Šta je novo?

Blok 67a "Neimar V"

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=374318#p374318:3sgf2cxu je napisao(la):
cyberserb » Čet Mar 03, 2016 7:50 pm[/url]":3sgf2cxu]nazalost, izabrali smo cf samo zbog nize cene. iako sam bio izricito protiv Cf ipak nisam uspeo da ubedim dovoljan broj komsija. Tek cemo da vidimo ko su i sta su. Predjite do A Bloka, pa pitajte stanare koliko i sta placaju i sta dobijaju za to i kakav odnos imaju prema klijentima. First F. je austrijska firma koja vodi Belvil i citav niz poslovnih objekata u gradu i regionu. Jesu skuplji, ali njihova usluga je neuporedivo bolja. Znam iz licnog iskustva i jedne i druge. Ovaj moj post zvuci kao da ga pise direktor FF :)...ali, nemam bas nikakve veze s njima osim sto sam ziveo i u Belvilu (vodi ga FF) i u zgradi koju vodi CF. Zbog nekoliko evra ustede na mesecnom nivou potrosicemo mnogo zivaca koji nemaju cenu. Pozdrav komsijama

pa ja imam stan i u Savada i i Ablok.. i definitvno sam zadovoljan u Abloku... a i zivci su mi super ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=374353#p374353:3ia2gfw5 je napisao(la):
direktor » 03 Mar 2016 11:53 pm[/url]":3ia2gfw5]Sajbersrbine imamo temu o belvilu i nacitali smo se pohvala ff sta me briga sto je austrijski kapital to je neka garancija kao satro .
Nego cekam ugovore

Ako svoje misljenje formiras na osnovu piskaranja po forumima onda zaista ne znam sta da ti kazem. Ko jos dolazi na forum da bi pisao pohvale? Ja takve ne znam. Na forumima se uglavnom pisu kritike, jer su forumi sami po sebi ventil za lecenje frustracija. Ako si bas zeleo da se informises o Belvilu i A Bloku, a onda i o firmama koje ih odrzavaju onda je trebalo da se informises u samom naselju, a ne forumu. Takodje, FF upravlja zgradama Tresnjin cvet. Raspitaj se ko zivi tamo. To je za mene dovoljna preporuka, a ne austrijski kapital sam po sebi. Ako je onima na Tresnjinom cvetu sve ok zasto i nama ne bi bilo?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=374402#p374402:2ngr72ta je napisao(la):
cyberserb » Pet Mar 04, 2016 10:05 am[/url]":2ngr72ta]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=374353#p374353:2ngr72ta je napisao(la):
direktor » 03 Mar 2016 11:53 pm[/url]":2ngr72ta]Sajbersrbine imamo temu o belvilu i nacitali smo se pohvala ff sta me briga sto je austrijski kapital to je neka garancija kao satro .
Nego cekam ugovore

Ako svoje misljenje formiras na osnovu piskaranja po forumima onda zaista ne znam sta da ti kazem. Ko jos dolazi na forum da bi pisao pohvale? Ja takve ne znam. Na forumima se uglavnom pisu kritike, jer su forumi sami po sebi ventil za lecenje frustracija. Ako si bas zeleo da se informises o Belvilu i A Bloku, a onda i o firmama koje ih odrzavaju onda je trebalo da se informises u samom naselju, a ne forumu. Takodje, FF upravlja zgradama Tresnjin cvet. Raspitaj se ko zivi tamo. To je za mene dovoljna preporuka, a ne austrijski kapital sam po sebi. Ako je onima na Tresnjinom cvetu sve ok zasto i nama ne bi bilo?

Koliko sam upoznat, stanari su pregovarali i sa CF i sa FF i cena obe firme je na kraju bila ista.

A i bez obzira na cenu, vecina se odlucila za City Facility i ja sam medju njima - svidja mi se kako odrzavaju Ablok, imam tu par prijatelja koji ih hvale. Proverio sam ih i van ABloka, imaju puno referenci i smatram da im treba dati sansu.

Kao sto je rekao komsija Danko - ako na kraju ne budemo zadovoljni, promenicemo ih. Ne brinem se.
 
Zdravo,
Imam nekoliko pitanja vezano za fazu 1 i fazu 2. Da li su vam poznate informacije da li su svi stanovi u fazi jedan prodati?
I da li je tacno da su u fazi 2 skuplji za 10%? I koja je tacno cena u F1 i F2? Ako neko raspolaze svim ovim informacijama hvala mu na odgovoru. :)
 
Zovi NeimarV i pitaj ih.Tako ti je jednostavnije.
 
Nisi fotografisao novi prodajni salon II faze, a prošao si pored njega? :)
 
Nažalost nisam,bio je neki lik iz obezbedjenja unutra pa da izbegnem cimanja tipa kako,zašto,zbog čega slikaš itd.
 
