Šta je novo?

"BW Terra i Aria" - Beograd na vodi

Moram da se složim sa komšinicom.

I nama su prilikom kupovine stana u zgradi Aria prikazivali panoramski pogled ka gradu kao i vrtić, osnovnu školu, dom zdravlja itd. na placu preko puta.
Sve to su bili razlozi zašto smo se odlučili za kupovinu stana baš u ovoj zgradi, a sad kada bi trebalo da se uselimo, ništa neće biti kao po dogovoru.

Na osnovu informacija koje imam, u avgustu planiraju da počnu sa prodajom prve zgrade pod imenom Nika na placu preko puta i ne znam koliko vremena ima da se reaguje.

Срамотно је да људи који продају некретнине на украденом земљишту не држе реч
 
Оно кад за паре са којим си могао да купиш вилу у Италији купиш стан у оштини Савски Венац поред излива канализације и погледом на зграду удаљену 50 метара #winning #owned #girlboss #sigmamalemindset
 
Poslednja izmena:
Hajde ovo za pogled i razumem...ali da ste iznenađeni i obmanjeni zbog toga što će tu da bude gradilište godinama? Pa šta ste očekivali?

Srećno sa tužbom za obmanu i prevaru...ako je "pogled" stavljen u ugovor verujem da imate velike šanse.

Edit: Kukate ovde da ste prevareni i onda kažete da "bi" opet tu kupili...

Ne važi ono kod vas izgleda..ko se na mleko opeče...
 
Pa ništa, nek kupe onda opet, možda ovaj put ne promene render kad uzmu svima pare. Da nisu možda članovi ovog foruma krivi što se dešava ono što godinama govorimo da se dešava i da će se dešavati? Ja sam uvek na strani običnih građana, ali ovde ste jako oholi i bezobrazni za nekog ko je suštinski sam pao i sam se ubio. Malo više istraživanja sledeći put, pa Vam neće biti kriv neko drugi što niste bili tu da ga čujete na vreme.
 
Polovina kupaca nije bila svesna šta kupuje, naivno su poverovali lažima agenata za nektrtnine...sada ćete gledati debelu komšinicu u gaćama sa svoje lepe terase narednih 20 godina. Na sudu ćete ih dobiti NIKAD je vaš jedini argument je "pa rekao nam agent za nekretnine da će to biti tako"
 
Kada sam video onaj render sa četiri replike Ariije/Tere u susednom bloku, mislio sam da je "render majstor" samo bio lenj, pa ih je kopipejstovao čisto da popuni blok 😒
 
Polovina kupaca nije bila svesna šta kupuje, naivno su poverovali lažima agenata za nektrtnine...sada ćete gledati debelu komšinicu u gaćama sa svoje lepe terase narednih 20 godina. Na sudu ćete ih dobiti NIKAD je vaš jedini argument je "pa rekao nam agent za nekretnine da će to biti tako"
Zasto tako negativno, mozda komsinica nece biti debela.
Oslanjati se na tuzbu protiv nekoga ko je mogao to da uradi sta je uradio u savamali je u najmanju ruku naivno. Mozete imati u ugovoru sta god, tu tuzbu protiv njih necete dobiti.
 
aria-terra-220828-02.jpg
 
Поздрав свима. Имате ли инфорамцију да ли на нивоу насеља Београд на Води постоји вибер или whatsapp група станара?
 
Vrh