Šta je novo?

Cene nekretnina

Nema sta da te boli uporedjivanje sa njima, druga je to ekonomija. Ulozili su oni 10 godina svog zivota u to. I ti mozes da radis duple smene kao oni pa da zaradis skoro isto kao i oni. Sad i zanatlije u BG zaradjuju ozbiljne cifre.
 
Ja samo znam da je tekuća inflacija pokrivena potrošačkim kreditima. Samo refinansiraju kao ludi.
@vradovic gde bi po tebi bilo perspektivno kupiti kuću u BG ako uzmemo u obzir budući planirani razvoj?
Vinca/Bolec/Lestane/Ritopek ce dobiti autoput ka Pancevu i na drugu stranu sto ce povecati promet ljudi, vozila i robe znacajno.
Mislim da ce Zaklopaca onaj deo ka Dunavu dobiti na ceni dosta u odnosu na sad. AKo bi imalo malo novca tu bi verovatno uzeo jer je potencijal veliki.
 
Vinca/Bolec/Lestane/Ritopek ce dobiti autoput ka Pancevu i na drugu stranu sto ce povecati promet ljudi, vozila i robe znacajno.
Mislim da ce Zaklopaca onaj deo ka Dunavu dobiti na ceni dosta u odnosu na sad. AKo bi imalo malo novca tu bi verovatno uzeo jer je potencijal veliki.
Ja tipujem i Ovcu i taj deo, kada se napravi most na Ada Huji. Da pokupujemo zemlju na tim lokacijama i pravimo zgrade.
 
Vremenom ce biti na potraznji nekretnine koje imaju pogled posto je sale pitao za kucu.
 
A spalionica i deponija , kao i nuklerani institut sa otpadom još iz SFRj te ne brinu tamo?
i mene kopka lokacija za kuću u okolini BG…svaka ima neku manu, veću ili manju…sad treba pogoditi koja lokacija će se najbolje razvijati i kome je šta bitno…
 
Vinca/Bolec/Lestane/Ritopek ce dobiti autoput ka Pancevu i na drugu stranu sto ce povecati promet ljudi, vozila i robe znacajno.
Mislim da ce Zaklopaca onaj deo ka Dunavu dobiti na ceni dosta u odnosu na sad. AKo bi imalo malo novca tu bi verovatno uzeo jer je potencijal veliki.
Eventualno Lešće 😁
 
A spalionica i deponija , kao i nuklerani institut sa otpadom još iz SFRj te ne brinu tamo?
i mene kopka lokacija za kuću u okolini BG…svaka ima neku manu, veću ili manju…sad treba pogoditi koja lokacija će se najbolje razvijati i kome je šta bitno…
Zaklopaca (ka Grockoj onaj deo) je prilicno daleko odatle. Mislim da ce ljudi u buducnosti ceniti mir a imace autoput. Iskreno dajem najvecu sansu toj lokaciji i Banovci taj neki deo.
Zemun gde je ukrstanje metroa i voza takodje.
 
Nema sta da te boli uporedjivanje sa njima, druga je to ekonomija. Ulozili su oni 10 godina svog zivota u to. I ti mozes da radis duple smene kao oni pa da zaradis skoro isto kao i oni. Sad i zanatlije u BG zaradjuju ozbiljne cifre.
Moja poruka je bila odgovor na podje*******avacki komentar @vradovic na temu da u NYC možeš da kupis stan za dve godine i da ne zna šta ljudi čekaju. Samo sam hteo da dam moje lično iskustvo u kojem je to i mnogo više uradjeno za nekoliko godina više (doduše u Čikagu).
U Beogradu trenutno ne može da se kupi stan osim ako imaš prihode od 3000+ evra mesečno i u steku 30+ hiljada. Presaberi svoje okruzenje i vidi koliko ljudi to ima. U mom okruženju to ima tek nekoliko ljudi koji su vrhunski programeri ili su nasledili biznis.
 
Vinca/Bolec/Lestane/Ritopek ce dobiti autoput ka Pancevu i na drugu stranu sto ce povecati promet ljudi, vozila i robe znacajno.
Mislim da ce Zaklopaca onaj deo ka Dunavu dobiti na ceni dosta u odnosu na sad. AKo bi imalo malo novca tu bi verovatno uzeo jer je potencijal veliki.
Gde nestade Mirijevo? Nemoj to da mi radis, sve ulozio tamo
 
😂Veliko selo je sledeći hit, odmah iza najpesperspktivnije lokacije u gradu
 
1000000131.png
 
Vinca/Bolec/Lestane/Ritopek ce dobiti autoput ka Pancevu i na drugu stranu sto ce povecati promet ljudi, vozila i robe znacajno.
Mislim da ce Zaklopaca onaj deo ka Dunavu dobiti na ceni dosta u odnosu na sad. AKo bi imalo malo novca tu bi verovatno uzeo jer je potencijal veliki.
Позивам да се @vradovic пажљиво слуша. Првој спонзоруши Србије је недавно купљена она кућа (оглас од милион долара за кућу у Заклопачи), коју је својевремено качио.
 
mali off topic ali da li neko zna za koliko ispod se iznajmljuju stanovi od one cene koje se vidjaju na oglasima?
 
Vrh