Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Samo da zaista i realizuju plan oko Ade Huje... Bilo je pre neki dan u vestima da je usvojeno da to bude park suma.
Ali znajuci nasu vlast🙄
 
Prva zgrada - 6.sprat gotov sprema se za dizanje zadneg sprata tj penthous-a
Druga zgrada-lije je ploca za 6.sprat (plafon 5.sprata)
Treca zgrada-prave se stubovi za kako bi se izlivala ploca za zavrswtak 6.sprat ( plafon 6.sprata)
IMG-c7aa3a63bbe27009c21271343eb7a4de-V.jpg
IMG-d6547ecd1105123ae139af26e620d567-V.jpg
IMG-5228b8dc511f738415693fd06027c3da-V.jpg
IMG-d66a8bb16de06888a97c1f12613b2df4-V.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav forumasi,
I ako mi je ovo prvi post, dosta dugo iz "mraka" pratim celokupnu razmenu informacija na ovoj temi 😆
Zahvalan sam svima na azurnosti i nesebicno podeljenim podacima, obzirom da sam i ja jedan od srecnih "dobitnika" u ovoj fazi.
Kako nisam sa Karaburme, interesuje me da li znate kakva je na tom mestu situacija leti kad upece zvezda...konkretno vezano za opojne mirise sa Huje tj. izlivanje Mirijevskog potoka? Treba li da brinem i o tome?🤔
 
Slazem se da nije cesto i da nije strasno. Po meni je leti veci problem djubrenje njiva koje se desava preko reke, ali i to brzo prodje.

Sto se samog rukavca tice, polako ga zatrpavaju, zatrpan je skoro do staze za karting, tako da uskoro nece predstavljati problem uopste.
 
Pozdrav forumasi,
I ako mi je ovo prvi post, dosta dugo iz "mraka" pratim celokupnu razmenu informacija na ovoj temi 😆
Zahvalan sam svima na azurnosti i nesebicno podeljenim podacima, obzirom da sam i ja jedan od srecnih "dobitnika" u ovoj fazi.
Kako nisam sa Karaburme, interesuje me da li znate kakva je na tom mestu situacija leti kad upece zvezda...konkretno vezano za opojne mirise sa Huje tj. izlivanje Mirijevskog potoka? Treba li da brinem i o tome?🤔
Bez razmisljanja preterano na tu temu. Jednako zahvata i Karaburmu,Mirijevo,Zvezdaru ako vetar duva na tu stranu. Obzirom da je vec polovina rukavca zatrpana i da postoji plan da ce ostati jako mali deo samo za marinu,sve ce se manje osecati. Vise je problem kao sto je neko napisao djubrenje njiva,a.to isto osete svi. Ima tu mozda veci problem koji vec postaje vidljiv,a to je Vianjicka koja je vec sada prilicno zakrcena,a tek ce biti zbog naselja koje se uvecava u Visnjickoj banji,a i buduci most (mada ima planova da se napravi nova saobracajnica ka gradu koja nebi trebala da optereti dodatno Visnjicku. Ali koji deo grada nema taj problem. Generalno nije Visnjicka problem,nego raskranica kod Bele kuce koja je katastrofalno saobracajno resena. Sve u svemu-dobro nam dosao!
 
Bez razmisljanja preterano na tu temu. Jednako zahvata i Karaburmu,Mirijevo,Zvezdaru ako vetar duva na tu stranu. Obzirom da je vec polovina rukavca zatrpana i da postoji plan da ce ostati jako mali deo samo za marinu,sve ce se manje osecati. Vise je problem kao sto je neko napisao djubrenje njiva,a.to isto osete svi. Ima tu mozda veci problem koji vec postaje vidljiv,a to je Vianjicka koja je vec sada prilicno zakrcena,a tek ce biti zbog naselja koje se uvecava u Visnjickoj banji,a i buduci most (mada ima planova da se napravi nova saobracajnica ka gradu koja nebi trebala da optereti dodatno Visnjicku. Ali koji deo grada nema taj problem. Generalno nije Visnjicka problem,nego raskranica kod Bele kuce koja je katastrofalno saobracajno resena. Sve u svemu-dobro nam dosao!
Bolje Vas nasao!
Hvala puno na iscrpnim informacijama.
Sada mi preostaje pracenje radova kao i iscekivanje tih cuvenih 80%...
 
S obzirom na tempo i kako mi se čini, ozbiljnost izvođača radova, biće tih 80% jako brzo. Ne znam šta su vam oni rekli po pitanju rokova?
 
@SunnyJ menu su rekli da ocekuju da ce sve biti pre roka (jula) jer su imali gotove "temelje" pa gradnja mnogo brze ide. Neko mi je rekao da i izvodjaci imaju ozbiljne penale ako kasne, tako da bi sve trebalo da ide po planu.
E sad sto se 80% tice, nece to bas uskoro. Najbrze ide ovaj deo gradnje kada se izlivaju ploce, tek kada zatvore zgradu krecu sitni radovi koji dugo traju.
 
Vrh