Šta je novo?

Curenje od komšije iznad

recite da cete mu pokriti svu stetu, cak i da je vise od 400 E kad je specifikuje, kad dodje sa procenom.
 
recite da cete mu pokriti svu stetu, cak i da je vise od 400 E kad je specifikuje, kad dodje sa procenom.
Kontaktirali smo prof.upravnika. Receno nam je da ne sme da sam nalazi majstore i u privatnoj reziji to radi u ovoj situaciji vec da za to sluzi upravnik koji ima majstore za sve to. Upravnik ce sutra otici kod njega, ako ga pusti u stan, i uradi procenu sa majstorima.I onda cemo mi platiti majstorima a ne njemu.
 
Kontaktirali smo prof.upravnika. Receno nam je da ne sme da sam nalazi majstore i u privatnoj reziji to radi u ovoj situaciji vec da za to sluzi upravnik koji ima majstore za sve to. Upravnik ce sutra otici kod njega, ako ga pusti u stan, i uradi procenu sa majstorima.I onda cemo mi platiti majstorima a ne njemu.
Evo sad cu vam objasniti kako sa stokom kada ne moze drugacije.
Oterajte ga u tri lepe. I komunikacija iskljucivo samo preko upravnika.

Nek bude on srecan sto ste uopste uradili nesto s obzirom da vam je to terasa. Ja sam imao problema sa ZAMENOM KROVA, i to nije curelo meni nego komsiji 3 sprata iznad. Genijalci nisu hteli da daju pare da se promeni, odneo ga vetar.
 
Evo sad cu vam objasniti kako sa stokom kada ne moze drugacije.
Oterajte ga u tri lepe. I komunikacija iskljucivo samo preko upravnika.

Nek bude on srecan sto ste uopste uradili nesto s obzirom da vam je to terasa. Ja sam imao problema sa ZAMENOM KROVA, i to nije curelo meni nego komsiji 3 sprata iznad. Genijalci nisu hteli da daju pare da se promeni, odneo ga vetar.
Tako je.
Ne moze lepo sa njim.
I nakon svega sto smo uradili, on nama preti gradjevinskom inspekcijom.
Ima li to ikakve logike i zdravog razuma?
Cak preti kako cemo mu platiti sve troskove koji su bili, koji su sada i koji ce biti!!!
Razmisljam, ako nam se jos jednom obrati a pogotovu tim pretnjama da angazujem advokata i da podnesem prijavu za verbalno maltretiranje, ucene i pretnje.
On nama da salje gradjevi.inspekciju zbog krova koji smo zbog njega podigli.
Van svake pameti.
 
Cev horizontalna kanalizacije iz stana iznad prolaze kroz kupatilo i ubada se u vertikalu. Komsija iznad kaze da to nije njegova cev i nece da je zaneni. Sta raditi?
 
Cev horizontalna kanalizacije iz stana iznad prolaze kroz kupatilo i ubada se u vertikalu. Komsija iznad kaze da to nije njegova cev i nece da je zaneni. Sta raditi?
Jeste njegova. Zovite upravnika da prijavi Stambenom ako imate održavanje kod njih. Od njih tražite izveštaj, a tu će pisati da nije zajednički deo zgrade jer oni održavaju samo zajedničke cevi (a to su one vertikalne). Drugo rešenje je da prijavite građevinskoj inspekciji. Komšija će morati da postupi po rešenju inspekcije, a ako ne postupi, onda tužba sudu.
 
Vrh