Da se iskupim sa propust :wink: :
Prodajno-izlozbeni paviljon Savade 2

izvor.savada
 
Moj kum kupuje lokal u savadi zivi u svedskoj pa mi je poverio zadatak oko kupoprodaje do zakljucenja ugovora .
naisao sam na razliku u kvadratima, tj. fali 0.75m2 to iznosi oko 1900eura.
ima li neko slicna iskustva i kako da se postavim u vezi ovog problema?
 
Imas li klauzulu u vezi kcadrata u ugovoru tj clan ugovora koji govori o tome sta se radi u takvim slucajevima
 
Putnik":3so19468 je napisao(la):
Prvo da pozdravim sve ovde i da podelim da mislim da je ovaj forum genralno a i ova tema pun korisnih (kvalitetnih) informacija za sve koji se odluce za kupovinu stana.
Posto sam i sam pred potpisivanjem ugovora za stan u drugoj fazi Savade (jos uvek u fazi vaganja), voleo bih da postavim jedno pitanje. Naime u dokumentu postoji clan koji kaze :
Комисија за технички преглед објекта извршиће, по завршетку изградње, мерење изграђене површине применом ЈУС-а У.Ц2.100 („Сл. гласник РС“, бр. 32/2002). Одступања до 2 % изграђене површине у односу на уговорену површину предметне непокретности неће се међусобно обрачунавати.

Уколико разлика изграђене у односу на уговорену површину предметних непокретности прелази 2 % у корист Купца или Продавца, уговорне стране ће вредност утврђене разлике површине преко 2 % од уговорене до изведене, регулисати у року од 10 (десет) дана од дана потписивања Анекса основног уговора, након чега ће се извршити примопредаја предметних непокретности и о томе потписати Записник о примопредаји.

Zeleo bih da mi neko od kupaca iz prve faze odgovori da li su i oni imali ovako srocen clan u svom ugovoru i koliko su bile razlike u projektovanoj i napravljenoj velicini stana u njihovom slucaju. A za ove iskusnije forumase pitanje, da li je ovakva formulacija standardna (kako sam je razumeo da napravljen stan moze biti manji ili veci 2% od projetovane/placene cene i nikom nista).

Hvala na odgovorima.

Ako je kupio lokal veći od 30 kvm može da se slika sa tih 1900evra

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Тачније, ако је већи од 37 квм. 2% од 37 је 0,74.
 
Zna li neko gde mogu da se preuzmu oni tokeni za interfon?

Hvala!
 
U onom kontejneru gde i ključevi, daju samo jedan po stanu, a ako hoćeš više moraš sam da ih naručiš od firme koja je to ugradila.
 
Razmisljam o kupovini stana u Savadi 2. Da li neko od stanara iz Savade 1 moze da mi kaze nesto o svojim utiscima nakon useljenja - zvucna izolacija, grejanje, opsti utisak....
Unapred zahvalna.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=377811#p377811:168sva2v je napisao(la):
SMM » Čet Mar 24, 2016 10:54 pm[/url]":168sva2v]Razmisljam o kupovini stana u Savadi 2. Da li neko od stanara iz Savade 1 moze da mi kaze nesto o svojim utiscima nakon useljenja - zvucna izolacija, grejanje, opsti utisak....
Unapred zahvalna.

Kod mene u stanu je izolacija dobra – a nisam primetio ni da se komsije žale.

Grejanje – može bolje, mada kažu da će vremenom, kada se zgrada useli, biti toplije. E sad, za komsije koje hoće u kratkim rukavima zimi da idu po stanu, nemam komentar...

Opsti utisak mi je dobar – da ponovo biram, kupio bih stan tu. Investitor je malo neorganizovan, ali je otvoren za saradnju i prepravke (veliki plus u odnosu na ABlok!).
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=377919#p377919:38v8c07r je napisao(la):
cyberserb » Pet Mar 25, 2016 6:26 pm[/url]":38v8c07r]Kada CF planira da ocisti garaze i zasto nikad?

E, ja sam pričao sa čovekom iz obezbeđenja koji sedi u garaži o tome... Reče mi čovek da zbog radova u garaži neće još preuzeti održavanje garaže... Ali neće ni naplaćivati to kao uslugu...
 
