Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

30.01.2022.

9tNOIY5.jpg

2q0SvRh.jpg
 
Zvao sam juče. Sada kažu od 1900 pa nadalje. Pitao sam kada su počeli da uzimaju kontakte zainteresovanih i rekli su mi da imaju listu od pre tri godine kada je krenula ideja i da su formirali spisak od 600 ljudi. Pitao sam zašto ne kreću sa prodajom da li imaju problem sa dokumentacijom kažu da nemaju i da je ovo odluka investitora.
 
Zvao sam juče. Sada kažu od 1900 pa nadalje. Pitao sam kada su počeli da uzimaju kontakte zainteresovanih i rekli su mi da imaju listu od pre tri godine kada je krenula ideja i da su formirali spisak od 600 ljudi. Pitao sam zašto ne kreću sa prodajom da li imaju problem sa dokumentacijom kažu da nemaju i da je ovo odluka investitora.
hvala
 
Zvao sam juče. Sada kažu od 1900 pa nadalje. Pitao sam kada su počeli da uzimaju kontakte zainteresovanih i rekli su mi da imaju listu od pre tri godine kada je krenula ideja i da su formirali spisak od 600 ljudi. Pitao sam zašto ne kreću sa prodajom da li imaju problem sa dokumentacijom kažu da nemaju i da je ovo odluka investitora.
Meni su uzeli kontakt kad sam videla da se pojavio radnik sa asovom😂 znaci tokom decembra. Medjutim, jos me niko nije zvao.
Ali lista od pre 3 godine axaxaxa, ko ziv ko mrtav🥳
 
Koja budalastina ? Lista od 600 kupaca pre tri godine? Sve i da je tacno tih 600 ljudi bas ceka da da napuni dzepove Izraelcima na balon cenama nekretnina? A i ako su bili zainteresovani niko dosad nije kupio nekretninu? Izvinite, morao sam da dam komentar jer gore od njihove nebulozne tvrdnje su ljudi koji ce poverovati u to. Govorim ovo iz iskustva gde je jedan investitor u pocetku prodaje tvrdio da je prodao sve osim jednog stana da bi privukao kupce a danas mu zvrje neuknjizene dve zgrade.
 
Verovao neverovao to je ono što sam dobio kao zvaničnu informaciju. Ne znam koji im je interes da me lažu za spisak i zašto to rade. Mene više čudi da neko radi i gradi a ništa ne prodaje. Ja za ovakav slučaj još nisam čuo.
Koja budalastina ? Lista od 600 kupaca pre tri godine? Sve i da je tacno tih 600 ljudi bas ceka da da napuni dzepove Izraelcima na balon cenama nekretnina? A i ako su bili zainteresovani niko dosad nije kupio nekretninu? Izvinite, morao sam da dam komentar jer gore od njihove nebulozne tvrdnje su ljudi koji ce poverovati u to. Govorim ovo iz iskustva gde je jedan investitor u pocetku prodaje tvrdio da je prodao sve osim jednog stana da bi privukao kupce a danas mu zvrje neuknjizene dve zgrade.
o
 
Da, bas je sve to cudno. I sto su bili stali sa gradnjom pre 3 godine...Jel se zna jel 1900e sa PDV-om ili bez?
 
Sa pdv-om.
Pa dobro, cekaju nesto. Mozda neki papir😂Meni su gori oni projekti gde je i sajt i prodajni prostor nabudzen, sve sjaj i ekskluziva, a zgrada ni u zacetku, a ono sto se pocelo, pa kukala im majka ko je kupio. Konkretno mislim na Sanivil Premijum. Sva sreca da smo od toga odustali.
 
Zgrada Sunnyville Premium je skoro zavrsena, lepo izgleda, papiri cisti,kredit odobren. Po kvalitetu (brat gradjevinac) ne zaostaje za mnogo skupljim kompleksima, a stan (skoro zavrsen) je identican kao u showroom-u. Jedina zamerka sto malo kasne s radovima, kao i vecina investitora. Sve u svemu prezadovoljni...Odnos cena kvalitet vise nego zadovoljavajuci.
 
Pre 3 godine kad je zavrsen Big park govorilo se da ce cena kvadrata biti 1600,1800 sto je tad stvarno bila sumanuta cifra i pitanje da li bi se prodalo.

Sad vec cifra od 1900 sa pdv-om deluje prihvatljivo pogotovu kad se oglasi prate mesecima i kad ni Mirijevo ne mozes da nadjes starogradnju za 1400, a da stan necemu valja.

Zar nije vec neko objavio cenu?

Elem, postavljen je i treci kran, rade intenzivno, mada ta konstrukcija uvek ide brzo.

* Drago mi je da je neko zadovoljan Sanivilom, nama su nudili za bas taj stan od 67 kvadrata 1450 + pdv ... Ako Big bude zaista 1900 sa pdv-om, onda nam je to svakako bolja investicija jer nemamo Slanacki put, klizista, mislim lokacija je mnogo bolja... Pratim i tu temu pa znam probleme.
 
Sunnyville je sad vec blizu 1700 bez pdv, tako da nema onda razloga da se dvoumite sigurno. A sto se tice klizista,nista pouzdaniji nije ni Big.
 
