Šta je novo?

"BW Sole, Scala i Libera" - Beograd na vodi

Moze li neko da posavetuje koje zgrade izbegavati u Bw? Imam neke ponude za Kvartet koje su oko 3600 sa pdv za stan od 74 kvm koji gleda na Savsku ulicu.
 
To se teže prodaje jer gleda na divne fasade preko puta. Nema uopšte ništa od BGH20 vrednosti šta se prodaje.

Tako da vredi da se pričeka da spuste cenu :D

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Nema puno slobodbih stanova u kvartetima. Recimo imao sam jednu ponudu pre 2 meseca koja je bila zanimljiva ali sam oklevao i otisao je stan. Sad imam tu ponufu za kvartet i nesto u Eterni i Sensi. Nije mi pogled toliko vazan, jer mi se ne daju vece pare za bolji pogled.

Sto se tice cene od 3500 sa pdv, takve ponude sam imao na Lekinom brdu i na Trosarini. A tu ja sa svojim autom jedva mogu da udjem u garazu. Ulice na Lekinom brdu su takve da se jedva prodje kolima.
 
Moj drug je pre godinu i po dana uzeo cini mi se Liberiju za 3000 sa pdv. Treba da uzme kljuceve ovih dana. Nisam siguran za naziv zgrade ali je tu nesto blizu Galerije. Tako da ce tesko pasti cene u Bw.
 
Tesko im ide prodaja tog jednog stana zbog pogleda i nize spratnosti, imas dvosobne u Rimi za 100-200e vise po kvadratu ako ti nije problem da cekas. Inace ima vec nekoliko oglasa preprodavaca stanova iz Skale sa slikama, sve je to osrednji kvalitet al to je ocekivano, deluje da su ih relativno ok izgradili.
 
Ima u Eterni stan koji gleda na unutrasnje dvoriste(terasa) i na Savsku ulicu(2 prozora iz dnevne sobe i trpezarije). Stan je na 3. spratu. Ostaje samo pitanje buke, al on je na primer 3500 sa pdv.
 
Vrh