Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Stvarno je planirana koliko ja znam (ako nisu menjali plan u medjuvremenu), a emotikon je taj jer mislim da nista oko Ade huje nece biti sredjeno u ovoj deceniji :)
Jeste planirana i nedavno su merili nesto na tom potezu, ali stvarno ne znam za sta. Do kraja godine bi trebalo da krene izgradnja mosta preko ade huje, a visnjicka ni postojeci saobracaj ne moze da izdrzi, tako da je neka paralelna ulica logican sled.
 
Koje godine? Ovo slušam ima dobrih 7 godina svake godine isto...
To je pravo pitanje. Izdali su nalog za rusenje svih objekata sa leve strane od gsp a ka mestu gde treba da se zida most (strana ulice ka dunavu). Svi su dobili rok do juna da se isele. To je bilo prosle godine 😂
 
Slikano jutros
08b50250d03735d768202e77f7f6bb01.jpg
f3af1a2f505280466672e51abc043c6e.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Da li je neko bio na sastanku za stan od ljudi sa foruma? Da cujemo iskustva.
 
Ja sam im poslala email u februaru da pitam kada krece prodaja, zena (Marijana ja mislim) mi je odgovorila da ce me kontaktirati kada krene. Medjutim posaljem joj pre neki dan opet email da pitam, kaze da je sve iz prve faze prodato i da ce me kontaktirati kada krene druga faza. Na to ne racunam previse. Ali eto, to je info koji je meni dala
 
@Igor sta bih dao za sliku sa moje buduce terase 😬, jesu li oni spusteni plafoni u stanu ili samo u hodniku? Ne mogu da razaznam sa slike koji deo zgrade je u pitanju.
 
Ceo taj kraj bi delovao mnogo lepse da je park umesto ovog rugla od parkinga. Dal nisu mogli da naprave podzemne garaze.
 
Ceo taj kraj bi delovao mnogo lepse da je park umesto ovog rugla od parkinga. Dal nisu mogli da naprave podzemne garaze.
Mozda i jesu mogli, ali znas nas mentalitet, parkirali bi u radnji da mogu. Cak je i ona garaza na spratu prazna, dok dole parkiraju jedan preko drugog.
 
Ima deo koji koristi decathlon i moze da se parkira, deo do toga je za buduce stanare i trenutno se ne koristi. Jel postoji nacin da se udje na gradiliste za nas koji smo kupili stan ?
 
G

Garaza za koju kazete da je prazna,tj na spratu je garaza za stanove i nece biti pustena za koriscenje do useljenja stanara
Kao sto je neko napomenuo postoji deo garaze koji je otvoren, a kada je velika guzva otvaraju i deo koji je namenjen stanarima, makar ce tako biti dok se zgrade ne usele.
 
Vrh