Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Moj prijatelj je lud za tom igrom, uživi se toliko u igru da je u stanju sate da provede ispred ekrana. Još ima praksu da stavi peškir oko vrata kao prave kamiondžije. :lol:
 
U odnosu na prošle Truck Simulator-e, igra je dignuta jedno 5 lestvica što se tiče samog gameplay-a.
Ja sam probao malo i svidelo mi se, ali nisam tad imao vremena da se igram. Verovatno ću ponovo da je instaliram i malo da se zezam sa time narednih dana. Naravno, bez volana nije baš pravi doživljaj u igranju, tako da neki iole kvalitetan volan (Logitech Force EX) je obavezan.

Koga zanima, ima na linku dole temu o igri (sa modovima, savetima, preporukama...).
http://forum.benchmark.rs/showthread.ph ... imulator-2
 
Играо сам ја и колико се сећам постоји и српски језик у њој. Занимљива је, али више готивим Асасин 8)
 
ја је нешто често играм у задње време. узео сам мало да правим приколице. ево једна БИП-ова, па ко хоће, нека ми пошаље поруку да му пустим на мејл
ets2_00000_zps378f9ac1.png


биће их још. ако неко жели неку нашу фирму, нека ми каже, направићу

dzonihsv":3kl3n5j4 je napisao(la):
Naravno, bez volana nije baš pravi doživljaj u igranju, tako da neki iole kvalitetan volan (Logitech Force EX) je obavezan.

не знам, мени је Г27 закон
 
Reko', iole... :D

G27 je svakako predobar volan, ali kad sam rekao ''iole kvalitetan'', mislio sam na baš na to - volan klase ispod koje ne ići. Ovaj posebno, zbog force feedback-a (prvi koji ima kršten ff, a da valja). Poslednji put kad sam ga video, koštao je oko 5.000,00 dinara.

Da ne mrsim, kontamo se. :)

edit: koje ne ići
 
Ne igram ali mozda pocnem uskoro.Upravo ucim voznju na yugu pa mi je to dovoljna ludnica i bez igre,pogotovu kada udjem na bogosloviju :)
 
игра је заразна, само да знаш. и једна је од бољих симулација вожње која има.
и за крај (данас), једна посластица за све чланове:
ets2_00003_zpsaef2e62b.png
 
Jedna od boljih igrica koje sam igrao, ali mi je nakon nekog vremena dosadila.
 
данас у рубрици Куцамо на врата заборављених асова, свраћамо на тему посвећену игри Euro Truck Simulator 2 са важном информацијом. најавили су нови додатак за игру, где ћемо коначно моћи да се возимо и диљем наше бивше домовине: Euro Truck Simulator 2 - West Balkans. иначе си одложили излазак додатка Heart of Russia док се не смири тренутна ситуација у Украјини. а ево и тизер за игру:

 
Одвојили Косово и Метохију од Србије. Нећу да играм

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Ako ne stave koku da to tovarino u CG i Kosovu, nema kupovine
 
Jel igrao neko West Balkan?
Video sam na mapama da imaju magistralu Paraćin-Granica Vrška Čuka, ako je istina, baš sam uzbuđen da probam, ali koliko sam skontao nemaju obeležene gradove, tipa Zaječar što je bzvz.
 
Prođoh mojom magistralom Zaječar-Paraćin, sve u svemu blago razočarenje.
Jako šturo, Paraćin-Boljevac se vozi 1 minut, izbačena je Čestobrodica, nema Rtnja i ono najgore nema ni Zaječara idete pravo na Vršku Čuku što je nerealno baš.
Razumem da su ograničeni, ali ovo je sigurno moglo bolje, baš su ga zbrzali, ni Bora nema kao industrijskog centra Srbije.

I da, obilaznica nije završena, vodite računa da ne prođete kao ja što sam se skucao sa 130 km/h na suženje puta pred tunelom, jer sam mislio da su je odradili celu.
I AP je isto mršav, fale neke bitne tačke, nadam se da će biti neke ekspanzije, jer je moglo bolje.

Evo malo fotki:
ets2_20240101_232440_00.png

ets2_20240101_233002_00.png

ets2_20240101_232809_00.png

ets2_20240101_233205_00.png
 
није ни Милош Велики како треба. има пуно рупа, али опет и не могу да ставе више, узевши у обзир величину државе
 
Vrh