Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

20k82u8.jpg


263c0aq.jpg


2gul0f4.jpg


2a9y8pj.jpg


vid3xx.jpg


f4mp1e.jpg
 
Kakvi samari Beogradu ovih dana od strane ovih projekata...prvo Rajiceva sada ovo...koji li ce projekat da zakuca ekser na kovcegu na kraju?
 
Bice to polu prazan tc ako se dobro dobro ne potrude
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=406843#p406843:3f075nzf je napisao(la):
Bulbulderac17 » 21 Sep 2016 12:07 am[/url]":3f075nzf]Kakvi samari Beogradu ovih dana od strane ovih projekata...prvo Rajiceva sada ovo...koji li ce projekat da zakuca ekser na kovcegu na kraju?


Ada Mall :twisted:
 
Sto se inditex-a tice malo je verovatno da ce se tu otvoriti jer oni traze atraktivne lokacijw gde prolazi dosta ljudi njih cemo verovatno videti u Raicevoj a ovde mozemo jos ocekivati C&A NewYorker LC Waikiki Teranova...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ja koliko mogu da vidim ovo je prekopiran delta city. Spolja ista dosadna fasada sa glupavim elementima da razbije monotoniju. Cak je delta jos i inovativna jer ima stakleni deo dok ce se ovi zatvoriti u kutiju za cipele.

Realno ako ne dovedu bershku, zaru, pull and bear ostace na nivou stadiona. Pri cemu stadion barem ima i C&A, Takko i Koton, dok ovi nemaju, a stadion se vec pozicionirao.
 
bojan87":235w105i je napisao(la):
Pa ja koliko mogu da vidim ovo je prekopiran delta city. Spolja ista dosadna fasada sa glupavim elementima da razbije monotoniju. Cak je delta jos i inovativna jer ima stakleni deo dok ce se ovi zatvoriti u kutiju za cipele.

Realno ako ne dovedu bershku, zaru, pull and bear ostace na nivou stadiona. Pri cemu stadion barem ima i C&A, Takko i Koton, dok ovi nemaju, a stadion se vec pozicionirao.


Slaba vajda radio sam u inditex-u znam im politiku kada se stadion otvarao nije ih u opste zanimao tender niti bilo sta tamo :D trenutno im je sada cilj otvaranje Bershke pull-a stradivariuss-a u centru mozda i Massimo Duti al butik je previse skup tako da ga odma sigurno nece otvoriti sve dok ne vide koliko ljudi cirkulise :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaju već H&M, verovatno neće biti problema da ugovore C&A u slične, plus po meni mnogo bolji prilaz od Stadiona. tako da verujem da će lepo da rade na bazi okolnih naselja. Bolje svakako nego stadion u začetku, a Stadion mi je i dalje čudan sa svim onim nivoima, lošim prilazom, generalno dosta loše.
 
C&A,Daichmann i Takko vec imaju lokale na Karaburmi u ex Merkuru tako da neverujem da će prelaziti u skuplji lokal u Plazi.

Moram da priznam da ne razumem logiku ni Cineplexxa ,pa čak i bioskop u Ušću im je vrlo često poluprazan a kamoli na Karaburmi.

Kupovna moć tog dela grada nije velika uglavnom radnička klasa,studenti (plate su po statistici u Paliluli ispod gradskog proseka).

Da bi privukli kupce iz drugih delova grada trebalo im je nešto što drugi nemaju….
 
A da i oni naprave neke sportske terene na krovu
 
Po renderu u ovom trznom centru ce ipak biti Bershka,Pull&Bear,Stradivarius i Zara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Хахах, неко се спрдао са именима :D

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Čudi me da niko ne komentariše kako je projekat degradiran, dobili smo kvadar sa crvenim dekorisanim zidnim pločicama, kao da se radi o prodajnom salonu Enmona a ne tržnom centru.
 
Oguglali vucko stavi retrospektivu pa ces da se vidi sva tuga od potencjalno najljepseg mola do tc stadion bez stadiona
 
Upravo tako. Sva moja nadanja o dobrom izgledu ovog tržnjaka, potonula su još kada su sahranili one rendere sa Imaxom. Sve verzije posle toga su bile okićeni sanduk.

S druge strane, ne mislim da će loše poslovati. Lokacija je daleko, daleko bolja od Stadiona koji je silom ubudžen u mirne jerkovačke sokake.

Plaza je ipak na prometnom bulevaru kojim će jednog dana jezditi tramvaj (ili ispod kojeg će, bože zdravlja ići metro). Između je buduće trase UMP-a i SMT-a, ima potencijala za vezu sa BG vozom u nekoj daljoj budućnosti, a generalni je u delu grada koji ima značajne razvojne mogućnosti.

Da ne budemo samo u futuru, čak će i danas opsluživati naselja kojima nedostaju takvi sadržaji.
 
Odvratan bio, jos odvratniji postao.

Kakav tramvaj, koji metro? Dok to bude trzni centri ce biti daleka proslost, kao i ta fabrika koju su srusili da bi ovo cudoviste niklo. Koji potencijal tog dela grada, haha, jeste prolazili tamo skoro ono je cemer i jad, sa blizom i sirom okolinom.

kao da se radi o prodajnom salonu Enmona a ne tržnom centru.
Realno da usele Enmon i slicno bolje bi poslovali nego sa zarom i pull my beer-om. :vops:
 
Vrh