Šta je novo?

Brazil 2014

Dobro bre, popio sam Amstel i mogu vam reći da jači ukus ima Prolom voda koju pijem preko dana.

Ne bih se ja upustio u rizičan eksperiment bez Valjevskog u rezervi....
 
Vidim zanimljiv fudbal bas kada se relja raspisao u sred igre :)

Inace i ja volim i pijem Prolom vodu cesto
 
Tvrda utakmica, a ako nema gola, i ako nisi Argentinac ili Holanđanin, teško može da drži pažnju...
Produžeci. Opet ću da zevam ujutru :roll:
 
Samo ću reći da veće šanse da ikada osvoji Svetsko prvenstvo ima Srbija nego ova bakzuzna Holandija.
 
ето, погреших. али и даље стојим иза констатације са почетка ове теме - Немци освајају
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UwFhPqLcW3U[/youtube]
Освајачи већ славе :) Култура понашања у тржним центима, коју Немци немају :)
 
Ko još gleda tekmu u Delta Sitiju ili u Ušću? :D
 
Чекај национални стадион и кандидатуру за ЕП, па кад почну Босанци (федералци) да ђипају :D
А и нема овде екрана, људи су у шопингу, само се заборавили мало... :)
 
Ko još ide u šoping u dresu, pa se još napuni robna kuća jednoobrazno obučenim potrošačima :) ?

Ja jesam pre 4 godine otišao na tadašnji posao u srpskom dresu, kada smo u sred dana igrali protiv Nemačke, ali to je drugo :D
 
relja":1t5rn26b je napisao(la):
Ja jesam pre 4 godine otišao na tadašnji posao u srpskom dresu, kada smo u sred dana igrali protiv Nemačke, ali to je drugo :D
Naklon do poda za ovo, realno!
 
relja":y2458mpe je napisao(la):
Dobro bre, popio sam Amstel i mogu vam reći da jači ukus ima Prolom voda koju pijem preko dana.

Ne bih se ja upustio u rizičan eksperiment bez Valjevskog u rezervi....

Pridružujem se, ortak doneo Coronu, kada sam čuo cenu, zaprepastio sam se.

A ukus, pa ništa posebno.

Vezano za finale, navijam za Argentince u finalu... Ma, neka samo bude dobar fudbal, i da sudija ne secka sa sviranjem faulova.
 
Без коментара :p


http://s7.postimg.org/nx2dx90y3/brazil_nema_ka_foto_tviter_1404900566_531165.jpg[/img]

brazil_nema_ka_foto_tviter_1404900593_531179.jpg
[/url]
brazil_nema_ka_foto_tviter_1404900281_531155.jpg
[/url]
brazil_nema_ka_foto_tviter_1404904389_531237.jpg
[/url]
brazil_nema_ka_foto_tviter_1404900537_531161.jpg
[/url]
 
spatiotecte":247x4yba je napisao(la):
14te 14te svaba udario!


Upravo :D

Mahere su mogli da pozovu da odigraju samo finale protiv bilo koga ko se izbori za tu čast :)
 
Vrh