa dve male devojčice koja se već uselila i jedan čovek koji takođe živi koji nam kaže kako su u subotu uveče neki klinci pušili unutra oko 23:30h pa je on sišao dole ali su već bili otišli... Uglavnom, složili smo se se oko svega.

Smešno mi je dok ovo pišem kao klinci puše :D ali kapiramo svi poentu.

Poenta priče je da momci ne rade svoj posao, kamere ne znam da li rade... i da li ih oni gledaju a mi ih plaćamo ili ćemo ih plaćati iz naših džepova. Predložili smo im da dok ne proradi kapija/tag da lepo uzmu ključ i zaključavaju kapije uveče. Kažu da ključeve nemaju...

U Nikinoj ulici je standardno užas... 10-tak automobila je parkirano gore na trotoaru i to su sve ljudi koje već odavno poznajemo po svom lepom ponašanju... (beli Golf 7, crni Golf 6, bordo Pežo 206 cc, crni džip Freelander itd... sva ta kola nisu kola od stanara... već isključivo od osoblja kafane/kuglane). Dole niz ulicu oko L4 i L3 komšije lepo parkiraju svoja kola. I to je lepo za videti. :sesir:

Ja svaki put kažem sebi da neću da se nerviram ali eto uvek me iznerviraju ovakve gluposti... :bash:

Pozdrav,
 
Vrh