Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=633631#p633631:yqgfcr28 je napisao(la):
Mazailunja » Uto Jun 25, 2019 11:27 pm[/url]":yqgfcr28]
dekius":yqgfcr28 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=633522#p633522 je napisao(la):
BBB » Uto Jun 25, 2019 3:53 pm[/url]":yqgfcr28]Čisti se najzad deo do kuglane i navlači se tucanik kao priprema za asfalt, ima ovde sve ukupno posla za preko mesec dana tako da bih ja gađao čak i kraj avgusta ili pak 01.09. za useljenje.
Mislim da deo puta do Koloseuma nije bitan za tahnički prijem, važno je da se omogući ulaz/izlaz za garažu.
Bez toga ne moze da se prodje tehnicki. Tako su mi rekli nadlezni. A to je i sreca za nas...da bi ih nateralo da sve zavrse.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Mislio sam na asfaltiranje same saobraćajnice, jasno je da se prilazi ulazima u lamele moraju srediti.
 
dekius":orzuvl36 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=633631#p633631 je napisao(la):
Mazailunja » Uto Jun 25, 2019 11:27 pm[/url]":orzuvl36]
dekius":orzuvl36 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=633522#p633522 je napisao(la):
BBB » Uto Jun 25, 2019 3:53 pm[/url]":orzuvl36]Čisti se najzad deo do kuglane i navlači se tucanik kao priprema za asfalt, ima ovde sve ukupno posla za preko mesec dana tako da bih ja gađao čak i kraj avgusta ili pak 01.09. za useljenje.
Mislim da deo puta do Koloseuma nije bitan za tahnički prijem, važno je da se omogući ulaz/izlaz za garažu.
Bez toga ne moze da se prodje tehnicki. Tako su mi rekli nadlezni. A to je i sreca za nas...da bi ih nateralo da sve zavrse.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Mislio sam na asfaltiranje same saobraćajnice, jasno je da se prilazi ulazima u lamele moraju srediti.
Meni su bas rekli da mora biti asfaltirana...gotova ulica...sto je i razumljivo po meni...ne mogu da vire zice i sahtovi!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pa tehnički je njima bitan, meni ne. Meni je bitno kada ću prvi put prespavati u stanu., isključivo o tom roku sam pisao a to mislim da će biti sigurno duže od mesec dana.
 
Zaključak kompletne priče je da investitor nije dorastao ovolikom projektu, koji je mnogo zahtevniji od onoga što je do sada radio.

Mi smo se zavaravali marketingom Merina koji je odlično odradio svoju ulogu, prodali su stanove i tu priča staje.
Odličan potez investitora je mogao da bude to što je za glavnog izvođača odabrao ZOP, ali nametanjem podizvođača je to pokvario.
O kvalitetu projektne dokumentacije samo oni znaju, tako da neću da komentarišem.

Sada za kraj imamo pitanja na koje nemamo odgovore nego nagađamo jer priča nije razrađena do kraja i kompletirana. Merin ima važnija posla, a investititor je zadužio osobu sa vrlo niskim komunikacionim i ostalim veštinama. Pogledajte samo temu projekta "Sakura park" gde investitor lično daje odgovore na sva postavljena pitanja!

Pozitivna stvar je što isti investitor radi projekat "Tri nove" u Novogradskoj, pa nam ostaje samo da upozorimo potencijalne kupce šta mogu da očekuju.
 
Sve u svemu ja sam poprilično zadovoljan do sada proizvodom koji sam dobio jer u isto vreme mi je par prijatelja za neuporedivo veće pare pazarilo nekretnine u centru Beograda a usluga i proizvod im daleko manje odgovaraju kvalitetu i ceni nego ovaj naš. Sem kiksa sa donjim klackalicama koji je nedopustiv i ozbiljna je mrlja u poslovnoj istoriji Merina ostalo je sve i više od očekivanog uzimajući u obzir sve okolnosti.
 
