Šta je novo?

Dimitrija Tucovića

jlaki

Advanced
Učlanjen(a)
07.03.2007.
Poruke
2.751
Pohvaljen
650
Lokacija
Beograd
Ja se sećam da se negde govorilo o ovoj ulici. Duboko se izvinjavam ako tema već postoji. Ako ne, smatram da treba, jer puno gradnje ima u ovoj ulici.

Temu otvaram povodom male reportaže iz ulice:

I Prostor gde treba da se gradi zgrada Edil Italiane (http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?pid=145226#p145226):

img2.jpg


Ugao Dimitrija Tucovića i Ruzveltove - reportaža:


II - Broj 52

WDDRm.jpg



III - Broj 66

GEvII.jpg

mbh3T.jpg


IV - Broj 77
zsYEK.jpg

LTiXj.jpg


V - Broj 89
zhYbw.jpg



VI - Završena, nisam video broj
Wyz7t.jpg



VII - Takođe ne videh broj
ZbkZV.jpg



VIII - Broj 142
uJo0W.jpg

ryRZd.jpg


IX - Broj 148
uv1ja.jpg



X - Brojevi 19-21
nUlGt.jpg



XI - Toliko nelegalno izgleda:
zArjI.jpg



XII - Broj 42, ova mi se dopada
IOsMJ.jpg

PSjpJ.jpg
 
Ova šesta je skoro savršena, al' nema centralnu klimu :D
 
S obzirom na mentalitet dobrog dela naroda i poznate nespremnosti mnogih komšija da finansijski pomognu održavanje zgrade u kojoj žive, više bih voleo da u zgradi u kojoj živim imam standardni klima uređaj u mom stanu nego centralnu klimu u zgradi.
Za moju standardnu klimu bih bar znao kada i kako je servisirana, i bez nje ne bih ostajao 10 dana u sred leta, kao što bi se to kad-tad počelo dešavati sa centralnom klimom, jer stanari ne mogu da se dogovore oko izbora servisera i prikupljanja para za popravku centralne klime, ili npr. zato što deo stanara tera inat aktuelnom predsedniku skupštine stanara koga ne podnose, ili zato što je deo njih naknadno ugradio standardne klime u svoje stanove pa neće više da plaćaju održavanje centralne, itd, itd... :rolleyes:
 
Ne znam za vas,ali meni izuzetno smeta sto nema plave boje na fasadama.Dimitrijala je osudjena na sivu i belu boju uz po neku varijaciju crvene.Sve u svemu veoma monotono.
 
Felix55":1thclrhc je napisao(la):
S obzirom na mentalitet dobrog dela naroda i poznate nespremnosti mnogih komšija da finansijski pomognu održavanje zgrade u kojoj žive, više bih voleo da u zgradi u kojoj živim imam standardni klima uređaj u mom stanu nego centralnu klimu u zgradi.
Za moju standardnu klimu bih bar znao kada i kako je servisirana, i bez nje ne bih ostajao 10 dana u sred leta, kao što bi se to kad-tad počelo dešavati sa centralnom klimom, jer stanari ne mogu da se dogovore oko izbora servisera i prikupljanja para za popravku centralne klime, ili npr. zato što deo stanara tera inat aktuelnom predsedniku skupštine stanara koga ne podnose, ili zato što je deo njih naknadno ugradio standardne klime u svoje stanove pa neće više da plaćaju održavanje centralne, itd, itd... :rolleyes:
Kao sto nemas problema (verovatno) sa centralnim grejanjem, tako moze da se uredi da nemas problema ni sa centralnim hladjenjem (ako postoji volja).
 
Cesto prolazim ulicom Dimitrija Tucovica, drago mi je sto ima dosta aktivnih gradilista, i sto se tu i tamo ponesto investira, radi, .... pa mozda i nije sve otislo u klinac..
Ima sirok front, i samim tim veliki potencijal da bude kvalitetan prostor. Nazalost, ne mogu da se otmem utisku da je ulica izuzetno ruzna. :rolleyes:
 
Većina gradilišta je očigledno napušteno već jako dugo :)
Bilo bi super da grešim.

Ako prolaziš često, a izveštavaj nas. Evo, imaš od mene sada listu većine gradilišta, pa ako vidiš neku aktivnost a ti javi.
 
Samo je VIII napusteno dok na III rade mesec dana pa 3 meseca nista ne rade.Ima nekoliko gradilista koja rade izuzetnom brzinom,ali to ne menja utisak da je ulica postala nehumana betonska klisura bez zelenila i neceg zanimljivog i humanog u njoj.
 
Vrh