Šta je novo?

"BW Metropolitan i Simfonija" - Beograd na vodi

Roberts sampionski oteze zavrsetak Metropolitana...
Svasta sam se naslusao o njima, daj Boze da zavrse zapoceto. Simfonije isto rade Roberts...
 
beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-01.jpg

beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-02.jpg

beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-03.jpg

beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-04.jpg

beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-05.jpg

beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-06.jpg

beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-07.jpg

beograd-na-vodi-metropolitan-simfonija-jul2021-08.jpg
 
Baš sporo rade Simfoniju. Naročito ovu do šina. Postavljao sam fotografije 12.6. a od tada su napredovali jedva 2 i po sprata. Koliko se sećam reportaža i komentara sa BW Terasa, tamo su uspevali i po 3-4 sprata mesečno da urade.
 
Cuh iz vise izvora da su zavrsne obrade i materijali u Metropolitenu dosta bolji od Acradije i Aurore(koje su znatno znatno bolje od Viste i Parkview),
i da ce Metropoliten biti sigurno najbolja zgrada iz 2.reda od reke u sledecih par godina u BW.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=885832#p885832 je napisao(la):
Pegasus » Ned Okt 03, 2021 12:06 am[/url]"]Cuh iz vise izvora da su zavrsne obrade i materijali u Metropolitenu dosta bolji od Acradije i Aurore(koje su znatno znatno bolje od Viste i Parkview),
i da ce Metropoliten biti sigurno najbolja zgrada iz 2.reda od reke u sledecih par godina u BW.

Ja to nisam cuo ali je to moj dojam o ovoj zgradi, pocevsi od temelja kako su radjeni, fasada itd.

jedini problem mi je Vudroa Vilsona i buka sa te ulice.

Inace kupio sam stan u ovoj zgradi.
 
[/quote]

Ja to nisam cuo ali je to moj dojam o ovoj zgradi, pocevsi od temelja kako su radjeni, fasada itd.

jedini problem mi je Vudroa Vilsona i buka sa te ulice.

Inace kupio sam stan u ovoj zgradi.
[/quote]

Čestitam, neka je sa srećom.
 
Cestitam, kada ocekujete useljenje u novi stan, tj da li vas informisu o datumu predaje?
 
Ugoborno je 31.12. rok, koji je pomeren za april.
E sad ja bi im dao jos mesec dva imajuci u vidu nase graditeljstvo, znaci neki maj.

U celom projektu me brine vudroa vilsona, tj koliko ce biti bucna ulica stan mi je sa te strane.
 
Већ се сада види да ће бити веома накрцана улица. Бука ће бити природан пратилац.
Саобраћај није баш најсрећније решен, јбг.
 
Sta je tu je :) nadam se da ce izmestiti autobusku sto pre da ne budu bar oni tu...
 
Mislim da je veci problem od autobuske Savski Most,bar dok tramvaji idu preko njega.
 
Metropoliten nema nikakv problem sa starim Savskim mostom, Simfonija 2 blokira totalno postojecu buku sa mosta.
 
I ja hteo da komentarisem kako dugo stoji skela. Mozda je takav osecaj zbog zime koja je uhvatila pa se oduzilo...
 
jedva čekam da vidim kakvu će užasnu dekorativnu rasvetu na ovo da nakače
 
Vrh