Šta je novo?

Falkensteiner - Blok 11a - [ Hotel Poslovni objekat | 24 200kvm ]

Mogla bi da se uredi malo ova povrsina. Zelenilo pocinje da navlaci moj gnev.
 
Што смо сви склони строгом осуђивању? Ако се не варам, ја мислим да је то приватно власништво Банке Интезе, те зеленило нема надлежност, осим ако су склопили уговор. Нека ме неко исправи
 
Falkenštajner hotel Beograd - sertifikat za izvrsnost
Tanjug | 26. maj 2014. 10:33 | Komentara: 0
http://www.novosti.rs/vesti/turizam.90. ... -izvrsnost

Fajkenštajner Hotel Beograd dobio je priznanje TripAdvisor-a "Serifikat za izvrsnost" za 2014, koji vrednuje ugostiteljsko poslovanje

falkensteiner620x0.jpg

Falkenštajner hotel Beograd , Foto Z.Jovanović


BEOGRAD - Fajkenštajner Hotel Beograd dobio je priznanje TripAdvisor-a "Serifikat za izvrsnost" za 2014, koji vrednuje ugostiteljsko poslovanje i daje se samo kompanijama koje konstantno zaslužuju izvanredne utiske gostiju na portalu TripAdvisor, saopšteno je danas iz tog hotela.

"Veoma smo ponosi zbog nagrade koju nam je dodelio TripAdvisor 'Certificate of Excellence' i to je potvrda dobrog rada svih zaposlenih u Falkenštajner Hotelu Beograd", rekao je generalni direktor tog hotela, Aleksandar Vasilijević.

Priznanje TripAdvisor-a je, po njegovim rečima, dokaz poverenja u poslovanje i kvalitet usluge Falkenštajner Hotela Beograd.

"Namera nam je da u budućnosti prvenstveno opravdamo ukazano poverenje, ali i da budemo još bolji, čak i da prevaziđemo očekivanja naših gostiju", poručio je Vasiljević.

Prema utiscima gostiju na najvećem svetskom turističkom portalu Falkenštajner hotel je prepoznat kao hotel koji najbolje posluje.
 
Ne znam za vas, ali ja ništa odvratnije nisam video duže vreme... *ebo ga dizajner.
10363680_689603084408137_1778675188923175483_n.jpg
 
Ne znam u kom gradu/svetu živiš kad ti je Falkensteiner nešto najodvratnije što si video. Svakako jedna od najlepših novoizgrađenih zgrada u Beogradu.
 
Meni je tu hit prazna poslovna kula , to govori kako nema zakupaca
 
direktor":2ucxclyu je napisao(la):
Meni je tu hit prazna poslovna kula , to govori kako nema zakupaca

Da li orijentaciono znaš koliko je iskorišćeno poslovnog prostora ?
 
becks89":2yi99btt je napisao(la):
Ne znam za vas, ali ja ništa odvratnije nisam video duže vreme... *ebo ga dizajner.
10363680_689603084408137_1778675188923175483_n.jpg

Ooo, svakako da jesi... samo malo obrati paznju dok se vozas... :-D

Homer Jay":2yi99btt je napisao(la):
Ne znam u kom gradu/svetu živiš kad ti je Falkensteiner nešto najodvratnije što si video. Svakako jedna od najlepših novoizgrađenih zgrada u Beogradu.

Homere, meni ova zgrada svakako nije najruznija (opaska Becka), ali zaista gotovo nista lepo ne vidim na njoj.
Neobicnost da...
Naravno, lepota je u oku posmatraca, a svako od nas gleda svojim ocima.
:cool:

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Meni je jedina zamerka fasada hotela, jer mi je na renderima delovalo da Podrecca želi kamen, a na kraju smo dobili ovu krečenu varijantu. Sve ostalo mi je uglavnom kul, naročito dizajn kule i ovi fenomenalni prozori na hotelu, koji toliko liče na prekidače da uvek kad prođem pored Falkensteinera imam neodoljivu želju da postanem džin i da sve ih ispritiskam :D

Možda sam i pristrasan malo, jer mi je posebno drago zbog Podrecce da je najzad realizovao jedan projekat u Beogradu. U našoj javnosti se malo predimenzionira ta njegova vezanost za Beograd, ali ipak je lepo da ima bar jednu zgradu u gradu u kojem je rođen.

Što se tiče zausetosti poslovnog prostora, uopšte ne stoji loše. Prema informaciji od pre par meseci popunjenost je negde oko 60%, a sada možda i više.
 
Pozvana sam na neki razgovor, i receno mi je da dodjem u zgradu pored Falkenstajner hotela, preko puta zber banke, neka staklena zgrada.

To je bas ovo sto se vidi na slici gde pise prostor na izdavanje ?
 
Da da to ti je poslovna zgrada plus hotel. Ukoliko za razgovor za posao ides u vezi hotela moguce da treba da se javis na recepciji hotela a ukoliko je neka firma onda u staklenu zgradu
 
То је до гугла, знам јер је мени Заклопачу ставио у Гроцку иако сам лепо кликнуо на мапи.
 
becks89":1ljrnof2 je napisao(la):
Ne znam za vas, ali ja ništa odvratnije nisam video duže vreme...

Мени није ружна, није ни нарочито лепа, али јесте - занимљива, друкчија.

Мени горе изгледа изнутра, у приземљу (мислим на хотел): украсни бели елементи већ имају пукотине, рецепција је некако хладна, успутна, а ресторан по опреми личи на оне напирлитане сале за прославе по селима дуж Ибарске, у потпуном нескладу са спољашношћу.
 
Da li neko zna zasto se, vec posle tri godine, obnavlja fasada na poslovnoj kuli Falkenstajner kompleksa?
 
Pa mozda je ono sto u srb niko neradi rado redovno odrzavanje recimo
 
Ne znam za kulu, ali na samom hotelu su menjali komlpet termoizolaciju. Skidali staru i stavljali novu, deblju mineralnu vunu
 
Шитаву ту зелену гомилу стакла су ставили у најлон. Ко зна шта ће да јој ураде.
 
Problem na poslovnoj zgradi je nastao posle prve kise nakon izgradnje naime lose uradjeni spojevi tih staklenih panela, rekonstrukcija je trebala jos ranije da se uradi.
 
Vrh