Šta je novo?

Big Rakovica (bivši Capitol Park)

Znam da nijesu nesto slike ali evo, ima i neki znak desno ali daleko pa ne mogu da procitam sta pise a na slike samo sljasti.
File%2015-04-2017%2C%2000%2004%2031.jpeg

File%2015-04-2017%2C%2000%2004%2007.jpeg
 
Sex. Inače izlivene su kose ploče u ovom spratnom objektu na uglu, pretpostavljam da su to gledališta bioskopakih sala.
 
Dokle se stiglo na ovom gradilistu, ima li ko neke informacije, slike?! :)
 
Kad budem prolazio automobilom zastacu da slikam.
Inace, na dobar deo su postavljeni sivi i crveni spoljasnji paneli.
Bioskopske sale multipleksa (najblize semaforu) su medjusobno odvojene montaznim zidovima...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Valjda će to malo da oživi kraj. Ali, "Capitol" je jedno, a okoliš ostaje kao da se dogodila nuklearna katastrofa. Naročito oko same železničke stanice.
 
Prošo tuda pre neki dan , radi se radi ....
al gradjevinska taraba visoka pa se i ne vide radnici, koliko ih prosečno ima na gradilištu i čij su ? :roll:
 
Rakovicki basen je dusu dao za stambenu izgradnju kada je vec industrija unistena i raseljena. Capitol park je mogao da makar u planu ima model koji je na Konjarniku predvideo Aviv da uz trzni centar gradi i stambene objekte.
 
Vrlo. Ili da se razvijaju neki izletnički sadržaji, uz uslov da se sredi Topčiderka.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=457614#p457614:2o65csy3 je napisao(la):
Igor » Ned Jun 11, 2017 5:55 pm[/url]":2o65csy3]Rakovicki basen je dusu dao za stambenu izgradnju kada je vec industrija unistena i raseljena. Capitol park je mogao da makar u planu ima model koji je na Konjarniku predvideo Aviv da uz trzni centar gradi i stambene objekte.
Dok ne isele livnicu tamo nema života.
Inače ceo potez je kao što neko napisa apokaliptičan.
 
Livnica ne radi 20 godina, minimum.
Ja sam napisao to za "apokaliptičan", ostao sam dužan i slike. Biće uskoro. ;)
 
Livnica imr radi bar je radila u martu ako mislimo na istu livnicu
 
Livnica IMR-a radi punom parom. Jedini deo bivseg giganta koji je u pogonu.
 
Džontra nemoj , ima deca da se plaše.

Oseća se povremeno smrad iz livnice.
 
To za livnicu nisam znao, izgleda da smo je lažno optuživali da je ona svojevremeno izazivala nesnosan smrad po celoj opštini (uključujući i Kanarevo, koje je odatle dosta udaljeno čak i vazdušnom linijom).
Žiko, dalje decu od računara u utorak ili sredu, samo ću to reći :D
 
Isla sinoc peske od Vidikovca do Rakovice pa na brzaka fotkala. Utisak veceri mi je, na zalost, nenormalna kolicina djubreta na toj stazici, ali to je druga tema.
 
Busevi koji prolaze Rakovicom reklamiraju otvaranje u oktobru.
Dakle, u roku od oko mesec dana idu dva mola: Rajićeva i Rekord (koliko god ovaj drugi bio mol).
 
Sasvim realno. Svi objekti visokogradnje su gotovi ili pri kraju grubih radova. Unutra se već uveliko radi suva gradnja.Do kraja meseca će i to biti gotovo a onda opremanje radnji i asfaltiranje parkinga.
 
Ako se odmah otvori i bioskop (mada na sajtu ranije pominjanog "Ciné grande" - a još nema Srbije), Epizodu 8 SW gledam u komšiluku. :mrgreen:
 
Vrh