BBB":2eia8ii9 je napisao(la):
Sve u svemu ja sam poprilično zadovoljan do sada proizvodom koji sam dobio jer u isto vreme mi je par prijatelja za neuporedivo veće pare pazarilo nekretnine u centru Beograda a usluga i proizvod im daleko manje odgovaraju kvalitetu i ceni nego ovaj naš. Sem kiksa sa donjim klackalicama koji je nedopustiv i ozbiljna je mrlja u poslovnoj istoriji Merina ostalo je sve i više od očekivanog uzimajući u obzir sve okolnosti.
To i je najveći problem, dok razmišljamo 'ćuti, dobro je, mogli smo i gore proći' nikad nam neće biti bolje.
 
To ti možda razmišljaš tako, ja ne. Samo sam realan i znam šta sam očekivao, dobio sam i više od toga, za sada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=633755#p633755:6jkcbfos je napisao(la):
Gogiša » Sre Jun 26, 2019 1:32 pm[/url]":6jkcbfos] Pogledajte samo temu projekta "Sakura park" gde investitor lično daje odgovore na sva postavljena pitanja!

Pa na svim temama,posebno gde zidaju renomirani investitori,oni daju svoje odgovore,misljenja ili jednostavno spamuju temu hvalospevima,samo se ne identifikuju jasno kao na temi koju ste pomenuli.
 
Ja sam mislio na kvalitet gradnje i na materijale koji su dogovoreni i koji su stavljeni u naš komplex a što se tiče njihove forumske i drugih društvenih aktivnosti tu ste u pravu, zakazali su skroz. :laugh:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=632370#p632370:328o3i5e je napisao(la):
zarlazar » Pet Jun 21, 2019 9:36 pm[/url]":328o3i5e]U intezi sam pustio stambeni pre dva dana i nije bilo provizije za transfer. Ukinuli su to za stambene kredite. Za kurs su odobrili 0.28 dinara razliku u odnosu na srednji.

Jel jos neko mozda isplatio kredit preko Intese? Dok čekam isplatu proverio sam, dobio info da provizija za transfer novca postoji i dalje i da se tu nista nije menjalo prema računu investitora.
 
Mi bi trebali ovih dana, danas idemo u banku baš pa ćemo pitati... javljam se tokom dana.
 
Na danasni dan stanje...Niko ne asfaltira...niti priprema za asfaltiranje...sade zelenilo, zbunice, ispred lamele 6...Aroma kompletirana s policama...dva cuvara revnosno cuvaju, hvala im. Aroma, zgrada, dvoriste, ulazi, hodnici, garaza...stan...divni! I detalji su pazljivo uradjeni. Necu komentarisati ogradu oko vrtica jer smatram da je to u najmanju ruku kradja stanara na najbezobrazniji i nemoralniji nacin od strane investitora. Svako je bezobrazan onoliko koliko mu se dozvoli...ocigledno u Srbiji igra bez granica!
2cf12d1cd0c7eb1326fc81c96306f04e.jpg
00170bd2112b930b3a047f2bd6110ac2.jpg
de99d33928780925f3e35c20104c5c29.jpg
8c8d9765744ff8b09f7b5da06693dfc5.jpg
8a8ee8071f1500a16d4f063ae74d9e28.jpg
e7270d3a7e90387a66920c265e6dd31c.jpg
5cb0ebf62291b6000779f3ea65ea88a3.jpg
c74ae6d47fe9c7126f6d6d5e5861def0.jpg
07664a446973ec107865278eb3e60fcb.jpg
4006cada5f16fceabbc3d3b1c3af18ec.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Dvorište izgleda baš lepo, šteta je što se pretvorilo samo u lepo uredjenu stazu.
 
Sve je jako lepo. ALI ovde ljudi za male pare prodaju obraz...tako i investitor!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Sta vise čekaju sa asfaltiranjem iza lamele 5 i 6, nije mi jasno. Majstori vec 2 meseca i vise govore da jos nije ni odluceno sta ce tu raditi tacno. Pa dal je moguce?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Info sa gradilista od danas :
Do subote bi trebalo da se asfaltira ulica kod lamele 1 i ulica iza lamela 5 i 6.
 
