Šta je novo?

Bioskopi

Jedini put sam u "Odeonu" bio krajem 2001. godine na projekciji "Vidoka", sa razredom iz osnovne. Beše to onaj kratak period kada je DOS već bio na vlasti, ali nije otpočelo definitivno gašenje bioskopa.
 
Beše neko vreme i 'Mali Odeon' - iščililo mi je iz sećanja, ali mislim da sam tamo gledao Pulp Fiction drugi put, a svakako je bilo nešto u to vreme.
 
Brate, zašto nam jednostavno ne da kokain na ulazu 🤔

Pogledajte prilog 135648
Tu ce verovatno biti Zadruga live.

Prvi u nizu mjuzikla ovog pozorišta biće upravo autorsko delo Željka Mitrovića - ¨Lucifer¨ koje se već uveliko priprema.

I pored svega bolja mi je i takva sudbina nego da stoji kao zakatancena smecara i pisaonica.

Jedino kao bioskop bih vole da ozivi Kozara. Mozda kada bi mogla da se integrise sa Domom sindikata…
 
292566602_10217019540879407_5433318742817154827_n.jpg
 
I šta si gledao Kuce u operi ili Sluga 2? 🙂

Bila je 300 juče (nedelja) cena karte u Cineplex i Cinestar... ali s obzirom na trenutni repertoar, propustio sam... Čekam Dinu 2.
 
Tako se ne podrzava domaca kinematografija a hteo sam da odem u obican tek otvoren bioskop...
 
Šteta što su sklonili Čuvare formule sa repertoara svih bisokopa... Hteo sam to da odgledam, al nisam stigao... Sad dok se pojavi na rts-u doći će leto ako ne i jesen...
 
Imajući u vidu ko ga je radio, dobro je i ovoliko potrajao.
 
Pogledaj ko je autor filma i kazaće ti se samo zašto je skinut sa repertoara i zašto nije naš kandidat za Oskara.

Ma film se davao od nekog novmebra do pre nedelju dana što je sasvim dovoljno... Najgledaniji domaći film 2023. plus obrađuje zanimljivu temu... Nego sam ja zakasnio da ga odgledam.
 
Vrh