Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Zvao sam Merin. Nisu počeli još sa prodajom. Još rade predprodaju. Mali stanovi su prodati, a veliki orijentisani ka Karaburmi (ne ka Dunavu) su ostali. Cena od 1950 do 2200. Očkuju da do kraja godine krenu sa još jednim krugom ali ne znaju koliko zgrada će se graditi.
 
Zvao sam Merin. Nisu počeli još sa prodajom. Još rade predprodaju. Mali stanovi su prodati, a veliki orijentisani ka Karaburmi (ne ka Dunavu) su ostali. Cena od 1950 do 2200. Očkuju da do kraja godine krenu sa još jednim krugom ali ne znaju koliko zgrada će se graditi.
Do kraja godine?! Ma ko zna koji su to dogovori... Kao da imaju obavezu prema bivšim zaposlenima Minela, koja nije poznata javno. Ostaci će biti ponuđeni slobodnom tržištu, bukvalno im to nije bitno. Nema ništa od toga, jedino od zgrada koje će biti građene posle ove tri... Ali to za one kojima se ne žuri...
 
Do kraja godine?! Ma ko zna koji su to dogovori... Kao da imaju obavezu prema bivšim zaposlenima Minela, koja nije poznata javno. Ostaci će biti ponuđeni slobodnom tržištu, bukvalno im to nije bitno. Nema ništa od toga, jedino od zgrada koje će biti građene posle ove tri... Ali to za one kojima se ne žuri...
Pa na to sam i mislio. Do kraja godine ide još jedan projekat samo ne znaju koliko zgrada. Sada prodaju samo onim kontaktima koje im pošalje BIG kao investitor. Tako su meni rekli. Što kaže pokojni Balašević: "ako su lagali mene ja lažem Vas".
 
Ja i dalje ne mogu da shvatim da je tolika pomama za stanovima, i to jos na Karaburmi! Prodato sve jos pre prvog kamiona na gradilistu. Da li stvarno lazu, ali ne znam iz kog razloga...
 
U ovoj temi ima barem jedno 7-8 relativno novih clanova koji samo u njoj postuju, na svakih par dana neko ozivi temu :)

Inovativne metode marketinga i pozidanja hajpa :)
 
Bila ali se vremenom nadovezao BIG Retail Park i sada stambeni deo kompleksa.
 
Mogla je recimo neka kombinacija Big Residences i Big Fashion
 
3af3fddadcf586180cb3258519b91104.jpg
 
jel to kao da se malo smanjilo tempo? Prošao sam pre neki dan oko 17 h nije bilo druge smene.
 
Meni deluje i dalje da brzo napreduju. Jedino ako su forsirali zbog prodaje, svakako se lakše prodaje kada se vidi objekat.
 
Mozda cekaju da se osusi beton. Meni isto deluje da napreduju brzo. Cesto prolazim i vidim da se radi.
 
Proverene cene za ovaj projekat u predprodaji:
Dvosobni:
-4.sprat 2000
-5.sprat 2050
-6.sprat 2100
Trosobni:
-2.sprat - 1850
-3 i 4.sprat-1900
-5.sprat-1950
-6.sprat 2000
Cetvorosobni:
-2.sprat-1850
-3 i 4.sprat 1900
-5.sprat -1950
-6.sprat-2000
Sve cene su sa pdv-om
Garazno mesto 10.000
Ostava je u delu gde su garaze i kostaju 600€ po m2 i velicine su 3-4m2
Ucesce prilikom rezervacije 20% (notar i sve ostalo naravno kas se potpisuje predugovor).
Useljenje do kraja 2023 (nebitni sta pise na tabli),ali ocekuju pre.
 
Ovo su dosta dobre, čak i odlične cene, s obzirom na situaciju u Beogradu. Ako ne gledamo PDV, kvadrat od 1700, 1800 je super.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Gledam iz svog ugla i taj parametar mi je bitan zbog povratka na 40m2 ili 55m2. Verujem da većina ljudi isto gleda to.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
Naravno. 95% investitora ti daje cenu bez pdv-a. Negde ga i ne mozes vratiti ako je fizicko lice investitor. Realno je m2 u ovom slucaju 1820 onaj od 2000€. Kad uradis povrat imas za osnovne stvari za opremanje stana.
 
Sve je to lepo al sta vredi kad su prodali sve dvosobne stanove i ko zna sta ce ostati od trosobnih dok se dodje na red, jer idu po spisku, bar je meni tako receno.
 
Proverene cene za ovaj projekat u predprodaji:
Dvosobni:
-4.sprat 2000
-5.sprat 2050
-6.sprat 2100
Trosobni:
-2.sprat - 1850
-3 i 4.sprat-1900
-5.sprat-1950
-6.sprat 2000
Cetvorosobni:
-2.sprat-1850
-3 i 4.sprat 1900
-5.sprat -1950
-6.sprat-2000
Sve cene su sa pdv-om
Garazno mesto 10.000
Ostava je u delu gde su garaze i kostaju 600€ po m2 i velicine su 3-4m2
Ucesce prilikom rezervacije 20% (notar i sve ostalo naravno kas se potpisuje predugovor).
Useljenje do kraja 2023 (nebitni sta pise na tabli),ali ocekuju pre.
Dakle ovo su bile cene u predprodaji. A koje su danas cene? Predprodaja je bila zatvorenog tipa i namenjena za burazere, pašenoge, tetke i drugu rodbinu.
 
Vrh