Lepo je, mislim da na "javnim" zelenim površinama ima dovoljno mesta za klupe (zašto ih oni već sami nisu postavili)... ali "3D ograda" vrtića je kriminalna, i kako deluje sa rizlom sa druge strane i svime, da neće biti mogućnosti da se posadi živa ograda i sakrije taj jad.
 
S obzirom da treba 2 sloja asfalta...tesko to sve moze da se odradi za 2 dana...premda bih volela da nisam u pravu. Pa za cas ce subota. Ali mi nije jasno zasto se ni ne priprema teren za asfaltiranje kid lamela 3 i 4...ulica pored Coloseuma...i sta ce biti s onom ruznom ogradom ka kuglani?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Mazailunja":l5i098ej je napisao(la):
S obzirom da treba 2 sloja asfalta...tesko to sve moze da se odradi za 2 dana...premda bih volela da nisam u pravu. Pa za cas ce subota. Ali mi nije jasno zasto se ni ne priprema teren za asfaltiranje kid lamela 3 i 4...ulica pored Coloseuma...i sta ce biti s onom ruznom ogradom ka kuglani?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Slazem se.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634156#p634156:5hohpkp6 je napisao(la):
Mazailunja » Čet Jun 27, 2019 5:21 pm[/url]":5hohpkp6]S obzirom da treba 2 sloja asfalta...tesko to sve moze da se odradi za 2 dana...premda bih volela da nisam u pravu. Pa za cas ce subota. Ali mi nije jasno zasto se ni ne priprema teren za asfaltiranje kid lamela 3 i 4...ulica pored Coloseuma...i sta ce biti s onom ruznom ogradom ka kuglani?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Tehnički gledano i ovo ide ispred plana, lokacijski uslovi za ulicu iza 5 i 6 su prihvaćeni tek pre par dana, dok za ulicu pored Koloseuma ništa nije ni podneto. Malo se gleda kroz prste, mada budući da neki renomirani investitori podigoše cele lamele bez gradjevinske dozvole, ovo je sitnica.
 
Mazailunja":2dbl0kd3 je napisao(la):
S obzirom da treba 2 sloja asfalta...tesko to sve moze da se odradi za 2 dana...premda bih volela da nisam u pravu. Pa za cas ce subota. Ali mi nije jasno zasto se ni ne priprema teren za asfaltiranje kid lamela 3 i 4...ulica pored Coloseuma...i sta ce biti s onom ruznom ogradom ka kuglani?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Jel tu kod koloseuma i dalje u opticaju prica da ce se praviti spoljna parking mesta za prodaju ili je to def. deo javne saobracajnice?

Pozdrav...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634071#p634071:3res1uz5 je napisao(la):
Mazailunja » Čet Jun 27, 2019 1:23 pm[/url]":3res1uz5]Sve je jako lepo. ALI ovde ljudi za male pare prodaju obraz...tako i investitor!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Kako mislite da prodaju nesto sto ne poseduju,to nije moguce.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634156#p634156:39vvuuhx je napisao(la):
Mazailunja » Čet Jun 27, 2019 5:21 pm[/url]":39vvuuhx]i sta ce biti s onom ruznom ogradom ka kuglani?

Lepo bi bilo da oko kompleksa postave živu ogradu, kao što je neko napisao, pa bi se ovaj kompleks i po tome izdvajao od stotine drugih u Beogradu.
:sesir:
 
Assad84":2w7cb04x je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634071#p634071 je napisao(la):
Mazailunja » Čet Jun 27, 2019 1:23 pm[/url]":2w7cb04x]Sve je jako lepo. ALI ovde ljudi za male pare prodaju obraz...tako i investitor!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Kako mislite da prodaju nesto sto ne poseduju,to nije moguce.
Priznajem gresku!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vrh