Šta je novo?

Generalštab

Ja ne vidim svrhu drzanja razrusenih zgrada u centru grada, po meni ovo deluje super da se izgradi, a to sto mi mislimo da je bg pariz london amsterdam peking pa da suvim zlatom neko nesto placa to je vez ozbiljan problem
Slažem se, ali ovde je narativ takav da su ljudi baždareni tako da su default protiv svakog novog projekta jer je AV/SNS na vlasti. Neće ljudi da ih zgrade, autoputevi i ostalo podsećaju na AV/SNS ako jednom odu sa vlasti.

Drugim rečima ostrašćenost na max.

Ali neka... čim vidim da su ljudi ovako ostrašćeni znam da je projekat sigurno vrhunski, jet da nije ne bi bili tako ostrašćeno protiv istog ;)
 
4. Da ne dozvoli gradnju
Ja koliko se sećam ljudi ovde imaju primedbe i na izgradnju u Surčinu i Makišu. Nije baš da su ljudi ovde lagani na projekte izgradnje u Surčinu i Makišu :)

Kao što sam rekao u jednom od prethodnih postova, nisu problem projekti i izgradnja, problem je SNS i AV, što ljudi nažalost ne mogu sebi da priznaju.

Da se isto ovo u istom obimu gradi sa Đilasom/SNP/žutima na čelu, većina ljudi koji sada nariče nad novim projektima, bili bi mnogo zadovoljniji nego sada jer em su njihovi na vlasti, em bi i sami mogli da se "omaste" u tom slučaju
Bice da su problem projekti, zemljiste i nekretnine se poklanjaju za dz a zgrade, putevi, hale, stadioni itd. kostaju nekoliko puta vise nego sto zaista kostaju.
 
Pa po onome što se prikazuje, oni planiraju 4 kulčine.

Gde je lokacija 4-te kule? Ja na renderima vidim tri kule i neku vrstu veze izmedju druge i trece kule koja ide iza kasarne.

1710527326941.jpg
 
4. Da ne dozvoli gradnju
Srećom pa narod nije u stanju da spreči bilo šta i da bude "moćniji" od kapitala. Uostalom narodu niko ne brani da se udruži, izađe sa boljim projektom pred vlast, i zatraži iste uslove kao i USA investitor i izbori se da dobije lokaciju i gradi šta želi.
 
Mogu da se složim sa ovim batom (bradonja) ako obnova podrazumeva dogardnju još najmanje 20 spratova na postojeću konstrukciju :)

Što se mene nemam ništa protiv da se napravi replika generalštaba, ali bitno je da finalni objekat ima najmanje 30-40 spratova. Tako da ako bradonja misli na takvu rekonstrukciju, nemam ništa protiv, čak naprotiv
 
Slažem se, ali ovde je narativ takav da su ljudi baždareni tako da su default protiv svakog novog projekta jer je AV/SNS na vlasti. Neće ljudi da ih zgrade, autoputevi i ostalo podsećaju na AV/SNS ako jednom odu sa vlasti.

Drugim rečima ostrašćenost na max.
Ja bih baš voleo da me putevi podsećaju na SNS, ali ne da to budu prošireni već široki bulevari po NBG i sokaci sa višespratnicama po starom Beogradu, nego da to budu široki bulevari na mestu sokaka.​
 
Fali nam jos slika projekta da bi smo imali siru sliku. Ako moze neko da iskopa jos koji render bilo bi super.
 
Vidim da su srbi ovim projektom totalno bačeni u rebus... "Američki projekat" koji pokreće stranka za koju kažu da je protiv EU i NATO; Vojislav Šešelj na Prvoj, dekorisan ruskim lentama, brani američki projekat, a "prozapadna opozicija" se bori protiv istog uz pomoć CNN-a.
 
Шешељ постао главни НАТО лобиста, подржава Рио тинто, подржава ову накарадију коју планирају. Вратио се на ресет из 1990. кад је хтео да шаље четнике у Ирак на страни западне коалиције.
 
Ako je tako, onda imate vise informacija od mene. Ja moje zasnivam samo na rederima.
Zato su vešto i pustili rendere, tako da se ne vidi četvrta kula na mestu trenutne u kojoj se nalazi MO.

Što rekoše kolege, neće sigurno sazidati tri kule i na mestu trenutne sagraditi park, zna se šta investitori vole.
 
ovaj siri americki interes dok istovremeno na sebi nosi simbol ruskog imperijalizma
da l postoji stranka na svetu koja je uspela da izda svoj narod toliko da se svim mogucim silama sveta proda?
deveti krug pakla je milost za ove
Шешељ постао главни НАТО лобиста, подржава Рио тинто, подржава ову накарадију коју планирају. Вратио се на ресет из 1990. кад је хтео да шаље четнике у Ирак на страни западне коалиције.
Kakav je to smrad...
A ljudi se kunuli u njega, voleli ga ko Tita nekad.

Sad je napokon potpuno pokazao svoje pravo lice. Naravno, većina Srba (koji su ga obožavali) neće nikakvu pouku izvući iz toga.
 
Vrh