Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Данашњи чланак из Новости о градњи "Град сунца".


У току градња стамбено-пословног комплекса: Расте "Град сунца"
М. Љ. ПОПОВИЋ | 04. април 2016. 23:07 | Коментара: 12
На Новом Београду, у Блоку 63, увелико се гради још један стамбено-пословни комплекс - Сан Сити. Цена квадратног метра стана кошта између 1.650 и 1.850 евра
http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 1%86%D0%B0
 
da li neko ima odgovore na sledeca pitanja:
1. do koliko sati smeju da rade uvece, kao i da li im je dozvoljen rad nedeljom.
2. da li smeju da uzurpiraju parking prostor i po kom zakonu.
zahvaljujem

pozdrav
 
Kako mislis da uzurpiraju parking
Radno vrijeme idluku grada bg imas na sajtu
 
komshija":2qqfnikb je napisao(la):
da li neko ima odgovore na sledeca pitanja:
1. do koliko sati smeju da rade uvece, kao i da li im je dozvoljen rad nedeljom.
2. da li smeju da uzurpiraju parking prostor i po kom zakonu.
zahvaljujem

pozdrav

Neće tu vise biti parkinga, tu ce biti ulaz u garaze od SunCity-ja
 
onda oni i ne postuju radno vreme, a pitanje sam postavio iz razloga sto zivim u zgradi do gradilista i nemogucnost da se funkcionise od toliko prasine a i buke i to pogotovo vikendom.
sto se tice uzurpacije parkinga morali su da imaju dozvolu za isto i to da navedu u obavestenju o privremenom zauzecu do 01.05.
 
Atrijum 63 i dalje kači slike, u očajničkom pokušaju da izda lokale :D
 
Sa izdatim jednim lokalom došli su na nula(mesara se zatvorila).
 
Mene samo interesuje šta misli osoba koja nije izdala ni jedan lokal već god dana, a neće da spusti cenu. :?:
 
Struktura tih lokala odgovarajuća je malom i srednjem biznisu. Cena nije. I da diskontuju 50% opet ništa ili skoro ništa ne bi izdali.

Ovako čekaju kao i svi: banke ;).
 
S obzirom da je Rajfajzen odskora zatvorila poslovnicu u piramidi eto lokacije za njih.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=380513#p380513:24dfeu9y je napisao(la):
rocktheroad » Mon Apr 11, 2016 11:30 am[/url]":24dfeu9y]Nije zatvorila, renovirali su


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala na informaciji.Jel znaš dal su počeli da rade?
 
Zatvorena je Societe generale banka odmah preko puta puta Atrijuma 63 :)
 
Za verovati ili ne ali druga faza Atrijuma 63, treba da počne uskoro. Doneli su kontejnere za radnike danas, ali i dalje nigde nema informacija na šta treba da izgleda druga faza :D
 
@Нбгсити, прошао је бре први априлилили !

На њиховом сајту исто нема ништа одругој фази.
А већ изграђене станове, из прве фазе, продају по 1.600 еврића + ПДВ.
 
Barake su donete, i portirska kućica, danas je bilo 5-6 radnika nesto su tu raspravljali, i sam ne mogu da verujem svojim očima :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=380959#p380959:2qmlek3k je napisao(la):
nbgcity » Wed Apr 13, 2016 4:53 pm[/url]":2qmlek3k]Barake su donete, i portirska kućica, danas je bilo 5-6 radnika nesto su tu raspravljali, i sam ne mogu da verujem svojim očima :D
Današnje fotke:
Pogledajte prilog 1
 
Kupio sam stan u ABloku ali me je radoznalost naterala da odem da vidim stanove, kvalitet gradnje, cene, uslove plaćanja, itd. u objektu SunCity na uglu J. Gagarina i Gandijeve. Sve pohvale za sve! Pre svega cena u poredjenju sa Ablokom ili Savadom više nego povoljna, kvalitet gradnje izuzetan, uslovi plaćanja bolji nego u spomenutim projektima a stanovi odlični. Posebno su mi se svideli stanovi na poslednjem spratu sa velikim terasama. Nakon sastanka se pojavila "knedla u grlu" jer za pare koje sam dao za stan u Abloku u ovoj zgradi bi mogao da uzmem stan veći za sobu...
 
Kako bre NbG cena povoljna, zar nije 1600-1800 bez PDVa? A blok je koliko znam bio na tim istim cenama, ako ne i niže u prvoj fazi, pa čak i početkom druge.
kakav će biti kvalitet ne znam, ali generalno imaju minus u odnosu na A blok i naročito Savadu u činjenici da su mnogo bliže saobraćajnici. I to vrlo vrlo prometnoj saobraćajnici. Nekada imamo osećaj da se već gužva pravi ovde, naročito vikendom, nego na Omladinskih brigada i Jurija Gagarina.
Verovatno ovo moraju da "izvade" kvalitetom radova. Ovako gledano gradilište izgleda dosta profi, bar meni kao laiku :)
 
Rekli su mi da su cene stanova od 1500eur do 1850eur sa PDV. Konkretno stan koji se meni svideo je bio 1600eur sa PDV, cetvorosoban i nije gledao na glavne ulice. Minus u odnosu na Ablok i Savadu jeste blizina ulica i generalno lokacija ali to je stvar ukusa. Moj stan u drugoj fazi u Abloku je bio skuplji nego najskuplji u SunCityju (po m2). Sve u svemu čini mi se da kvalitet/cena u odnosu na Ablok i Savadu idu u korist SunCityja.
 
Kvalitet tek treba da se pokaze prodas stan u a bloku i kupis ovdje i milina
 
Vrh