Poslednja izmena:
Mirjevo 1400 evra? Nije nicija reklama ali cistih , novih , uknjizenih kvadrata u Mirjevu ima za oko 1000 evra trenutno. Naravno , ima poneka prihvatljiva mana ali ta cena sa parkingom je nekom prihvatljiva.Da li znate da Vi sto kupujete na kredit , koji je sad jeftin cete vratiti na kraju 2 do 2.5 puta veciiznos ? A tek nuditi toliki kes na ovako blesavom trzistu naravno da ce cene koje investitor ocekuje otici u nebesa. Jedino ako Vam kes pao sa neba pa nije bitno. Da li znate da izgradnja kosta cca. 500 evra kvadrat?
 
Mirjevo 1400 evra? Nije nicija reklama ali cistih , novih , uknjizenih kvadrata u Mirjevu ima za oko 1000 evra trenutno. Naravno , ima poneka prihvatljiva mana ali ta cena sa parkingom je nekom prihvatljiva.Da li znate da Vi sto kupujete na kredit , koji je sad jeftin cete vratiti na kraju 2 do 2.5 puta veciiznos ? A tek nuditi toliki kes na ovako blesavom trzistu naravno da ce cene koje investitor ocekuje otici u nebesa. Jedino ako Vam kes pao sa neba pa nije bitno. Da li znate da izgradnja kosta cca. 500 evra kvadrat?

Znam sta smo gledali, sta trazimo, kakve pozicije i kvaliteta zgrade. Da je kvadrat bio 1000eu, ja sad ne bih citala ovu temu i zivela bih u Mirijevu.
Stvarno izlisno sad da o tome diskutujemo, nije tema.
 
Izgradnja 500e a gde je zemljiste koje je sve skuplje,materijali skočili za 40%,radna snaga skočila,kakvih crnih 500e.
 
Flaša vina na kopu 6000e a mi pričamo o ceni kvadrata od 500e ;-)
 

Prilozi

  • 20220202_114721.jpg
    20220202_114721.jpg
    79,7 KB · Pregleda: 211
Ja ne znam gde ima novogradnja u Mirijevu za 1000E ? Bilo nekad sad se pripoveda.
Privatnicke zgradice su 1500E, a npr Mirijevska oaza koju pravi Napred Gradnja (energoprojekt isti vlasnik) zadnji put kad sam ja pitao je bila neverovatnih 1600E+ PDV

Tako da ja iskreno sumnjam da ce BIG da bude 1900 sa PDVom. Evo ostace ovaj post ovde pa cemo videti.
 
Ja ne znam gde ima novogradnja u Mirijevu za 1000E ? Bilo nekad sad se pripoveda.
Privatnicke zgradice su 1500E, a npr Mirijevska oaza koju pravi Napred Gradnja (energoprojekt isti vlasnik) zadnji put kad sam ja pitao je bila neverovatnih 1600E+ PDV

Tako da ja iskreno sumnjam da ce BIG da bude 1900 sa PDVom. Evo ostace ovaj post ovde pa cemo videti.
Ne znam zašto svi potencirate 1900 kada je to najniža cena. Dakle rekli su od 1900. Što znači da će to verovatno biti cena za stanove vece kvadrature ili manje spratnosti ili one koji gledaju u zgrade a ne u Dunav. Dakle ne znamo. Ukoliko bude 2200 ili cak 2500, što se mene tiče ima mnogo boljih opcija!!!
 
Izgradnja 500e a gde je zemljiste koje je sve skuplje,materijali skočili za 40%,radna snaga skočila,kakvih crnih 500e.
Rekoste da je ovo van teme? Jedno je kad nesto mislite a drugo je kad ste nesto gradili ili gradite. Nije ni bitno ako ne verujete. Svaka roba ima svog kupca. Cestitam onima koji mogu da plate 2000+. Neka ih zovu i ponude i 5000. Mi razglabamo o necemu sto i ne zavisi od nas.1000 evra kvadrat ima u Mirjevu vrlo prihvatljivih kome odgovara lokacija sa parkingom i uknjizeno 1/1. Necu da reklamiram trazite ili privatno platite pokazacu. Naravno to je cena za kes a kreditno je 1100. Naravno da nije isti kvalitet gradnje ali nije ni duplo losije ni po gradnji ni po lokaciju. JOS KAD U MIRJEVU BUDE METROOOOO?
 
Sto niste u startu rekli da ste investitor :D ima u Jovanke Radakovic ili kako se vec zove ta ulica gde ide 27 iznad Karaburme par novih zgrada sa parkingom ispred cija je kosina nemoguca i za profi vozace.... Izolacija u tim zgradama ko karton.... Evo, ko voli neka izvoli. Mi smo u Mirijevu gledali iskljucivo starogradnju i zgrade od fasadne cigle i tu cene samo rastu...

Meni je iskreno jeziva cena i oko Aviv parka, nigde trotoara, drveta, nacickano... A cena 2300 + pdv i sve prodato.

Eto, svaka roba ima svog kupca, svako prema svojim potrebama.
 
Vrh