Šta je novo?

Cvetni trg

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=859789#p859789:3eziij08 je napisao(la):
Piccolo » Sre Jun 23, 2021 1:46 am[/url]":3eziij08]Fontana je još jedno u nizu nameštanja poslova za pogodne bliske vlasti, ajde da makar urade nešto smisleno kad već kradu ali ne može izgleda.
Ova fontana je donacija kompanije Voda Voda.
 
:)

Uzgred i osnovna rekonstrukcija je donacija uz naknadnu donaciju pločica koje mi čak i ne izgledaju tako loše.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=876297#p876297:3mp5k9nw je napisao(la):
Igor » Uto Avg 31, 2021 3:38 pm[/url]":3mp5k9nw]:)

Uzgred i osnovna rekonstrukcija je donacija uz naknadnu donaciju pločica koje mi čak i ne izgledaju tako loše.

Ako misliš na sam Trg da, to je donacija Maksija, tj Delezea.
 
Fontana NE radi.... :(
 

Prilozi

  • IMG_09092021_212359_(300_x_400_pixel).jpg
    IMG_09092021_212359_(300_x_400_pixel).jpg
    46,4 KB · Pregleda: 2.820
Jel tekla cesmovaca ili Voda Voda iz fontane?
 
Овај ћошкић трга је беспотребно издигнут. И грешка је што није урађено исто поплочање скроз до ивичњака.
 
Rezultati testa vremena ove rekunstrukcije su pokazali da trg u oku posmatraca postaje sve ruzniji.
 
Лоша решења која захтевају компликовано одржавање. Замислите како ће ону накарадну фонтану да чисте од ситног смећа.
 
Rezultati testa vremena ove rekunstrukcije su pokazali da trg u oku posmatraca postaje sve ruzniji.
Rezultati testa vremena su pokazali da trg nakon svake rekonstrukcije oku posmatrača postaje sve ružniji i ružniji. Izuzimam one posmatrače koji su dušom i telom uz onog ko je radio rekonstrukciju (odnosi se na sve rekonstrukcije do sada).
 
Trg je pod nagibom i to mu daje na autentičnosti da ne bude kao i svaki drugi a bela boja se odlično uklopila sa staklima pozorišta i crnom fasadom Beograđanke. Fontana je umerena i ne štrči od trga, salivena je sa njim. I spomenik se lepo uklopio.
 
Na osnovu čega znamo da su Beograđani, a ne turisti?

Trg je pod nagibom i to mu daje na autentičnosti da ne bude kao i svaki drugi a bela boja se odlično uklopila sa staklima pozorišta i crnom fasadom Beograđanke. Fontana je umerena i ne štrči od trga, salivena je sa njim. I spomenik se lepo uklopio.
:ROFLMAO:
 
Vrh