Šta je novo?

Blok 39 - Centar Za Promociju Nauke i Nanocentar

Tema je kako treba nego smo čudnim spletom okolnosti od umetnosti, nauke i obrazovanja došli do administrativno policijskog bloka.
 
Nema ničega korisnog u dokumentaciji. Samo se vide mesta gde će nove saobraćajnice ulaziti u blok (iskoristiće se postojeće nikad završene raskrsnice i još nekoliko novih će se praviti.
 
Što se tiče primedbi, ako je sve tačno tamo napisano, onda nema šta dalje da se radi osim da se odmah stopira sama ideja. Naravno, to je meni kao pismenoj osobi jasno, ali sa obzirom da iz svega stoji MUP, plašim se da je to gotova priča.
 
ovaj objekat ce biti gotov, bez ikakve sumnje, pre filharmonije na uscu, opere kod staklenca, biblioteke na kosancicevom vencu, kolektora za kishnicu...znaju se prioriteti ove drzave...
 
astrodule":1s4v6klz je napisao(la):
Što se tiče primedbi, ako je sve tačno tamo napisano, onda nema šta dalje da se radi osim da se odmah stopira sama ideja. Naravno, to je meni kao pismenoj osobi jasno, ali sa obzirom da iz svega stoji MUP, plašim se da je to gotova priča.
Mislim da u primedbi ima nekih falinki, no ne menja na ludilu...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Ako će MUP da mazne Blok 39, jel možemo mi onda da dobijemo Centar za promociju nauke ovde?
 

Prilozi

  • Centar za promociju nauke.jpg
    Centar za promociju nauke.jpg
    425,2 KB · Pregleda: 14.059
jedino zbog ovog Pendrekgon projekta zelim da udari kriza sto je vishe moguce, pa da od njega odustanu kao sto su odustali od nacionalnog stadiona. Poslednje sto nam fali, na Novom Beogradu (gde leti taj kraj konstantno smrdi na izmet a niko nista ne preduzima) je bukvalna Bastilja.
 
bila je neka vest, u aprilu maju, da su 250 miliona evra koje su u ovogodisnjem budzetu bile namenjene za stadion, preusmerene u kriznu pomoc (ono sto je drzava pokrivala minimalac tri meseca i 100 evra svakome)
 
Па нешто је отишло и на бициклистичке стазе. Неко преферира тело, неко дух... :kk:
 
А онда ће да "продају" ексклузивну локацију касарне коњичке бригаде милиције у Требевићкој и ту ће да никну Капије Бановог брда или Бан хилс резиденс гарден. :)
 
Vrh