Šta je novo?

Eh te lale

Steva

Advanced
Učlanjen(a)
08.12.2006.
Poruke
4.269
Pohvaljen
6.972
Moraju u svemu da kopiraju beogradjane :D

http://nsbuild.x-build.net

Ekipi će trebati još par dana da se uigra, pa će krenuti ozbiljno, forumi će biti spojeni u zajednički sa odvojenim kategorijama za NS, BGD i najverovatnije i Banjaluku ;)
 
Samo napred. Ja sam cesto u NS i ovo ce mi olaksati izvidjanje :)
Samo nek se gradi pa ce biti i o cemu da se polemise.
 
Hvala,hvala!!
Ziveli vi meni druGARI :)
Trudicemo se da sajt bude vrhunski (naravno uz veliku pomoc naseg Steve)
 
nsbkv3.png

Čestitam na postavljaniu sajta i da budete vredni, jer sad imate još jedan dobar argument u raspravama sa nišlijama oko toga ko je drugi...;)

Odlična je ideja sa "Reportaže", a i Stevina najava zajedničkog Foruma BG,NS i BL ( CG?:) )
 
Sve čestitke, samo napred. Neka vam je sa srećom
trink39.gif
01.gif
 
Баш лепо, имаће шта да прате

http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=19892

Crtanje „Žeželja” počinje u maju

Evropska agencija za rekonstrukciju raspisala je međunarodni tender za izradu glavnog projekta drumsko-železničkog mosta u Novom Sadu, koji je otvoren do 19. marta. Najbolji ponuđač potom bi trebalo da bude izabran do 19. aprila, što praktično znači da će projektovanje nove ćuprije početi oko 1. maja. No, nije zgoreg napomenuti i da će onaj ko dobije posao za izradu glavnog izvođačkog projekta, raditi i glavni i idejni projekat mosta.
...
 
01.gif


Fali link NSbuild-a dole pored "Other sites of x-build network: Banjalučka Gradilišta · Oko Zagreba · BGView"
 
^^ Opušteno, čim se dovoljno razrade ićiće pod linkove, malo su uspavani u trenutku :lol:
 
@ Radukin

Da li mozemo i mi iz Bgd. ,tj. Zemuna da predlozimo neku vest ili sl. za NS. :)
 
Pozdrav, naravno da je svaka pomoć dobrodošla. Mada verujem, pošto se NS ekipa i upoznala u međuvremenu, i popila po pivo, dva, da može da se očekuje dosta materijala u skorije vreme :p .
 
To sa pivom je odlicna ideja. Cekamo Stevu pa da i BG ekipa nazdravi :cool:
 
Naravno da ste svi vise nego dobrodosli !
Beogradjani,kad stigne Steva pridruzice vam se i jedan novosadjan za sigurno!
NS ekipa se upoznala i ove nedelje se ponovo sastaje samo da uskladimo obaveze :)
 
Vrh