Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Декатлон ће бити у Роди а Интерспорт се затвара тамо.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ima li neko info o počektu prodaje stambenih jedinica i koja će biti cena hvala
 
Ne zna se još ništa ali je izvesno da neće biti novih informacija u narednih par meseci... Kada sam im poslao upit, rekli su da još uvek nemaju informacije o projektu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=802502#p802502:1665byc4 je napisao(la):
Darko993 » Sub Dec 12, 2020 11:39 pm[/url]":1665byc4]Ne zna se još ništa ali je izvesno da neće biti novih informacija u narednih par meseci... Kada sam im poslao upit, rekli su da još uvek nemaju informacije o projektu.

Nisam vise siguran da li ce to biti u narednih par meseci ili godina. Istu informaciju sam dobio kada sam ih prvi put kontaktirao, jun mesec 2019 godine. Svaki put kada sam ih zvao pomeralo se za par meseci (2-3) i eto, od tada prodje 1.5 godina. Voleo bih da gresim, ali nesto tu ne stima. Koji bi investitor u ovo vreme vrtoglavih cena kvadrata cekao sa pocetkom gradnje bez nekog velikog razloga.
 
Tačno, u pravu ste. Nego, završili su i završavaju druge objekte pa je možda to razlog, jer nemaju dovoljno majstora. Nagađam, ali ko zna...
 
1e6fc5625ac3df00bf22fa8bdd9c834f.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno sam se nadao NewYorkeru, koji je zatvorio svoj lokal u Ziri, ovi lokali mi nikako nisu za salon nameštaja, pogotovo ne kao što je Emmezeta, koja ima i tehniku u ponudi. Tu neće biti ni 5% asortimana.

Inače uskoro se otvara i Babylon Park, zabavni park, gledano iz izloga deluje izuzetno ogroman, mislim da ima i kuglanu, to je ako se ne varam prvi zabavni park u nekom TC, još od Koloseja u Ušću.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I mene čudi za New Yorker što nisu ovde ili u BIG-u kada su ugasili prodavnicu u Ziri. Koliko sam razumeo otvoriće u Beo shoppingu ili Galeriji prodavnicu.
Super da se otvara ta kuglana jer i dalje sam zbunjen time što pored klasičnog tržnog centra novog tipa imamo ovakav otvoreni fast park. Opet, ono što po meni menja stvari je Decathlonova prodavnica.
 
Поштовани,

Да ли постоје неке нове информације у вези са будућим стамбемим делом овог комплекса? Градња и све у вези са овим комплексом су престали након отварања ритејл дела, пре скоро годину и по дана...

Срдачан поздрав.
 
Vec neko vreme se nista ne prica o ovome, radovi stoje, zna li neko nesto vise o projektu ?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 
Dobro pitanje. Pogotovo u ovom ludom trenutku sa cenama u BG.
 
Poslednja informacija je da je BIG odustao da gradi stambeni kompleks ali trenutno su u pregovorima sa potencijalnim investitorima da prepuste nekom drugom taj projekat. Mada kada oni nisu uspeli da naprave neku matematiku da mogu da zarade na tom porojektu pitanje je da li će neko drugi uspeti.
 
Ja koliko znam za stambeni kompleks je zadužen Merin.
 
Davno su se oni razišli sa njima da ne kažem drugu reč, zemljište je u vlasništvu BIG-a, Merin više nema ništa sa tim.
 
"" изградњу стамбено-пословног објекта спратности 2По+Пр+8+Пс укупне бруто изграђене
површине 24.849,89 м2, од чега надземно 18.549,85 м, са два улаза (А и Б), са укупно 152 стана, 23
пословна апартмана и 11 локала, 209 паркинг места у подземној гаражи и 20 паркинг места на
парцели, од тога 13 паркинг места за особе са посебним потребама, у Улици вишњичкој број 74 у
Београду, на катастарској парцели 6241/1 КО Палилула,

Поступак у току Издавање грађевинске дозволе ГРАДСКА УПРАВА ГРАДА БЕОГРАДА - СЕКРЕТАРИЈАТ ЗА УРБАНИЗАМ 26.8.21.

Pisao sam pre dve godine o lokaciji, mesto gde je bio WinWin, izgleda da ce jos malo da pocne gradnja...
 
Samo pojasni, gde je bio WinWin? Da li se ovo, konačno, gradi iznad BIG Parka? Neko je pisao ovde da su Izraelci odustali od toga.
 
Ovo je odmah posle raskrsnice sa Vojvode Micka, nekadašnji Inex Film.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poceli su radovi ponovo u big fasfion parku iznad, naravno subotom i nedeljom, samo se pitam zasto se radi najvise u neradno vreme. Gde treba da bude metro stanica ovde negde?
 
Stanica Diljska treba biti na Višnjičkoj, još uvek nemamo mikrolokaciju.
 
A šta se gradi na mestu bivšeg WinWina?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh