Šta je novo?

Bing Maps FTW

Kartograf":29w8tam1 je napisao(la):
Čini mi se da nisu odrađeni delovi BG-a koji su od "važnosti za bezbednost zemlje" :kafa:

Ne mogu da vidim ni batajnički aerodrom, ni one objekte vojske gde su pobijeni gardisti... nema ni VMA...
Добар део јужног Савског Венца се не види, чак и средњи део Војводе Степе.
 
А шта значи ово "FTW" у наслову теме? :rolleyes:
 
dzonihsv":38tezaka je napisao(la):
Ima, zumiraj do kraja i klikni na 'show angled view'. ;)

Da ima, video sam odmah sledeci dan.


Delija":38tezaka je napisao(la):
А шта значи ово "FTW" у наслову теме? :rolleyes:

Znaci "For The Win" . Koristi se npr kad se nesto hoce reci da je dobro, nesto ce doneti neki uspeh, promenu na bolje...

Ima i stariji anarhisticki izraz "Fuck the World" koji se sad retko koristi, a i iz konteksta mozes lako shvatiti na koji se skracenica odnosi
 
JohnnyLee":3ab2dwao je napisao(la):
не види се ни пола Јерковића
Не према северу, остала три правца раде.

Ја сам наслов читао као WTF :)
 
Kartograf":18fjgclb je napisao(la):
Čini mi se da nisu odrađeni delovi BG-a koji su od "važnosti za bezbednost zemlje" :kafa:

Ne mogu da vidim ni batajnički aerodrom, ni one objekte vojske gde su pobijeni gardisti... nema ni VMA...


Nema ni zgrada ministartava, Vale, Generalštaba, kasarne u Nemanjinoj.
Stogo čuvane tajne :)
Zato možeš da izbrojiš koliko ljudi radi za CIA u Langley-ju po broju automobila na parkingu :)
Ili koliko parking mesta ima za F-16 na stajnci u Edwards AFB u Vašingtonu....
Možda ovi naši ne žele da nam se cela lovačka avijacija vidi na jednoj fotografiji :rolleyes:
 
Да су питали наше које објекте треба да изоставе из разлога безбедности, вероватно би им рекли "све између Борче и Ресника".
 
Nikola":3771e92x je napisao(la):
Znaci "For The Win" . Koristi se npr kad se nesto hoce reci da je dobro, nesto ce doneti neki uspeh, promenu na bolje...

Ima i stariji anarhisticki izraz "Fuck the World" koji se sad retko koristi, a i iz konteksta mozes lako shvatiti na koji se skracenica odnosi

Знам ја шта то значи али мислим да делује прилично непримерено,да не кажем дебилно са све овим "w". Могли би бар у насловима теме да будемо писмени.
 
Kad ti budeš pisao naziv neke teme, piši kako hoćeš. Kad ja pišem, pišem kako hoću (a da se ne kosi sa pravilima foruma).
 
AHAHHHA ladno su slikali Terazije kada su razmenjivali sličice, CARSKI

44reC.jpg
 
Да ли се само мени дешава, или још неко има проблема са изоштравањем на Бингу? Мени је потребно 300 година док се слика изоштри, ако се то уопште и деси. :(
 
Ма није то, него се деси да је мапа час изоштрена, час није, иако је за реон који гледам постоји детаљна мапа. Мора да је у питању мој спор компјутер. :(
 
I meni se to desava. Nekad izostreno, nekad nije. A ista lokacija. Ponekad pomaze, ako bas znam da za tu lokaciju postoji izostrena mapa, da krenem od nekog drugog izostrenog dela i onda se polako pomeram do te zeljene lokacije.
 
Јел може неко да ми објасни како да ставим слику на мапу? Да се види онако мала сличица, а кад се кликне да се отвори :)
 
hmmm... cini mi se da je na neki nacin BG updejtan u Bing Mapama... Sad je moguce videti "3D" sa mnogo vece visine, bolja je rezolucija... samo poslednja dva nivoa zoom-a su ostala stara. Radi se o sirem podrucju Beograda, mislim da su obuhvacene sve opstine.

Probajte.
 
Sada su uradili kao za Bukurest, vidi se ceo grad i stvarno izgleda super samo sto nisu uspeli da daju iste tonove svim sastavljenim mapama tako da daje utisak jednog velikog sarenila + 2D zone gde su vojni objekti malo kvare celopkupan utisak.

Inace je strava :)
 
Kartograf":6m4g8glf je napisao(la):
hmmm... cini mi se da je na neki nacin BG updejtan u Bing Mapama... Sad je moguce videti "3D" sa mnogo vece visine, bolja je rezolucija...

Jeste. Zanimljivo :)
 
Vrh