Šta je novo?

Blok 61 - Neimar

ne kazem ja da su svi prodati, ali deo sigurno, posto sam pricao sa ljudima koji su jos u izgradnji kupili... ja nisam rekoa da je 1300 suludo,1700 je suludo, a tako planiraju zgradu u 63. bloku...
a kako 1300 nije realna cena za nov stan na toj lokaciji, pa GDS je prodao skoro 700 stanova u bloku 72 za godinu dana, po 1190 bez pdv-a, a gradnja je losija u svakom slucaju?
 
Expat":1f89anns je napisao(la):
Cenu od 1440e (ukljucujuci PDV) sam nasao u oglasima i potvrdjeno telefonom. To mu valjda dodje oko 1300e bez PDV-a. Mada meni licno to ne igra neku ulogu jer nemam pravo na povracaj PDV-a.

Inace, stanovi u toj zgradi nisu prodati. Informacija iz prve ruke.

To sto si našao u oglasima prodaje Neimar ili neko ko je vec kupio stan? Može li link do tog oglasa.
 
Pozdrav svima,

Nakon 6 meseci od poslednjeg posta, zelim prvo da pitam koliko je proverena informacija o ceni 1440 evra, s obzirom da sam upravo od Nemara dobio cenu od 1650 evra sa PDV-om
 
Projekat ima svoje ime pa bi trebalo ubaciti ime u naslov teme.
SAVADA-strana.jpg
 
Ja bih to čitao po Vuku, i dalje nam je srpski jezik na snazi, zar ne? :)
P.S. Molim admina da malo preseli postove, izmešali su se izmedju dva Neimarova objekta. Ovo je tema u bloku 61, a neki postovi su za blok 67.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 
Pa obzirom da je izmišljena reč, ja apsolutno ne znam kako bih ovo akcentovao i normalno izgovorio na srpskom. Pošto ima jedno A u sredini samim tim se pravilno akcentuje eventualno samo samo SAVA, a onda nam visi ovo DA. Druga opcija je još gora, jedino da su stavili dva AA bi imalo nekog smisla (ali ponovo loše). Biće da se neko apsolutno nepismen ovde bavio smišljanjem naziva.

A jest pogrešna tema. Inače na ovom objektu u 61 bloku se već uveliko parkiraju ispred objeka ka Jurija Gagarina, gde parking naravno nije.
 
Vrh