Šta je novo?

EURO 2008

Milance":1nlp9eie je napisao(la):
^^Mislis turke Stevo? :D :D
Ti ćuti, ja se bunkerišem u sredu uveče, tačno na liniji fronta između turaka i švaba, jedino što me deli od orijenta je napoleonov park-groblje :D
 
hahah tako ti i treba kad si navijao za Turke u poslednjoj utakmici :p:)
 
Steva":a29ud244 je napisao(la):
.... ja se bunkerišem u sredu uveče, tačno na liniji fronta između turaka i švaba, ...
Pripremi i oba zastave, a mogao bi da nabaviš i trubu i zurle - samo vodi računa

šta ćeš da upotrebiš posle utakmice. .... nemoj posle da nisam 'rekao'. :D
 
ЈЕБ** ТИ 21.ВЕК и технолошки напредак и све кад ти "олуја изнад Беча" узме добраних пола сата текме. Ај баш ме занима да ли је слика нестајала свуда у Европи као што каже РТС или је као што ја мислим њима прегорео продужни кабл са бувљака?

И наравно каква је атмосфера на првој линији фронта (гробљу)?
 
Хм, стварно зашто би неко у Србији пребацивао одговорност на другога када нешто не одради како треба :)

Али у овом случају им ипак верујем да су швајцарци оманули
 
Nestala je slika i ovde u nemačkoj, svi su poludeli :D napisaću kraći tekst posle kako je sada - LUDILO!!!
 
Na ovakvim stvarima se vidi kako nam je jadan tzv. nacionalni servis.Iako je bio u pitanju kvar koji nije do njih,svakako su mogli da se bolje snadju.Prvo su držali su mrtvu sliku,a zatim sličicu sa fudbalerom bez reči izvinjenja zbog prekida programa.

Za razliku od njih,Hrvati su lepo uključili rezervni feed,pozvali komentatora na mobilni i odradili prenos do kraja.

Naravno,u skladu sa tradicijom RTS se najgore snašao od svih.:rolleyes:
 
Ja sam gledao na poslu , na video bimu (ja i kolega izlobirali da nam postave specijalno za EURO)...i kod nas je nestala slika, dakle nije samo u Srbiji bio kvar vec i u dalekoj Kanadi :p
 
Steva":3qu29dp2 je napisao(la):
Nestala je slika i ovde u nemačkoj, svi su poludeli :D

.... napisaću kraći tekst posle kako je sada - LUDILO!!!
Владo, nestala je slika 'kod njih' - pao im sistem jer nisu uzemljili computere.
Ovo je bilo poslednje što sam mogao da očekujem od njihove tehnologije.
Polimio sam menjač kanala, tražeći program na kojem ima slike, ali nigde ništa.
Osim po kretanju rezultata, ova tekma će se pamtiti i po 'nevremenu iznad Beča'.

Da je bilo 'ludilo' - to verujem i bez 'kraćeg texta' ... pustili vas turci sa rezervnim timom. :)
 
Juče, ceo grad je bio okićen zastavama uglavnom turske i nemačke :D Pao je dogovor da se nađemo ispred keln arene i da tamo gledamo tekmu na velikoj livadi ispred nje, međutim desila se promena dogovorili smo se da odemo na rajnu na diskretnije mesto. Radi se o veštačkoj "plaži" gde je smešten i kafić na otvorenom.
Posle tekme je u celom gradu bio haos, slavilo se svuda, u tramvaju, na ulicama, kafićima... jedna od jako retkih prilika da se vide nemci kako su "opušteni" :)

Inače scena iz tramvaja - bio neki mladi tamnoputi turista/student/imigrant, očigledno je bio zbunjen svime, vidi se da je tek ušao u grad (po koferima). Jedna navijačica je ušla u priču sa njim, posle kada je pokupila ime - ceo tram nemačkih navijača je počeo da mu peva - lolčina :D Nije znao šta ga je snašlo, bilo je dosta smeha a na kraju mu je neki lik poklonio dres sa natpisom "Podolski" :D

a evo i fotki:
DSC_0081-1.jpg


DSC_0097.jpg


DSC_0109.jpg


DSC_0113.jpg


DSC_0117.jpg


DSC_0119.jpg


DSC_0123.jpg


DSC_0124.jpg


DSC_0125.jpg


DSC_0126.jpg


DSC_0131.jpg


DSC_0133.jpg


DSC_0136.jpg


DSC_0141.jpg


DSC_0142.jpg


DSC_0143.jpg


p.s. veliki bonus i nemačkim i turskim navijačima za sjajno ponašanje posle meča, nemci su uglavnom čestitali turcima, a turci nemcima pa su svi zajedno otišli da slave ;)
 
//off

jel su te palme u saksijama? to su phoenix canarensis, malo mi je cudno da rastu u nemackoj...
 
Јеее, вама баш од свега најзанимљивије палме:)

Најјача ми је она ничим изазвана италијанска застава на петој слици :D
 
Da li još nekog slika sa plažom i mostom podseća na adu i novi železnički most?

Ovaj put sam dobro prognozirao, španci su samleli ruse :D Sada mogu da gledam finale na miru, jer mi je svejedno ko pobedi, i nemci i španci igraju sjajno.
 
Ne znam čoveka iz moje okoline koji nije na oba polufinalna meča igrao X-1 i uzeo lovu. Jedino ja šmeker igram Nemce 1-1 i storniram tiket i kažem da mi stavi X-1 i onda opet storniram i vratim na staro i puknem :D
 
v101709p0.jpg


Hvala na čestitkama, niste ni vi nemci bili tako loši. .... ali mi španci.. :D
 
Ispushio veliki nemacki rajh :p Kakav blam...sta bi sa onim "Nemacka pobedjuje na svim frontovima"? :)
 
Fudbal je igra sa loptom koju igraju 22 igraca i u kojoj na kraju uvek pobedjuju Nemci - Geri Lineker
---e, taj film sinoć nismo gledali...

Pošto su meni uvek omiljeni Holandjani ranije ispali od braće Rusa, navijao sam za Nemce, ali priznajem da su ovi Španci mnogo bolji od ovih Nemaca. Sasvim zaslužena titula.
 
Ja sam takođe navijao za Đermaniju, ali realno, imali su jedan dobar period, od 60. do 70. minuta kad su pritiskali i to je bilo sve što su pokazali.
 
Vrh