Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Bilo je skoro u medijima da je neka zgradurina nikla na trasi buduceg metroa, toliko o dozvolama.
 
BIG Fashion park Beograd se nalazi ispod Uralske ulice i na postoječim objektima nema primetnih oštečenja,čini mi se da deo forumaša ne zna lokaciju klizišta i tretira područje Karaburme kao komplet nestabilno područje.Čudi me tako kritičan stav u vezi lokacije.Grad se širi u svim pravcima i mislim da je ovaj novi kompleks ubedljivo najbliži centru grada.3,2km do Trga Republike.Večina budučih stanara ima pogled prema Dunavu,a nadam se da će grad konačno regulisati Mirijevski potok kao i inercepter.
 
Prosao sam danas ali bu**** mislila da ce da slika sa vrha Biga a to je ne moguce jer ima ono izdignuce...Ko oce vece izgubi iz vrece...Ali da ne smaram vise radi se ima dosta kamiona a u toku je postavljanje sipova.
 
dobar dan pitanje sta mislite hoce li dechatlon biti gotov u drugi kvartal 2019 godine sto je pisalo u nekim novinama to znaci april,maj.
 
Bice verovatno ove godine oktobar,novembar ali sigurno nece u maju a o aprlu ni da nepricamo...
 
Jedva cekam da vidim šta će biti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Narode, da li zna neko kada će da izađu sa zvaničnom prezentacijom projekta i cenama za stanove.
Decathlon ima najavljeno otvaranje za 01.07. tako da su rokovi poprilično kratki.
Nezvanično sam načuo da će cene stanova biti oko 1600+pdv po kvm.
Inače, gradilište baš brzo napreduje i deluje poprilično uredno za naše standarde.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602498#p602498:8cp7csjp je napisao(la):
direktor » 16 Feb 2019 11:11[/url]":8cp7csjp]Pokojni minel kotlogradnja ...

Сада више није котлоградња, али и даље постоји. Мислим, ипак је наведен као инвеститор.
 
Prva slika je od 18.X 2018. još je stajala upravna zgrada Minela a druga je od danas,znači 22.III 2019. Slikao sam sa istog mesta a mislim da je i ugao slikanja isti.
935d4d1ccca29a0a5701bee2fbf4fd5a.jpg
d0a620ca7f37b42a80b7effd897b87a5.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Cini mi se kao da su stali radovi. Vec skoro dve nedelje nema nikakve aktivnosti na gradilistu.
 
tengai":2xkns9ks je napisao(la):
Cini mi se kao da su stali radovi. Vec skoro dve nedelje nema nikakve aktivnosti na gradilistu.
Da i meni se čini:(

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Da li postoji prezentacija ovog projekta?
Kakvi su stanovi?
Ko je investitor/prodavac?
Zanimljiva lokacija koja ima lepu perspektivu.
 
Radovi su stali, jer se ceka jos "neka dodatna" dozvola. Trebalo bi da se nastave krajem maja.
 
jel ovo gradiliste sto ste slikali jel cw tu biti dechatlon ili mozda iza zgrade big fashion park.
 
Gradilište i dalje stoji.. ne znam šta je zapelo.. samo da ne ostane ovako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci nista od Decathlona u skorijoj buducnosti a koliko se sjecam najavlje je bio do kraja II kvartala ove godine dakle do 1 jula ?

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
I dalje se ceka jos jedna dozvola. Rok od 22. maja za nastavak radova, je pomeren za 1. jun.
 
Vrh