Šta je novo?

Brankov Business Centre (Ex Zgrada Beobanke) - Zeleni Venac

brankov-bc-zeleni-venac-211024-12.jpg

Ova terasa je odlična :) Nikada mi na pamet nije palo da bi tu moglo da se napravi nešto ovakvo, a stvarno super izgleda, kao da nisu u paklu Zelenjaka, a imaš benefit pogleda sa tog mesta.

Zna li se kada se otvaraju Delfi knjižara i Starbaks? I koji lokal je na kojoj poziciji?
 
Погледајте ову бандеру нашта личи... Јел то нека заоставштина са градилишта или је неко намотавао канапе на бандеру за висеће банере? Скинути то и офарбати их, заслужиле су јадне мало одржавања.
 
Ova terasa je odlična :) Nikada mi na pamet nije palo da bi tu moglo da se napravi nešto ovakvo, a stvarno super izgleda, kao da nisu u paklu Zelenjaka, a imaš benefit pogleda sa tog mesta.

Zna li se kada se otvaraju Delfi knjižara i Starbaks? I koji lokal je na kojoj poziciji?

Ako sam dobro upamtio :) Starbucks lokal desno a pravo Delfi
brankov-bc-zeleni-venac-211024-06.jpg
 
Jel to gore kafic ili samo za zaposlene pus pauza?

Moze li se ode gore (ako je kafic)?

Divan pogled, peti sprat, da, ali zato visoko samo po sebi, slicno tako je odlican pogled i iz restorana hotela 'Amsterdam'
:) !

Ja obozavam ruftop barove (jurim ih i trazim), nek mi napise neka dobra dusa koja ima vremena koje sve u Beogradu zna (znamz za Hilton, Heritage, Mama Shelter, Hotel INN etc)
 
Jel to gore kafic ili samo za zaposlene pus pauza?

Moze li se ode gore (ako je kafic)?

Divan pogled, peti sprat, da, ali zato visoko samo po sebi, slicno tako je odlican pogled i iz restorana hotela 'Amsterdam'
:) !

Ja obozavam ruftop barove (jurim ih i trazim), nek mi napise neka dobra dusa koja ima vremena koje sve u Beogradu zna (znamz za Hilton, Heritage, Mama Shelter, Hotel INN etc)

Nije kafic, zajednicka terasa za tentane.
 
Zajednička terasa za koga ^^^ zakupce
Sta je na krovu kule ...
Ima 10 tak lokacija visinskih ...
Slavija hotel
Hilton hotel
Dom sindikata
Usce ....
 
Много сте строге судије. Није ништа страшно, требало је све заједно да буде забавно.
 
Vrh