Pozdrav svima! Jedno pitanje, prvenstveno za već stanare Savade, kakva su vaša iskustva, kakav je kvalitet stanova?
Pošto me interesuje ova nova faza i informisao sam se da se cena stana kreće od 1750 do 1900 evra, pa da li ta cena opravdava kvalitet?
A složićete se to je za taj deo grada dobra cena (mislim visoka je cena stanova), pa ne znam da li je to "nabijeno" zbog A-Bloka :)
 
Nije to visoka cena kvadrata stana za novogradnju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379099#p379099:1nhrzn5q je napisao(la):
MoxaD12 » Sat Apr 02, 2016 3:33 pm[/url]":1nhrzn5q]Pozdrav svima! Jedno pitanje, prvenstveno za već stanare Savade, kakva su vaša iskustva, kakav je kvalitet stanova?
Pošto me interesuje ova nova faza i informisao sam se da se cena stana kreće od 1750 do 1900 evra, pa da li ta cena opravdava kvalitet?
A složićete se to je za taj deo grada dobra cena (mislim visoka je cena stanova), pa ne znam da li je to "nabijeno" zbog A-Bloka :)
Za mene je to trenutno najbolji deo Beograda za život, za nekog drugog nije, tako da je vrednost lokacije poprilično diskutabilna. Ako ispoštuju tehničku specifikaciju gradnje mislim da je to jedna od kvalitetnijih novogradnji trenutno, neka me isprave stručnjaci. A za te pare možeš da biraš gde ćeš da kupiš stan, meni je odgovarala i lokacija i gradnja pa sam se zato odlučio za Savadu. Ako želiš kvalitetnu gradnju na dobroj lokaciji jeftinije teško može da se prođe, trenutno se skuplji kvadrati na dobrim lokacijam jako brzo prodaju, pričam iz iskustva jer sam godinu dana tražio stan za sebe.
Preko puta se nalazi blok 70a gde je cena kvadrata 1000-1100 eur u zgradama starim oko 40 godina ako se ne varam. Ja trenutno živim sa porodicom u jednom takvom stanu koji je renoviran. Blok 70a je meni lično jedan od najlepših blokova na nbg, ali sam se ipak odlučio za novu gradnju a vreme će pokazati da li sam se prevario. Uglavnom, izbor postoji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379121#p379121:1yj74wlp je napisao(la):
Neo85 » Sub Apr 02, 2016 7:09 pm[/url]":1yj74wlp]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379099#p379099:1yj74wlp je napisao(la):
MoxaD12 » Sat Apr 02, 2016 3:33 pm[/url]":1yj74wlp]Pozdrav svima! Jedno pitanje, prvenstveno za već stanare Savade, kakva su vaša iskustva, kakav je kvalitet stanova?
Pošto me interesuje ova nova faza i informisao sam se da se cena stana kreće od 1750 do 1900 evra, pa da li ta cena opravdava kvalitet?
A složićete se to je za taj deo grada dobra cena (mislim visoka je cena stanova), pa ne znam da li je to "nabijeno" zbog A-Bloka :)
Za mene je to trenutno najbolji deo Beograda za život, za nekog drugog nije, tako da je vrednost lokacije poprilično diskutabilna. Ako ispoštuju tehničku specifikaciju gradnje mislim da je to jedna od kvalitetnijih novogradnji trenutno, neka me isprave stručnjaci. A za te pare možeš da biraš gde ćeš da kupiš stan, meni je odgovarala i lokacija i gradnja pa sam se zato odlučio za Savadu. Ako želiš kvalitetnu gradnju na dobroj lokaciji jeftinije teško može da se prođe, trenutno se skuplji kvadrati na dobrim lokacijam jako brzo prodaju, pričam iz iskustva jer sam godinu dana tražio stan za sebe.
Preko puta se nalazi blok 70a gde je cena kvadrata 1000-1100 eur u zgradama starim oko 40 godina ako se ne varam. Ja trenutno živim sa porodicom u jednom takvom stanu koji je renoviran. Blok 70a je meni lično jedan od najlepših blokova na nbg, ali sam se ipak odlučio za novu gradnju a vreme će pokazati da li sam se prevario. Uglavnom, izbor postoji.

Slažem se za ovo o lokaciji. Ja sam trenutno u Zemunu u blizini hotela Jugoslavija, pa volim tu širinu, dok se nekome ko živi u centru ne sviđa to. Samo me je interesovalo šta mislite o ceni pošto mi se učinila dosta visoka za nešto što nije još izgrađeno, a jedina referentna cena mi je bila cena A-Bloka, za koji sam čuo da je dobar kvalitet, pa me interesovalo šta mislite o kvalitetu Savade, a idealno bi bilo da mi neko prenese iskustva ko živi u već izgrađenim zgradama Savade, tako da ako ima takvih bio bih vam zahvalan za komentar :)
Ja sam samo video ulaz u već izgrađenim zgradama i na prvi pogled čini mi se jako lepo.
Eto svaka informacija će biti cenjena sa moje strane :) isto vidim da se isto priča na forumu o održavanju zgrade pa ako neko ima informaciju kolika su izdavanja za to?

Hvala unapred
 
Vrh