Šta je novo?

Evropsko prvenstvo

JohnnyLee

Professional
Učlanjen(a)
14.05.2009.
Poruke
12.475
Pohvaljen
9.876
Lokacija
Јерковић
а што да нема и нека спортска тема :) ваши коментари досадашњих утакмица, утисци о стадионима. ко ће бити шампион? па, све што је везано за тренутно Европско првенство у Пољској и Украјини
 
Pošto (zasluženo) nema naše reprezentacije, navijam da bude neko veće iznenađenje. Recimo Irska.

Što se tiče dosadašnjeg nisam gledao jučerašnje utakmice, ali čini se da će se Grci, Poljaci i Česi boriti za drugo mesto, a da su Rusi ipak bolji i da će biti prvi u toj grupi.
Što se današnjih utakmica tiče drago mi je što je Danska pobedila, navijao sam za slabije. A ovde mi je drago što je Nemačka pobedila zbog Kristajana Ronalda. I prva utakmica je bila mnogo zanimljivija za gledanje, Nemci i Portugalci su igrali mnogo oprezno.
 
542452_304328716326936_1733450542_n.jpg

На хиљаде паса луталица је убијено широм Пољске и Украјине да не би "изуједали" посетиоце :rant:
 
Џони, немој да се љутиш, али јако ми боде очи ово еУро. На српском се каже ЕВРО 2012, као Европа, а не Еуропа, па би могао да промениш назив теме ;)
Узгред, исто важи и за €. :)
 
знам да се каже Европа и евро, а не еуро (€), и ја мрзим када то људи пишу и говоре. шта ћеш, погреши човек. иначе, променио сам назив теме, да неки економисти не би помислили да се ради о перспективи € у 2012
 
Vrh